Jump to content

[Design] Portfolio


Guest vlk0061

Recommended Posts

Moje hodnoceni 0/10

Komentar: Sry ty si to zabil kdyby sis na tom dal vic zaleztet ta cerna a ten text mi tam nak moc nesedi (Muj nazor samozrejme ze se to nekomu jinemu muze libit ;))

Link to comment
Share on other sites

Moje hodnoceni 0/10

Komentar: Sry ty si to zabil kdyby sis na tom dal vic zaleztet ta cerna a ten text mi tam nak moc nesedi (Muj nazor samozrejme ze se to nekomu jinemu muze libit ;))

 

K fialovej sa my hodila viac čierna ako biela. A zas dať biely text na čierne, tak to by trošku svietilo, nemyslíš?

Link to comment
Share on other sites

Jakoze me tam blbnou ty cary a napisy pres to... to patri k tomu? I tak to ale neni nic moc. 3/10

 

Áno to patrí k tomu, ochrana proti kopírovaniu.

 

Keď otvoríte odkaz tak kliknite na obrázok pre zväčšenie, vtedy to nieje rozmazané.

Link to comment
Share on other sites

Ochrana proti kopírování? Co prosím? To má být vtip? Radši se k tomuhle ani nebudu vyjadřovat...

 

Vůbec se mi to nelíbí. Kompletně divná kombinace dvou barev = katastrofa. Příšerný "logo", k tomu se nedá co říct. Zbytek headeru o ničem. Menu je asi jedná věc, kde jde vidět něco... Přesto se mi nelíbí ten fialovej stín okolo. Zbytek jenom hnusné šedé tabulky.

 

Vůbec se mi to nelíbí a je to práce na pár minut. Tmavé, blbá kombinace barev, bez života, chudý, nedodělané...

 

Verdikt: O/1O

Link to comment
Share on other sites

Asi to nemá smysl sem něco takového dávat, promiň ale je to práce která se ti nepovedla, jak vidiš tak většině ani mě se to nelibí.

 

Ne že bych se přidával k ostatním zbytek 2x moc nečtu, ale mě se to nelibí vůbec celkově barvy, a vzhled celý.

Link to comment
Share on other sites

Ochrana proti kopírování? Co prosím? To má být vtip? Radši se k tomuhle ani nebudu vyjadřovat...

 

Vůbec se mi to nelíbí. Kompletně divná kombinace dvou barev = katastrofa. Příšerný "logo", k tomu se nedá co říct. Zbytek headeru o ničem. Menu je asi jedná věc, kde jde vidět něco... Přesto se mi nelíbí ten fialovej stín okolo. Zbytek jenom hnusné šedé tabulky.

 

Vůbec se mi to nelíbí a je to práce na pár minut. Tmavé, blbá kombinace barev, bez života, chudý, nedodělané...

 

Verdikt: O/1O

 

 

 

Jajajáj ty my sem radšej nepíš. Ešte stále sa smejem na tvojich "prekrásnych" designoch na DA. "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

Dle mého je to o tom kdo komentuje .. a o vkusu! :) tento design se mi líbí ! :)

I přez hodnocení ingnitiona! :) jediný co mně vtom pohledu mate je ta " !Ochrana! "

Ale mně se to líbí! :) Dobrá kombinace barev

Až naty novinky! a to logo FACEBOOKU a DEVIANTART ! ty sou příšerný

Ktěm novinkám eště vždy nápis co to je za novinku! :) to je trochu échtl! :) a pak ten header neboli logo co máš nahoře To je téměř docela dobrý ale ten přechod uvnitř a font se mi moc nelíbí ! jinak dobrý

4,1/10

Link to comment
Share on other sites

Ďakujem

 

[Joe]: Čistá pravda čo si povedal. Networks a News ešte upravím.

Je to jen otom co si kdo myslí ! :)

 

Třeba já osobně bych si spíš nechal udělat design odtebe než od Ignitiona! :) Děláš tak nějak +,- můj styl :) ale takovej matoo by si ho nechal udělat od IGNA :) protože zas igniton dělá jeho styl! :)

Je to věc názoru!! :)

Jen tak dál :):boss:

Link to comment
Share on other sites

":1htj4mr7]Třeba já osobně bych si spíš nechal udělat design odtebe než od Ignitiona! :) Děláš tak nějak +,- můj styl :) ale takovej matoo by si ho nechal udělat od IGNA :) protože zas igniton dělá jeho styl! :)

Je to věc názoru!! :)

Jen tak dál :):boss:

 

100 ľudí 100 názorov :)

Link to comment
Share on other sites

Chci slyšet důvod proč si děláš portfolio.. Portfolio má odrazit tvoji dovednost (ne vždy). Tohle není vubec pěkné.. 0/10

Link to comment
Share on other sites

Chci slyšet důvod proč si děláš portfolio.. Portfolio má odrazit tvoji dovednost (ne vždy). Tohle není vubec pěkné.. 0/10

dawe, trochu OT, ale měl jsi zájem pro mě pracovat, ale ještě jsi mi nedokázal poslat reference ani mi neodpověděl..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...