Jump to content

[GRAFIKA] Header pro web


Emppu

Recommended Posts

Zdravím. Konečně jsem se odvážil sem nahrát moji první "větší" práci s grafickou úpravou. Jsem začátečník, ale pokusil jsem se vytvořit header pro web, co jsem dělal pro CoCa.

Základní informace -

Tvůrce: dadanek1999

Program: Corel Draw 11

Čas: CCA 30 min.

Typ: header

Téma: San Andreas Multiplayer

627627logo.jpg

 

25732573logo.jpg

 

 

Upozorňuji, že obrázek se zde jeví z nějakého důvodu větší, normální náhled v PC je menší

 

PS: Na kolenou vás prosím, napište co se vám líbí, co ne, ale prosím :spam:

Link to comment
Share on other sites

Jeste ten obrazek by to chtelo dat..

Já ho tam mám... Jestli je vadný spoiler okamžitě napravím!

 

-- úte 08. úno 2011 20:23:40 --

 

Opraveno :)

Link to comment
Share on other sites

Nelíbí se mi ten přechod na pozadí a na něm jen prdlé dva obrázky.. zkus to složit celé z obrázků přechody rozmaž dosáhneš lepšího výsledku..

Barvy taky nemáš moc vhodně zvoleny (dbej na dostatečný kontrast, koukni se třeba na tu modrou).

Dám ti jednu radu: už nikdy na nic nepoužívej font comic sans (nejlépe ho smaž z kompu aby tě to nelákalo).. je mi z něj upřímě na blití.. Tenhle font se hodí leda tak na nějakou pozvánku ne na header nebo nedej bože do logotypu..

0/10

Link to comment
Share on other sites

Nelíbí se mi ten přechod na pozadí a na něm jen prdlé dva obrázky.. zkus to složit celé z obrázků přechody rozmaž dosáhneš lepšího výsledku..

Barvy taky nemáš moc vhodně zvoleny (dbej na dostatečný kontrast, koukni se třeba na tu modrou).

Dám ti jednu radu: už nikdy na nic nepoužívej font comic sans (nejlépe ho smaž z kompu aby tě to nelákalo).. je mi z něj upřímě na blití.. Tenhle font se hodí leda tak na nějakou pozvánku ne na header nebo nedej bože do logotypu..

0/10

Díky, díky, díky moc!!! :d Konečně vím co mám dělat! :) Zítra se do toho vrhnu!

Link to comment
Share on other sites

Škaredé 0/10 Nevím v Corelu sem dělal jenom 2x jinak ho nepožívám.Myslím že pro tebe by byl lepší PS jelikož se tam více naučíš a je na něho více TuTů ! Skus si ho sehnat a skus tvořit a uvidíš sám.

 

Jinak k práci je to hrozné.2 obrázky jeb,jeb text navíc hnusný neupravený no prostě je mi z toho zle.

 

Neber to jako urážku ale jako pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Kdyby to chtěl někdo dát na web kde je muj vzhled :d Tak bych se naučil hackovat :d

 

0/10

 

Nurofen: ale na bliti stoho neni to zas ne... zvracel bych kdybych např snědl ho*no to pak jo :d ale toto nn

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...