Jump to content

[Změna hodnosti] [BJ]boban88


Ingnition

Recommended Posts

Zdravím,

tímto bych vám rád zdělil, co se mi na moderátorovy [bJ]boban88 nelíbí. Jen chci upozornit, že mi sám chytrak napsal, ať založím anketu. Takže ji tedy zakládám.

 

[bJ]boban88 má zaručeně zkušenosti s pawnem a celkově s GTA:SA. Jenže pokud je někdo GLOBÁLNÍ MODERÁTOR, tak to znamená že musí brát v potaz úplně VŠE. Což se sice děje, ale ne tak jak by se dít mělo. Každý moderátor MUSÍ mít chladnou hlavu. Protože moderátor, který je věčně nasraný na nějaký uživatele, co se chovají jako děti protože oni jsou děti, nemá co být moderátorem. Protože v tomhle tlaku vznikají konflikty mezi moderátorem a mezi uživatelem (který je v tomto sporu většinou nevině, a vyprovokuje jej vznětlivý moderátor). Skončí to většinou VARováním či dokonce i BANem. Takové jednání je neseriozní a neomluvitelný! Perfektním případem je právě [bJ]boban88. Nejenom že tento moderátor rozbourává pohodu na chatu, ve kterém je svobodné slovo a neslouží pouze pro pawno témata, ale dokonce je vulgární na dotyčné uživatele, kteří ani nic neprovedli. Pouze se nebavili o pawnu, tak je to trestný (což vskutku není) a dostanou VAR, protože je moderátor vyhecuje. Nevím kam šahá tato logika jednání, ale to je opravdu vrchol všeho. Nechápu také jednání, kdy forum spamuje spammer který výtváří nesmyslné themata, a [bJ]boban88 zareaguje jediným způsobem. "Seru na to, jdu hrát". A to jistě vím, že o tom věděl. Protože byl na foru dost dlouho na to, aby si toho všimnul když ještě dotoho napsal tuhle zprávu. Místo něj musel spammera zastavit jiný moderátor. Ani tohle jednání mi nepříjde korektní. Samozřejmě těch věcí je mraky. Co ale dominuje je právě ona výbušnost a buzerace uživatelů, což je špatně. Moderátor MUSÍ mít chladnou hlavu a jednan spravedlivě. Měl by vytvářet dobrou atmosféru na foru. To se neděje! Příjde mi, jako by sem [bJ]boban88 vlítnul, někoho seřval za totální nesmyslnou banalitu a zase odejde.

 

Souhlasím, že je tu potřeba určitá přísnost. Ale tohle už opravdu zachází někam jinam.

Už jenom vytvoření thématu "verjna tema nazor na bobana BEZ BANU !!!" který založil samotný [bJ]boban88 je už vážně praštěné.

 

Toto forum bylo v jeho začátcích určeno čistě pro pawno. Jako u každého fora, i zde bylo logikou zavést jiné sekce než pouhé pawno a tím zvětšit návštěvnost a celkovou komunitu fora. Přidaný chat na úvodní stránku umožňuje rychlou komunikaci mezi uživatelama, kde si každý může SVOBODNĚ povídat O ČEMKOLIV. Toto forum už není dávno primárně zaměřené na pawno.cz a nevidím sebemenší důvod, proč by se uživatelé nemohli bavit v chatu o hrách. To už je vážně demence.

 

Děkuji a omlouvám se za tak dlouhý text.

 

HLASUJTE V ANKETĚ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeho vyhecovalo to že ja som chcel poradiť nejakú hru na počítač pretože som už všetko dohral...Pýtal som sa ľudí v chatu a on tu nabehol začal buzerovať a hovoriť že to nie je warez.

 

Za mňa áno.

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

ok

1. uzivatelov neurazam konkretne na ich osobu

2. odvtedy co som tu sa snazim s kazdym vychadzat v dobrom ale ked to oni nechcu tak bohuzial ako sa hovori "aky pozicaj taky vrat"

3. VAR za tieto veci v chate som nikdy neudelil VAR rozdavam iba za jasne porusenie pravidiel ako je nadavania atd a vzdy to aj odvovodnim v spraave pre uzivatela ktoreho varujem

4. nikdy tu nikoho nebuzerujem a nevyvolavam bezdovodne hadky vzdy tu ten dovod je

5. vzdy kazdemu pomozem ak viem bez ohladu nato ci som nasrany alebo ne

 

co sa tyka ankety hlasovat nebudem necham to vylucne iba na uzivateloch

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]T_Bon3

bobo ? a zly ??? neveriiiim on je zly len na tych ktory si to zasluzia :) ... poznam ho uz rok a pol zatial sa mi zda byt normal chlap uvidime ci si to nejak posere u mna :))) takze ja davam NE

Link to comment
Share on other sites

To co jsem dnes zastal v chatu bylo otřesné. Když se řekne název hry tak jeto warez? Ještě k tomu to daný moderátor pořád psal ve vulgární formě (má jít vzorem pro ostatní) Za mě Ano.

Link to comment
Share on other sites

Když chytrák sebral práva neaktivním moderátorům a dal ho bobanovy, tak asi měl nějaký důvod když sám říkal že nedůvěřivým lidem nedává práva. Za mě NE ;)

 

Ostatní co tady hlasují za ANO by se taky měli porozmyslet nad sebou.

Link to comment
Share on other sites

Určite NIE, to je on, jeho povaha :d podľa mňa len včera mal zlý deň (niekto mu inečo ukradol atd... xD) ale je to maník :d treba ho občas brať s rezervou, no holt je to paštikár :d aj mne sa stane že ma niekto tak vytočí a už dávam do p*če všetkých čo mi v ten den napíšu :d

Link to comment
Share on other sites

Jednoznačnie NIE pretože je to môj kamoš ktorý ma zachránil na tomto fóru už 2x ked bol moderátor dal my šancu dostať unban a ešte sa za mna aj postavil na lukáša vendetu :d

Link to comment
Share on other sites

Ingu, trošku přemýšlej, chtěl bych opravdu vidět někdy tebe na jeho místě, BOBAN je Moderátorem a svoje pravomoce využivá v absolutní normě, to že člověku ujedou nervy je naprosto normální, může se to stát chytrákovi, cnirymu i ostatním.

 

Jelikož zde na pawnu je polovina lidi malých dětí bez urážky, tak se někdy ani nedivím, někdy je potřeba přitvrdit aby si ujasnili jak se mají chovat a dodržovat pravidla.

 

A věř to mu že je to opravdu někdy bída, mysli si o mě co chceš Ingu, jsme kamarádi, ale stímhle s tebou absolutně nesouhlasím.

 

To že tu teď ostatní davají NE, aby byli Bobanovi práva sou lidé kteří zde od něj dostali VAR nebo ban (a mnohé další).Nebo lidé které chtějí dostat post Moderátora a naschvál nechat propadnout Moderátora který tu teď je, pořád jste se srali že tu nejsou Moderátoři a teď když tu jsou a jsou trošku tvrdý tak si hned stěžujete, ono to není někdy jednoduché když je tu sám Moderátor a najednou se na něj v chatu zpikne mraky lidi tak je opravdu někdy těžké se chovat v normě.

 

Za mě máš jasné NE, je mě to uplně jedno co tu budete psát za vaše názory.

Link to comment
Share on other sites

boban88":29tqgcg7]thx rocky ;)

no ale uvidime

EDIT, jen dodatek , jednoduše na ně kašli, věř to mu jak sem psal že polovina lidi tu opravdu dětí je, kteří se neumí pořádně chovat a stěžují si, to samé Omen je taký tvrdý dovolí si i hráčům nadávat když sem občas viděl v chatu (čur** a mnohé další).

 

Někdy se to opravdu nedá..

Link to comment
Share on other sites

Boban je docela v pohodě tak dávám ne

 

Jeho vyhecovalo to že ja som chcel poradiť nejakú hru na počítač pretože som už všetko dohral...Pýtal som sa ľudí v chatu a on tu nabehol začal buzerovať a hovoriť že to nie je warez.

 

Za mňa áno.

OT: A ty by sis tu hru koupil, kterou by ti navrhli?
Link to comment
Share on other sites

Ingu, trošku přemýšlej, chtěl bych opravdu vidět někdy tebe na jeho místě, BOBAN je Moderátorem a svoje pravomoce využivá v absolutní normě, to že člověku ujedou nervy je naprosto normální, může se to stát chytrákovi, cnirymu i ostatním.

 

Jelikož zde na pawnu je polovina lidi malých dětí bez urážky, tak se někdy ani nedivím, někdy je potřeba přitvrdit aby si ujasnili jak se mají chovat a dodržovat pravidla.

 

A věř to mu že je to opravdu někdy bída, mysli si o mě co chceš Ingu, jsme kamarádi, ale stímhle s tebou absolutně nesouhlasím.

 

To že tu teď ostatní davají NE, aby byli Bobanovi práva sou lidé kteří zde od něj dostali VAR nebo ban (a mnohé další).Nebo lidé které chtějí dostat post Moderátora a naschvál nechat propadnout Moderátora který tu teď je, pořád jste se srali že tu nejsou Moderátoři a teď když tu jsou a jsou trošku tvrdý tak si hned stěžujete, ono to není někdy jednoduché když je tu sám Moderátor a najednou se na něj v chatu zpikne mraky lidi tak je opravdu někdy těžké se chovat v normě.

 

Za mě máš jasné NE, je mě to uplně jedno co tu budete psát za vaše názory.

 

Plně s tebou souhlasím i když patřím k těm mladým lidem :) za mě NE

Link to comment
Share on other sites

Sry že to je mimo temy ale každý tu máme okolo 15,16,17 ja som tiež dieta no priznám sa mam 15 idem mat 16 ale určite máme lepši rozum ako 10,11,12,13 roční sopliaci.

PS:Zamna je to nie lebo ja tu vidím len samu závist a bobana poznám dost dlho noa ? každému raz prasknú nervy.

Link to comment
Share on other sites

Omilem se mi stalo ze sem dal ano.. Takze 1 hlas v ano pryc a jeden hlas v ne pridat :) jinak nemam duvod byt pro ano.. boban je v pohode a vybusny je kazdej.. ja sem taky a hodne a musim rict ze nemal sem kuli tomu ban jen 1.. kazdymu nekdy prasknou nervy kuli detem i kdyz ja sem dite taky ale snazim se chovat normalne.. jednoznacne ŇE

Link to comment
Share on other sites

Jednoznačně NE!

Boban mě vždycky podpořil v dobrém i ve zlém a vždy se mnou měl na začátku trpělivost, když jsem začal s pawnem a nevěděl co to je nenadefinovaná barva.

Někteří na tomto fóru asi nevědí jaký je rozdíl mezi l*mou a začátečníkem, ale on to věděl a moc mi pomáhal (a určitě nejen mě!)

Moderátora si zasloužil, a nevím o tom, že by nějak zneužíval pravomoce.

Ale musíte brát na vědomí, že každý někdy není ve své kůži a prostě se n*sere

Tolik mé :d

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

vsetci ty co sa pomylili tak uz svoj hlas zmenili povolil som zmenu hlasu takze nic nepriratavajte ani neodcitajte je to tak jak ma byt to je vsetko ;)

 

EDIT: pre chytraka:(kto by nevedel je to admin :d )

do kedy akoze tato anketa bude ?

Link to comment
Share on other sites

Pokud mohu přispět i svoji trošku do mlýna..

 

Netuším, co se tu dělo, protože jsem poslední dny řešil pouze klienty a včera, předevčírem i samp-host.cz a jeho kompletně novou verzi - web, vlastní administrace, atd..

 

Jsem tu krátce a přišel jsem jen za účelem inzerovat samp-host. To, že je někdo mladý, přece neznamená, že se musí chovat jako kr**én a poté se vymlouvat na věk. Otázka jw, jestli z toho tihle haranti vůbec vyrostou..

Život se s nimi také nebude mazlit kvůli věku, proto je přísnost na místě a já ji vítám. Boban je člověk, se kterým se dá jako s jedním z mála bez problémů komunikovat (dále také například rocky, ffredyck a zjistil jsem, že i tolik neoblíbený omen),

 

V této věci hlasuji pro bobana, tj. NE.

Link to comment
Share on other sites

Dám NIE

Boban sa mi vôbec nezdá, že by nebol rozumný moderátor. Vie vždy poradiť a zato, že niekomu dal var alebo ban, zato netreba hneď odsudzovať. Treba premyslieť najprv svoje činy - keď je oprávnený VAR/BAN. Rozumný človek..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...