Jump to content

[VOLTAGE]Walper


RockY.Balboa

Recommended Posts

Ahoj, přináším zde moji práci, dělanou pro Voltage tým, je to tým který hraje jinou hru, v kterém i já osobně pusobím.

 

Jedná se o hru Trackmanie, ale o to tu ani tak nejde, ale jde tu o moje dílo.

 

Takže kritiku, je to můj první výtvor.

 

 

voltdarkone.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nuke":31zvid2m]si děláš :prdel: ?? to je bomba 10/10!

celkově v photoshopu dělám něco už přez rok, možná rok a půl, ale vždycky jsem si dělal jen pro sebe věci a své práce nezveřejňoval, ale myslím si že todle by mohlo zapůsobit tak sem sám zvědavý.

 

Uvidíme no..

Link to comment
Share on other sites

Všem dost Děkuji.

 

Já už se tomudle věnuji zhruba tak rok a půl..ale nikdy sem své díla nezveřejňoval protože to stálo za velký prd.

 

V PhotoShopu už taky dělám dlouho, a učil sem se taky delší dobu než sem se naučil dělat něco pořádnýho, já sem to posílal pár lidem a těm se to libílo tak sem se rozhodl to sem dát jako ukázku a vědět vaši kritiku, jelikož mě z fora dobře znáte, tak todle je můj defakto první zveřejněný výtvor, použil sem k tomu PS + PF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ň

Link to comment
Share on other sites

Pokud to neni podle nejakeho navodu tak Celkem: 10/10 :thumbup:

 

ale kdyz je to pro Trackmanii, tak jsi mohl udelat neco s jejich motivem :)

Naco máme to pouze do tým avataru, avatar je ještě menší velikosti než zde na forum co můžou mít uživatelé jako avatar.

 

Takže tam bych neplácal formulky a další, todle stačí bohatě.;) mám i doma celou práci jak sem to dělal, od začátku jestli nevěříš ;)

Link to comment
Share on other sites

Takže tam bych neplácal formulky a další, todle stačí bohatě.;) mám i doma celou práci jak sem to dělal, od začátku jestli nevěříš ;)

 

Nerikam ze neverim :) jen jsem rikal, ze pokud jsi to nedelal podle tutu, tak je to super

Link to comment
Share on other sites

Takže tam bych neplácal formulky a další, todle stačí bohatě.;) mám i doma celou práci jak sem to dělal, od začátku jestli nevěříš ;)

 

Nerikam ze neverim :) jen jsem rikal, ze pokud jsi to nedelal podle tutu, tak je to super

Jsem rád že se vám to Libí. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...