Jump to content

[Grafika?] Portofolio


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Vidět tohle portfolio tak hned mažu historii .... Nelíbí se mi barvy. Na portfolio je podle mě lepší bílá než černá, taky stačí napsat design vytvořil a nakodoval a ne 100x psát do patičky... Navíc když jeto portfolio programatora tak asi nemusíš psát do patičky že sis to sám nakodoval :) to samé platí pro design

Link to comment
Share on other sites

Vidět tohle portfolio tak hned mažu historii .... Nelíbí se mi barvy. Na portfolio je podle mě lepší bílá než černá, taky stačí napsat design vytvořil a nakodoval a ne 100x psát do patičky... Navíc když jeto portfolio programatora tak asi nemusíš psát do patičky že sis to sám nakodoval :)

:d Je lepší to napsat, že jsem to kódoval sám :d V téhle době :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
hospoda96":ernvt15l]pěkný 7/10 těsim se na igiho reakci :d

 

Už vidim:

 

Hodnocení -1/10

Je to velká sračka. Sám bych to udělal tak a tak a vůbec bych to ptom smazal.. :d

Link to comment
Share on other sites

hospoda96":53a8syrz]pěkný 7/10 těsim se na igiho reakci :d

 

Už vidim:

 

Hodnocení -1/10

Je to velká sračka. Sám bych to udělal tak a tak a vůbec bych to ptom smazal.. :d

:lol: přesně :d

Link to comment
Share on other sites

hospoda96":3rdc51tq]pěkný 7/10 těsim se na igiho reakci :d

 

Už vidim:

 

Hodnocení -1/10

Je to velká sračka. Sám bych to udělal tak a tak a vůbec bych to ptom smazal.. :d

Udělej já ti nebránim :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
hospoda96":3dg3dvf2]pěkný 7/10 těsim se na igiho reakci :d

 

Už vidim:

 

Hodnocení -1/10

Je to velká sračka. Sám bych to udělal tak a tak a vůbec bych to ptom smazal.. :d

Udělej já ti nebránim :d

 

Blbe to byla imitace ingiho :d já grafiku seru sem rád že nakreslim hvězdičku v malování :d

Link to comment
Share on other sites

Roni, příslový "v jednoduchosti je krása" platí jen v případě, že je to opravdu krásné :d Tohle krásné ale vůbec není.

 

Pozadí stránky je ble, barva stránky je ble. "logo" je blebleble. Ta el. koule (nebo jak se tomu vůbec dá říkat) se tam vůbec nehodí a nevím jakou spojitost to tam má. Jméno je přehnaně přeplácané různýma sračkama, že to vůbec není pěkný. Například Grafika, kodování je stěží vidět. Zcela nevyužité zbytek stránky. Nadpisky (Mé reference, O mě [mělo by tam být správně O mně], Co nabízím) jsou s prominutím na blití a opět se tam vůbec nehodí. Ten slideshow referencí je... no comment. Jediné co se mi tam líbí jsou čáry oddělující O mě a Co nabízím. Patička je hnus, nedá se ani přečíst.

 

Zcela nevyužítý prostor, strašné barvy, nehodící se kombinace. Vůbec se mi to nelíbí. Promiň.

 

Verdikt: O/1O

Link to comment
Share on other sites

Roni, příslový "v jednoduchosti je krása" platí jen v případě, že je to opravdu krásné :d Tohle krásné ale vůbec není.

 

Pozadí stránky je ble, barva stránky je ble. "logo" je blebleble. Ta el. koule (nebo jak se tomu vůbec dá říkat) se tam vůbec nehodí a nevím jakou spojitost to tam má. Jméno je přehnaně přeplácané různýma sračkama, že to vůbec není pěkný. Například Grafika, kodování je stěží vidět. Zcela nevyužité zbytek stránky. Nadpisky (Mé reference, O mě [mělo by tam být správně O mně], Co nabízím) jsou s prominutím na blití a opět se tam vůbec nehodí. Ten slideshow referencí je... no comment. Jediné co se mi tam líbí jsou čáry oddělující O mě a Co nabízím. Patička je hnus, nedá se ani přečíst.

 

Zcela nevyužítý prostor, strašné barvy, nehodící se kombinace. Vůbec se mi to nelíbí. Promiň.

 

Verdikt: O/1O

Aspoň 0,5/10 za ty čáry? :d

Link to comment
Share on other sites

ja neviem, mám z toho zmiešané pocity, ale pekné to určite nieje, hodnotenie nedávam ale bolo by pod 5, nic moc, máš na viac, sorry "nene"

Link to comment
Share on other sites

ja neviem, mám z toho zmiešané pocity, ale pekné to určite nieje, hodnotenie nedávam ale bolo by pod 5, nic moc, máš na viac, sorry "nene"

Nechci se vymlouvat, ale jde o to, že vůbec nemam nápady co se týče designů :d

Link to comment
Share on other sites

Roni, příslový "v jednoduchosti je krása" platí jen v případě, že je to opravdu krásné :d Tohle krásné ale vůbec není.

 

Pozadí stránky je ble, barva stránky je ble. "logo" je blebleble. Ta el. koule (nebo jak se tomu vůbec dá říkat) se tam vůbec nehodí a nevím jakou spojitost to tam má. Jméno je přehnaně přeplácané různýma sračkama, že to vůbec není pěkný. Například Grafika, kodování je stěží vidět. Zcela nevyužité zbytek stránky. Nadpisky (Mé reference, O mě [mělo by tam být správně O mně], Co nabízím) jsou s prominutím na blití a opět se tam vůbec nehodí. Ten slideshow referencí je... no comment. Jediné co se mi tam líbí jsou čáry oddělující O mě a Co nabízím. Patička je hnus, nedá se ani přečíst.

 

Zcela nevyužítý prostor, strašné barvy, nehodící se kombinace. Vůbec se mi to nelíbí. Promiň.

 

Verdikt: O/1O

 

Napsal jsi příslovÝ :d:):d (sorrry já musel)

Link to comment
Share on other sites

Napsal jsi příslovÝ :d:):d (sorrry já musel)

Právě teď jsem psal ffredyk, jak každej řiťolezec píše přes SZ (nebo i přímo do příspěvku) citaci, kde jsi udělal gram. chybu. :) Ono, až budeš zaměstnanej člověk a budeš dělat víc věcí najednou, tak potom poznáš, jaký je to psát o hnusném webdesignu :d

Link to comment
Share on other sites

Napsal jsi příslovÝ :d:):d (sorrry já musel)

Právě teď jsem psal ffredyk, jak každej řiťolezec píše přes SZ (nebo i přímo do příspěvku) citaci, kde jsi udělal gram. chybu. :) Ono, až budeš zaměstnanej člověk a budeš dělat víc věcí najednou, tak potom poznáš, jaký je to psát o hnusném webdesignu :d

 

Jen je trochu ironie že začináš pravopisnou chybou(neříkam že je nedělám ale u ty bys neměl :d) a v průběhu odpovdi poučuješ o gramatice že jelikož je to 3.pád mělo by tma být o mně.. :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...