Jump to content

[Design] PlayGame


TommyDesign

Recommended Posts

Zdravím, mám pro vás vzhled tedy grafický návrh clanového designu nebo nevím jak jinak to nazvat. Design sem netvořil pro nikoho na zakázku, ale pro svůj volný čas a zábavu. Myslím že není až tak špatný.

Jinak E-SHOP musím doladit ještě a PLAYER.

 

Design - http://www.upnito.sk/0/cv3egu6exbumufbdfd9p6ymredu8gppj.png

 

 

Díky za hodnocení, s pozdravem ToMMyT.H

Link to comment
Share on other sites

Povedené, jenže se mi to zdá příliš úzké. Na dolní části slideru bych taky ještě popracoval. Z barvy a stylu písma docela bolí oči Jinak velice příjemné, dobrý dojem. Nevím jestli jeto vhodné pro clanový vzhled 7/10

Link to comment
Share on other sites

Díky :) ,Ano Forse :) taky jsem prvně nevěděl pro koho by to mohl být vzhled tedy do které herní kategorie. Vždycky se to dá změnit a upravit kdyby někdo chtěl.

 

Horší bude sehnat kodera, který mi to nakoduje protože koder, který dělá pro mě je zaneprázdněn "scratch"

Link to comment
Share on other sites

Určitě se zlepšuješ. O to víc nechápu, jak někdy dokážeš udělat nehoráznej blaf a pak uděláš něco, co už je docela zajímavé... Tohle je relativně pěkný, ale je tam nehorázně nedodělaných věcí, zbytečností a chaos.

 

Kombinace barev je docela zajímavá. To ti musím nechat. Header je docela divně udělaný. Určitě zaujme, ale nějak je prostě divnej :) Logo řešit nebudu, o to jsi se ani nepokoušel.

 

Menu bych ale osobně zjednodušil. Vůbec bych tam nedával ty ikonky, které to akorád přeplnili a pes se v tom nevyzná. Nevypadá to tam vůbec pěkně a nehodí se to moc do celého konceptu. To menu bych osobně trošku upravil.

 

Ten slider článků pod menu by se dal taky určitě udělat lépe. Moc se mi tam nelíbí.

 

Novinky si myslím docela odfláknul. Ty jsou strašné. A celkově písmo v celém návrhu je divné. Vybral bych jiné. Téměř v každém panelu máš jinačí písmo a styl. Vypadá to strašně. Vždy by jsi měl mít většinou stejný písmo v daných místech. Rozhodně to neměnit jako ponožky. Neměnit ani velikost, protože potom to vypadá divně.

 

Osobně bych takový design asi nevymyslel :)

 

Verdikt: 4/10 - pracuj, uč se a tvoř. Rozhodně v tom pokračuj.

Link to comment
Share on other sites

No, na mě je to moc úzký, menu není nejlépe uděláno(splývá s obsahem), do obsahu nebyl vybrán nejlepší font a navíc by se hodilo trochu světlejší písmo.

Vršek je dobrej, spodek taky, ale Novinky + Eshop to se mi moc nelíbí :prase:

Skus tomu panelu s eshopem dát stejnou šířku jako Sponzoři.

Pozadí a rámeček se mi líbí ;)

 

Hawk, domluvil jsem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...