Jump to content
  • 0

pomoc [Ponuka]Linux Server


Danny

Dotaz

Pokiaľ by niekdo chcel server na linuxe čiže pipni alebo niaká iná VPSKA alebo dedikáč tak sa mi hláste nudím sa a viem robiť servery a z linuxom už aj celkom dobre viem servery ktoré ponúkam

GTA San Andreas

Counter Strike 1.6

Counter Strike Source

Shoutcast

Team Speak 3

Team Speak 2

WoW

Call of Duty 2

Robím to zadarmo kebyže chceťe server tak sa hláste na SZ

Prosím moderátorov o uzamknutie tohoto topiku aby tu nebol spam

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0
Pokiaľ by niekdo chcel server na linuxe čiže pipni alebo niaká iná VPSKA alebo dedikáč tak sa mi hláste nudím sa a viem robiť servery a z linuxom už aj celkom dobre viem servery ktoré ponúkam

GTA San Andreas

Counter Strike 1.6

Counter Strike Source

Shoutcast

Team Speak 3

Team Speak 2

WoW

Call of Duty 2

Robím to zadarmo kebyže chceťe server tak sa hláste na SZ

Prosím moderátorov o uzamknutie tohoto topiku aby tu nebol spam

Máš licenci pro TS 3 server?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Pokiaľ by niekdo chcel server na linuxe čiže pipni alebo niaká iná VPSKA alebo dedikáč tak sa mi hláste nudím sa a viem robiť servery a z linuxom už aj celkom dobre viem servery ktoré ponúkam

GTA San Andreas

Counter Strike 1.6

Counter Strike Source

Shoutcast

Team Speak 3

Team Speak 2

WoW

Call of Duty 2

Robím to zadarmo kebyže chceťe server tak sa hláste na SZ

Prosím moderátorov o uzamknutie tohoto topiku aby tu nebol spam

Máš licenci pro TS 3 server?

 

Pochybuju.. Cena za licenci TS3 je pětimístná cifra :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Pokiaľ by niekdo chcel server na linuxe čiže pipni alebo niaká iná VPSKA alebo dedikáč tak sa mi hláste nudím sa a viem robiť servery a z linuxom už aj celkom dobre viem servery ktoré ponúkam

GTA San Andreas

Counter Strike 1.6

Counter Strike Source

Shoutcast

Team Speak 3

Team Speak 2

WoW

Call of Duty 2

Robím to zadarmo kebyže chceťe server tak sa hláste na SZ

Prosím moderátorov o uzamknutie tohoto topiku aby tu nebol spam

 

Ty umíš udelat server na wow. Sorry no to ti nejaky VPS server od pipni ani zadnej jinej kterej je free neutahne :d a + potrebujes na to specialni databazu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Pokiaľ by niekdo chcel server na linuxe čiže pipni alebo niaká iná VPSKA alebo dedikáč tak sa mi hláste nudím sa a viem robiť servery a z linuxom už aj celkom dobre viem servery ktoré ponúkam

GTA San Andreas

Counter Strike 1.6

Counter Strike Source

Shoutcast

Team Speak 3

Team Speak 2

WoW

Call of Duty 2

Robím to zadarmo kebyže chceťe server tak sa hláste na SZ

Prosím moderátorov o uzamknutie tohoto topiku aby tu nebol spam

Máš licenci pro TS 3 server?

 

Pochybuju.. Cena za licenci TS3 je pětimístná cifra :-D

 

 

Co to melete? Nejdřív si ověřte informace, než něco tvrdíte, TS3 license se dá získat zadarmo, pro nekomerční účely(což vám bohatě stačí), sám jsem to na vServeru START od pipni rozjel na Debianu naprosto bezproblému. Kecal jsem tam s kamosema jede to OK, žádná 5místná cifra omg...

 

Jinak link pro získání licence je zde:

http://npl.tritoncia.com/ts3npl.php

 

Tato licence vám umožní používat až 10 virtuálních TS3 Serverů a 512 slotů pro lidi, nevim co tady blbnete...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

OMG! Říkám, že to tak mam, a že NIC neplatim!

Zažádáš si normálně o FREE licenci a hosting si dáš na FREE/START pipni.cz vServer, nevim co reříš, mám to tak, jsem tam každý den, nepadá to(30days uptime) je tam běžně 10-20 lidi, je to tak ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
OMG! Říkám, že to tak mam, a že NIC neplatim!

Zažádáš si normálně o FREE licenci a hosting si dáš na FREE/START pipni.cz vServer, nevim co reříš, mám to tak, jsem tam každý den, nepadá to(30days uptime) je tam běžně 10-20 lidi, je to tak ;)

 

To já bych měl říkat OMG! On poskytuje hosting toho TS! Hosting pro lidi! A na to se licence nevztahuje, když tady ze mně děláš blbce, tak si to laskavě nejdřív přečti..

 

Je tam tučně napsáno: WE DO NOT PROVIDE TEAMSPEAK SERVER HOSTING.

Edit: THIS WEBSITE IS FOR OBTAINING A NON-PROFIT LICENSE - jestli umíš alspoň trochu anglicky, přeložíš si..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ano Anglicky umim, ale ty zřejmě ne

WE DO NOT PROVIDE TEAMSPEAK SERVER HOSTING.

V překladu znamená že NEPOSKYTUJI SERVER HOSTING! a to druhy ZE POSKYTUJI POUZE LICENSE! A ty tvrdis ze poskytuji hosting, takze nevim, buď ses dement, nebo tě zradit Google :-)

 

WE DO NOT PROVIDE TEAMSPEAK SERVER HOSTING.

Ano to je pravda a nikdy jsem netvrdil opak, ta stranka neposkytuje Server Hosting.

Edit: THIS WEBSITE IS FOR OBTAINING A NON-PROFIT LICENSE

Ano to říkám celou dobu, dá se tam získat FREE license, hosting si musis zařidit sám.

 

 

A to jen utvrzuje to, co jsem celou dobu rikal:

Ty si zažádáš o licenci, tu dostaneš, ale nedostaneš hosting na TS3 Server.

Ten si uděláš třeba na free pipni, Kam vložíš tu licenci, o kterou si žádal

 

Takže blbce ze sebe děláš jedině ty sám ;)

Sám to tak mám a FUNGUJE to, laskavě si to nejdřív PRAKTICKY vyzkouše

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Prostě je to tak, že Oni neposkytují TS 3 hosting a ty nesmíš s tou free licencí za to vybírat prachy.

 

Konečně někdo, kdo to chápe a nedelá ze sebe blbce.

 

Já ze sebe blbce nedělám. Očividně nechápeš co to je DĚLAT NĚKOMU HOSTING. A myslím, že to nemá cenu, ti to vysvětlovat...

 

Ty tady pořád říkáš, že máš hosting u pipni na VPS, to je ale pro VLASTNÍ ÚČELY! Už to konečně pochop, sakra...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Vzdávám to..... nemá to cenu ti to vysvětlovat..

 

Nevim o co se tady snažíš ty retarde, někdo je taky ochotněj že zadarmo rád naistaluje na VPS nějaký server. A ty se ho tady snažíš "utřít" takovýma sračkama který sis někde vygooglil a ani nedávají smysl demente. Tak už to konečně zabal. Aspon že už ti došli slova...

 

PeTr_AP]: Vulgarismus - varování

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Vzdávám to..... nemá to cenu ti to vysvětlovat..

 

Nevim o co se tady snažíš ty retarde, někdo je taky ochotněj že zadarmo rád naistaluje na VPS nějaký server. A ty se ho tady snažíš "utřít" takovýma sračkama který sis někde vygooglil a ani nedávají smysl demente. Tak už to konečně zabal. Aspon že už ti došli slova...

 

PeTr_AP]: Vulgarismus - varování

 

Další, kdo tomu "rozumí". Já se tady bavim o tom, že když to nabízí, musí platit za to licenci!! I když to nabízí zadarmo! Je to HOSTING SLUŽBY! Já alespoň do týhle problematiky trochu dělám, né jako ty, že přijdeš a umíš jen nadávat. Nevim o co ti jde. Zabal to ty....

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Vzdávám to..... nemá to cenu ti to vysvětlovat..

 

Nevim o co se tady snažíš ty retarde, někdo je taky ochotněj že zadarmo rád naistaluje na VPS nějaký server. A ty se ho tady snažíš "utřít" takovýma sračkama který sis někde vygooglil a ani nedávají smysl demente. Tak už to konečně zabal. Aspon že už ti došli slova...

 

PeTr_AP]: Vulgarismus - varování

 

Další, kdo tomu "rozumí". Já se tady bavim o tom, že když to nabízí, musí platit za to licenci!! I když to nabízí zadarmo! Je to HOSTING SLUŽBY! Já alespoň do týhle problematiky trochu dělám, né jako ty, že přijdeš a umíš jen nadávat. Nevim o co ti jde. Zabal to ty....

 

Řeknu ti to úlně jednoduše: Licenci platit nemusí

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...