Jump to content

[Design]Hitzone.sk


Guest JAKE47

Recommended Posts

Panely jsou moc široké, pole "Hledat" je taky moc velké.

U textu bych hodil zarovnání do bloků aby to nebylo tak rozházené. Mezi Loga a Podporte nás je moc velká mezera. Jinak to není tak špatný, ale určitě se tu najdou lidi kteří na tom najdou víc chyb než já "amatér" :d

Link to comment
Share on other sites

Asi tvoj najkrajší výtvor či si sem dal, keď robíš dwsign nerob ho na jeden šup ale rob ho aj týždeň aby stál zato ;) To menu je otrasné, login panel takisto a tie posledné prihlásenia sú veľmi široké, zúžil by som ich a vadí mi že pozadie je jedno farebné, tlačítka "Čítať Viac" a "Komentovať" sú otrasné a zbytočne veľké, jediné čo sa mi páči je výber farieb a ten oranžový pásik pri tých tlačítkach

 

2/10

Link to comment
Share on other sites

Kolik hodin jsi to delal nas nezajima :) Tak zacneme...

 

Logotyp: Pekny je tak zacatek, konkretne to "HIT" zbytek je nic

Menu+Vyhledavani: To jsi odflaknul maximalne

Panely: Nechapu proc je kazdy jinej

Obsah: Fusion style...

Sponzori: No comment.. stale to same dokola

Porad tu delate to same, je to stale klasicky "tabulkovy" design, ktery pouziva PHP-Fusion !

 

Celkem: 0/10

 

Kdyby to nejak vypadalo, poradim co vylepsit, ale u tohoto ti tak poradim: Udelej to cele znova! :lek:

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

 

Políčko hledej je hnusný! Se podívej na ten button..

Uživatelskej panel bez komentáře.. Snad jen to, že nezaujal..

Sponzoři blbě udělaní.. Na špatném místě a vypadá to špatně..

Partneři sou na piču.. Nahradit sponzorama a bude ok..

Header jednoduchej, ale docela ujde...

Pozadí na ho*no...

 

A jen dodám, že bych to namaloval i v malování..

 

3/10

Link to comment
Share on other sites

Zase se budu opakovat - nijak mě to nezaujalo a to je první cíl designu. Když nezaujme je na nic ! Hnusné rozložení PHP stylu. Prostě na nic. Loga neumíš ani zprávně transformovat, tady ty co tam máš jsou pěkně roztahané, no hnus.

 

Hodnocení - Hnus, na nic, nezaujaté, roztahané, amatérské.

 

Nijak se nezlepšuješ ! Jak říká Honza, když se nelepšíš, je lepší zkončit s tvorbou grafiky.

Hrůza a ještě jednou hrůza !

Link to comment
Share on other sites

je to pěkné ael je to takové děsně velké nebo se mi to zdá? a to písmo taky

 

5/10

 

máš ňákej divnej rozměr monitoru :p

 

já to mam tak normal

 

mimochodem 8/10

 

 

1480X1280 normálka ne?

 

 

Kde si vzal takový rozlišení ? To tu nikde nemam :d

Link to comment
Share on other sites

Tenhle design je jednoznačně zatím jeden z tvých nejlepších co jsem za poslední týden viděl. Každopádně i tohle má své chyby a hrubé nedostatky.

 

Logo je zase o ničem. Menu je taky strašné - opět nedokážeš ani pořádně odcentrovat text v něm. To hledej jsem absolutně nepobral co jsi to tam vytvořil za patlaninu. Pak už jenom klasické hnusně udělané a nehodící se panely jako ve fusionu. Je to hnus, nudné, nezajímavé.

 

Je to hnusné, ale na druhou stranu lepší než ostatní.

Link to comment
Share on other sites

Takze pan designer.

1. designer pouzivajuci pravitka tieto chyby nespravi.

2. designer ovladajuci dolezitost farieb podla farebnej skaly tieto chyby nespravi.

3. designer ktory pozna dolezitost panelov tieto chyby nespravi.

 

Farebne sme vyznacili hlavne chyby designu, ktore doslova biju do oci (musim uznat, ze az monokle spravili skoro). Tieto chyby je nutne eliminovat uz len preto aby sa designer alebo aj bezny uzivatel "potencionalny zaujemca" vobec pozrel na vas design.

 

myslim, ze mate pred sebou este dlhu cetu k tomu, aby ste sa stali designerom, pretoze nieje dolezite spravit design rychlo a nieje dolezite spravit vela designov, ale byt rozvazny, dat si zalezat na kazdom detaile, pretoze na tom je zalozeny uspech webdesignu.

 

http://uploader.imghost.sk/imagehosting ... o87kf1.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...