Jump to content

[Moderátor]Mattsy


Guest [BJ]boban88

Recommended Posts

Guest [BJ]boban88

Takže úvodom chcem povedať že sračky typu mam viac prispevkov ako on som tu dlchsie ako on si nechajte pre seba ide o verejnu anketu nanho ne na vas

dovod preco by mal byt modik je hned niekolko velmi vysoka aktivita na fore denne nahlasovania porusovanie pravidiel ci uz je to priamo mne na skype alebo kliknutim na vykricnik v teme posielanie screenov zo spamom z chatu dalej neustale pomahanie v helpoch nikdy nikoho neuraza akurat ked z jeho ust padne nadavka tak sa iba brani tym co jemu nadavali ale to sa deje raz za rok a navyse je rozumny a vie co je dobre a co je zle tak dost keci hlasujte co sa tyka prispevkov myslim ze vobec nieje potreba prispievat staci len hlasovat ;)

Link to comment
Share on other sites

Mattsy sám povedal že nechce ... ja sa do toho nestarám ..

PS : Tu nejde o to že či nahlasuje , nahlasujem tiež , aj ja som stále na fóre

Ide o to že má dobrú znalosť vo všetkom .

Som pre ANO

Link to comment
Share on other sites

Jasne že ano, je to super človek dobrý kamoš ktorý mi pomáha s pawnom aj mi robí niektoré scripty a velmy rád by som mu prijal aby ten moderátor bol, u mna máš plné ÁNO!

Link to comment
Share on other sites

To co mi napsal Boban mi tu už něco připomíná co psal jeden nejmenovaný člověk, nesouhlasím stím co si napsal, ale co se týče Mattsyho ať klidně je, to není žádný problém.

 

Stejně to že budeme hlasovat nijak pořádně neovlivníme, i kdyby měl někdo třeba 50 ku 0 tak stejně moderátorem ani nemusí být, ale jak si ho popisoval přišlo mě trošku divné..

 

Jinak Mattsy, drž se jestli to chceš dělat.

 

baj

Link to comment
Share on other sites

Nechystal se Mattsy odtud odejít? :dEDIT: To bylo hnusný Mattsy, já se málem rozbrečel, že odcházíš :d

 

Jsem pro, pokud on sám to chce dělat.

Link to comment
Share on other sites

":16xtpqj6]Nechystal se Mattsy odtud odejít? :dEDIT: To bylo hnusný Mattsy, já se málem rozbrečel, že odcházíš :d

 

Jsem pro, pokud on sám to chce dělat.

 

Na to je jediné řešení :d dej teho moderátorem a už nemůže pláchnout :d

Link to comment
Share on other sites

ANO

 

jediny mattsy ked nieco potrebujem tak mi nezacne nadavat ze to neviem,ked to co sa pytam uz na fore je tak mi nevynada ze mam pouzit tlacitko hladat ale mi da sekciu a upozorni ma ze uz to tam je ;)

ked uz nikdo nepomoze tak mattsy vzdy pomoze,pridava tuty (velakrat je prvy prispevok v helpe od mattsyho lebo prvy reaguje a pomaha)

mattsy by bol vyborny moderator a to ze nema najviac prispevkov tak to je preto ze ked nieco napise tak to stoji zato a nespamuje ako polovica uzivatelov takze som za ANO

 

P.S. mattsy ta zelena by sa ti hodila :d

CHCEME ZELENEHO MATTSYHO! :d

Link to comment
Share on other sites

boban88":1w66ubsm]Takže úvodom chcem povedať že sračky typu mam viac prispevkov ako on som tu dlchsie ako on si nechajte pre seba ide o verejnu anketu nanho ne na vas

dovod preco by mal byt modik je hned niekolko velmi vysoka aktivita na fore denne nahlasovania porusovanie pravidiel ci uz je to priamo mne na skype alebo kliknutim na vykricnik v teme posielanie screenov zo spamom z chatu dalej neustale pomahanie v helpoch nikdy nikoho neuraza akurat ked z jeho ust padne nadavka tak sa iba brani tym co jemu nadavali ale to sa deje raz za rok a navyse je rozumny a vie co je dobre a co je zle tak dost keci hlasujte co sa tyka prispevkov myslim ze vobec nieje potreba prispievat staci len hlasovat ;)

ty šwine ! :d Ja som to chcel založiť xD Rozmyslal som vecer ked som isiel spat že zalozim chcel som to spravit a ty si to spravil skor no pochopitelne

 

JA,DA,CHARAŠÓ,ÁNO :d

Link to comment
Share on other sites

To že Vám pomáha a že je tu aktivný vôbec to nieje dôvod na moderátora :)

Áno :) Je pravda že Mattsy pomôže každému, je kludný a je proste v pohode..Akurát nadáva sem tam v chate ale nie na užívatelov ale na niečo.. :d
Link to comment
Share on other sites

Áno :) Je pravda že Mattsy pomôže každému, je kludný a je proste v pohode..Akurát nadáva sem tam v chate ale nie na užívatelov ale na niečo.. :d

 

Vulgarizmy som obmedzil úplne na minimum už len sem tam poviem slová ako "deb*l" "dement" a tak ale tie hrubé nadávky už nepoužívam ;) na príkaz _SmK_ ;)

 

Inak ďakujem všetkým :)

Link to comment
Share on other sites

boban88":6khvh6dn]Takže úvodom chcem povedať že sračky typu mam viac prispevkov ako on som tu dlchsie ako on si nechajte pre seba ide o verejnu anketu nanho ne na vas

dovod preco by mal byt modik je hned niekolko velmi vysoka aktivita na fore denne nahlasovania porusovanie pravidiel ci uz je to priamo mne na skype alebo kliknutim na vykricnik v teme posielanie screenov zo spamom z chatu dalej neustale pomahanie v helpoch nikdy nikoho neuraza akurat ked z jeho ust padne nadavka tak sa iba brani tym co jemu nadavali ale to sa deje raz za rok a navyse je rozumny a vie co je dobre a co je zle tak dost keci hlasujte co sa tyka prispevkov myslim ze vobec nieje potreba prispievat staci len hlasovat ;)

 

Za mě ANO. Je to super člověk, který mi hodněkrát pomohl, ale nechal mě potrápit, abych přemýšlel (a dělal dobře) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja dam ANO je to clovek kterej helpne a umi sechno ferovo ocenit proste je to tipek kterej by mel byt moderatorem i kdyby tu uz nikdo nechodil

Link to comment
Share on other sites

Já dávám ANO Mattsy je jeden z mála lidí na fóru co když si nevíte rady tak vám pomůžou se scriptem, klidně vám ho i udělaj, nikdy s ním nebyli problémy (Co jsem tady :d) takže je to podle mě dobrý nápad :)

 

GL

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...