Jump to content

[Design] MTA:SA Hosting


gledy

Recommended Posts

Tento design měl být původně použit pro osobní účely, bohužel tak tomu nebylo učiněno.

 

Design je nakódován a v případě zájmu po možné domluvě může být i prodán.

 

Prosím o hodnocení :thumbup: není to nic extra, ale aktuálně pracuji opravdu na profi designu, který tu samozřejmě také zveřejním ;)

 

 

Ukázka:

http://vwportal.cz/img/gledy/mtasa.png

Link to comment
Share on other sites

Ako už kedysi povedal igni - "Ružová je v grafike veľmi pekná ale ty si ju pekne nepoužil" tak toto platí aj u teba.Design sa mi nepáči to menu je strašné.Header- jediné čo sa mi tam páči je ten header. Login panel je tiež divný a podľa mňa použiteľný ale nepekný.Ten panel zo servermi nieje dobrý nesedí tam.Táto práca je tak na 20 až 30 minút.Zaujímavý je ten header ak tie postavičky sú tvoje tak ti dávam 2/10 ak niesu tvoje tak 1/10 za snahu. Toť môj názor.

Link to comment
Share on other sites

Jak říkáš obyčejný, ale zase přehledný, žádné zbytečnosti. Mohl jsi tam toho dát více, tedy, aby stránka nebyla taková krátká a jakoby useknutá. Menu, tedy Objednávka a další texty, jsou docela dost masivní, tím myslím velké. Barva, ne, že by se mi nelíbila, ale je taková nevyhovující.

 

Není to špatný, popracuj na tom ještě, dodělej to a uvidíme jestli budeš mít úspěch. Zatím si myslím, že to nikdo nekoupí jedině až po dodělání obsahu a dalších věcí jak jsem už zmiňoval.

Link to comment
Share on other sites

Táto práca je tak na 20 až 30 minút.

Ták sa ukaž ty..

 

Header i menu jsou výborné, obsahová část a footer takový obyčejný ale i přesto je to lepší než 90% trapasů v sekci Grafika. 9/10

Link to comment
Share on other sites

Táto práca je tak na 20 až 30 minút.

Ták sa ukaž ty..

 

Header i menu jsou výborné, obsahová část a footer takový obyčejný ale i přesto je to lepší než 90% trapasů v sekci Grafika. 9/10

to by nebol david keby nevyvolával hádku. Prosil som ťa snáď aby si sa vyjadroval k mojmu názoru?!

Link to comment
Share on other sites

Jestli jsi slepý tak budiž.. hodnotil jsem výtvor MTA:SA Hosting a komentář na tebe byl jen přídavek. Pokud to bereš že rozpoutávám flame war tak se velice omlouvám že nejsi tak inteligentní aby jsi pochopil o čem se tady mluví.

Link to comment
Share on other sites

Ako už kedysi povedal igni - "Ružová je v grafike veľmi pekná ale ty si ju pekne nepoužil" tak toto platí aj u teba.Design sa mi nepáči to menu je strašné.Header- jediné čo sa mi tam páči je ten header...

 

Tvého obsáhlého hodnocení si vážím, ale upravovat to nebudu. Tím prodejem jsem myslel například cenu 200,- protože je to hotová nakódovaná šablona. Mám rozdělaný jiný design, takže na tento teď nemám čas.

Link to comment
Share on other sites

Ako už kedysi povedal igni - "Ružová je v grafike veľmi pekná ale ty si ju pekne nepoužil" tak toto platí aj u teba.Design sa mi nepáči to menu je strašné.Header- jediné čo sa mi tam páči je ten header...

 

Tvého obsáhlého hodnocení si vážím, ale upravovat to nebudu. Tím prodejem jsem myslel například cenu 200,- protože je to hotová nakódovaná šablona. Mám rozdělaný jiný design, takže na tento teď nemám čas.

poslal by si mi do SZ stránku kde sa nachádza tento design?

Link to comment
Share on other sites

Je to pěkný, mě se to libí, to že to má jinou barvu nebo holčičí to je uplně fuk, hlavní je co tam je vše a jak to je spracované.

 

Pane mistře Jakoubes, zatím ty tvoje vzhledy stojí za velký kulový ;)

Link to comment
Share on other sites

Je to pěkný, mě se to libí, to že to má jinou barvu nebo holčičí to je uplně fuk, hlavní je co tam je vše a jak to je spracované.

 

Pane mistře Jakoubes, zatím ty tvoje vzhledy stojí za velký kulový ;)

Ako som už viacerím povedal tvoj názor ma nezaujíma a je mi ukradnutý kritiku viem prijmuť. Teda tvoj názor mi nestojí za nič keďže mojim zákazníkom sa moje designy páčia a kupujú si ich odomňa.

Link to comment
Share on other sites

Je to pěkný, mě se to libí, to že to má jinou barvu nebo holčičí to je uplně fuk, hlavní je co tam je vše a jak to je spracované.

 

Pane mistře Jakoubes, zatím ty tvoje vzhledy stojí za velký kulový ;)

Ako som už viacerím povedal tvoj názor ma nezaujíma a je mi ukradnutý kritiku viem prijmuť. Teda tvoj názor mi nestojí za nič keďže mojim zákazníkom sa moje designy páčia a kupujú si ich odomňa.

Protože oni tomu sami houby rozumí ;)

 

Plnou hubu keců, ale skutek utek..

Link to comment
Share on other sites

Je to pěkný, mě se to libí, to že to má jinou barvu nebo holčičí to je uplně fuk, hlavní je co tam je vše a jak to je spracované.

 

Pane mistře Jakoubes, zatím ty tvoje vzhledy stojí za velký kulový ;)

Ako som už viacerím povedal tvoj názor ma nezaujíma a je mi ukradnutý kritiku viem prijmuť. Teda tvoj názor mi nestojí za nič keďže mojim zákazníkom sa moje designy páčia a kupujú si ich odomňa.

Protože oni tomu sami houby rozumí ;)

 

Plnou hubu keců, ale skutek utek..

no keď tomu nerozumejú tak to je lepšie.Hodnotenie od obyčajného lajka v grafike má väčšiu hodnotu ako profesionálneho grafika ;)

Link to comment
Share on other sites

Protože oni tomu sami houby rozumí ;)

 

Plnou hubu keců, ale skutek utek..

no keď tomu nerozumejú tak to je lepšie.Hodnotenie od obyčajného lajka v grafike má väčšiu hodnotu ako profesionálneho grafika ;)

Takže lidé si mají kupovat hnusné designy od amatérů za nízkou cenu jen když se jim líbí? Meleš kraviny.

Link to comment
Share on other sites

Protože oni tomu sami houby rozumí ;)

 

Plnou hubu keců, ale skutek utek..

no keď tomu nerozumejú tak to je lepšie.Hodnotenie od obyčajného lajka v grafike má väčšiu hodnotu ako profesionálneho grafika ;)

Takže lidé si mají kupovat hnusné designy od amatérů za nízkou cenu jen když se jim líbí? Meleš kraviny.

To víš, Mistr Jakoubes zase hrozně chytrý, jak všemu rozumí, dělá grafiku pár měsícu, zatím sem neviděl extra žádný výsledek všechny práce stali za jedno velké psí lejno když sleduju jiný grafiky kteří dělají v tom krátce práce sou o mnoho lepší.

Link to comment
Share on other sites

Je to pěkný, mě se to libí, to že to má jinou barvu nebo holčičí to je uplně fuk, hlavní je co tam je vše a jak to je spracované.

 

Pane mistře Jakoubes, zatím ty tvoje vzhledy stojí za velký kulový ;)

Ako som už viacerím povedal tvoj názor ma nezaujíma a je mi ukradnutý kritiku viem prijmuť. Teda tvoj názor mi nestojí za nič keďže mojim zákazníkom sa moje designy páčia a kupujú si ich odomňa

Protože oni tomu sami houby rozumí ;)

 

Plnou hubu keců, ale skutek utek..

no keď tomu nerozumejú tak to je lepšie.Hodnotenie od obyčajného lajka v grafike má väčšiu hodnotu ako profesionálneho grafika ;)

jakubes líbí se mi tvoje komenty ,ale tvoje grafika stojí za pi** :lol: snažíš se být chytrý ale na nesprávným místě :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Ako už kedysi povedal igni - "Ružová je v grafike veľmi pekná ale ty si ju pekne nepoužil" tak toto platí aj u teba.Design sa mi nepáči to menu je strašné.Header- jediné čo sa mi tam páči je ten header. Login panel je tiež divný a podľa mňa použiteľný ale nepekný.Ten panel zo servermi nieje dobrý nesedí tam.Táto práca je tak na 20 až 30 minút.Zaujímavý je ten header ak tie postavičky sú tvoje tak ti dávam 2/10 ak niesu tvoje tak 1/10 za snahu. Toť môj názor.

 

Ty nemáš právo hodnotit, když ty sám jsi hodnocen nulou.. A jak můžeš vědět, že zrovna inženýr by tohle řekl? Mě se to líbí a nechápu jak může dostat 1/10, to je asi závist nebo co.. Sice to není nejlepší, ale na 1 z deseti to také není... Dal bych 5/10 páč tomu plno věcí nesedí, ale dá se na to koukat.. Congratz :d

 

Je to pěkný, mě se to libí, to že to má jinou barvu nebo holčičí to je uplně fuk, hlavní je co tam je vše a jak to je spracované.

 

Pane mistře Jakoubes, zatím ty tvoje vzhledy stojí za velký kulový ;)

Ako som už viacerím povedal tvoj názor ma nezaujíma a je mi ukradnutý kritiku viem prijmuť. Teda tvoj názor mi nestojí za nič keďže mojim zákazníkom sa moje designy páčia a kupujú si ich odomňa.

 

Ty máš určitě zákazníky nějakejch velkejch projektů a s doménou viď.. Těm klanům asi bude úplně jedno co budou mít, hlavně že to mají..

BTW = Design od tebe musí koupit fakt buď vyhulený člověk, nebo zoufalec..

 

no keď tomu nerozumejú tak to je lepšie.Hodnotenie od obyčajného lajka v grafike má väčšiu hodnotu ako profesionálneho grafika ;)

 

Ale velký ho*no.. V grafice nedělám, ale vím, že názor profíka a názor laika je plně odlišný. Laik veme potaz jen to co se mu líbí a většinou od toho odráží své hodnocení... Takže když ty děláš grafiku laikovy podle jeho představy, děláš to špatně.. Sice se mu to líbí, ale nerozvine ho to..

Názor profíka ti přesně řekne jak na tom jsi, co bys měl vylepšit a naopak odstranit.. Ten lepší profík ti dokonce řekne jak by to udělal on a přidělí nějakou tu radu.. Kdybych to měl zohlednit tak poměr přijatých informací od profíka a laika je 5:2.

 

Věř mi, nebo nevěř.. Je to tvůj boj a já ho řešit nebudu.. Jen jsem potřeboval napsat to, že ty píšeš absolutní kidy.. Skus mi citovat s reakcí, že spamuju a nasereš mi... (Pro tvůj dementní mozek. V tomhle příspěvku zmiňuji i hodnocení a celkovej pohled na věc.. A dodám, že jsem laik tak se nebudu chovat jak profesionál a nebudu mu říkat co má špatně, jen aby tě nenapadlo se o tom zmiňovat..)

Link to comment
Share on other sites

Na první pohled to vypadá hezky a útulně. Když se ale podíváme blíž, tak uvidíme několik těch nedostatků.

 

Header a celkově logo se mi vůbec nelíbí. Ten prostor je tam určitě nevyužitý a logo se rozhodně do celého konceptu nehodí. Chtělo by to něco pořádného. Ne jenom prdlej text MTA:SA Hosting a mít to jako logo. Neberu loga, která jsou stvořená jenom z textu (sám je dělám), ale je potřeba si snima taky pohrát. S Arial nebo Vedrana fontem asi moc působivé logo neuděláš...

 

Menu vypadá zajímavě, ale bohužel se už nehodí do zbytku stránky. Ani písmo v něm není pěkné. Nechápu, proč jsi do loga dal standartní písmo a do menu takovýhle. Já osobně bych to zkusil otočit a v případě loga si stím ještě dál hrál.

 

Panel Klientská zona je vážně pěkná. to se mi hodně líbí. Ovšem nechápu smysl toho panelu s počtem serverů. Ten už tam vůbec nehodí. Hlavně když klientská zona je úlně na jinej smysl... Novinky bych asi nechal takhle. Tam je potřeba jednoduchost a přehlednost, aby se v tom klient vyznal.

 

Celkově se jedná docela o zajímavý nápad, který bohužel schytal špatnou realizaci a je tam několik podstatných chyb a nedostatků. Předpokládám, že už design upravovat nebudeš. Což je i na jednu stranu škoda, protože kdyby jsi na tom ještě zapracoval - mohl to být zajímavý design.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...