Jump to content

gamemode Skutočný Svet


Guest [BJ]boban88

Recommended Posts

boban88":1p9qjbqc]ok stop OT

 

chcem vam este povedat ze na serveri bude global custom skin plugin takze pre hranie budete potrebovat aspon 1GB vlneho priestoru na HDD z dovodu zalohovania gta3.img

 

:d nezdá se vám to trochu drzost požadovat po hráčích volné místo na hdd ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest [BJ]boban88

takze dnes som si vybavil jeden zaujimavy papier pre ochranu modu tak vam ho sem prilozim nieje to super kvalita lebo moj skener je retardovany ale precitat sa to da tak tu to prikladam

 

216m.jpg

pre zobrazenie kliknite na to okienko

 

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

takze nakoniec to pozadovane 1gb bude az vo verzii 4 takze zatial netreba nic

ty si fas :d

nie, ty niesi fas ! ty si paštikár pojebaný :d

gl

nikdy niet nad ochranu kedze v tejto dobe nepomaha ani antideamx a ani ze si vytvorim zbytocne includy :d

Link to comment
Share on other sites

boban88":2eehkhh1]takze nakoniec to pozadovane 1gb bude az vo verzii 4 takze zatial netreba nic
ty si fas :d

nie, ty niesi fas ! ty si paštikár pojebaný :d

gl

nikdy niet nad ochranu kedze v tejto dobe nepomaha ani antideamx a ani ze si vytvorim zbytocne includy :d

 

Ty jsi fas... i autorska prava si na to uděla... :d ... ale stejně ti na ně bude každej kakat když to řeknu slušne..... myslíš že takového dam priklad (ted si nevzpomenu na jmeno takovej kopiraK blbej ma jmeno na M) .. myslis že ho to zastavi.... ten ti to ani nepřečte a šup už tam je made by (ten nick na M) :d

Link to comment
Share on other sites

Dobrý, ale vážně chceš ten server hostovat na stolním PC? Nechci ti kazit iluze, ale počítač není server ;) Jestli to chceš mít nonstop puštěný třeba i celej rok, tak to je trochu blbost nemyslíš?

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
Dobrý, ale vážně chceš ten server hostovat na stolním PC? Nechci ti kazit iluze, ale počítač není server ;) Jestli to chceš mít nonstop puštěný třeba i celej rok, tak to je trochu blbost nemyslíš?

moj PC (tento uz bezi asi 2 roky non-stop aj ked som na dovolenke je zapnuty akurat sa restartuje pri aktualizacii ale inac ide non-stop a zatial funguje :d

Link to comment
Share on other sites

boban88":28gswyl7]
Dobrý, ale vážně chceš ten server hostovat na stolním PC? Nechci ti kazit iluze, ale počítač není server ;) Jestli to chceš mít nonstop puštěný třeba i celej rok, tak to je trochu blbost nemyslíš?

moj PC (tento uz bezi asi 2 roky non-stop aj ked som na dovolenke je zapnuty akurat sa restartuje pri aktualizacii ale inac ide non-stop a zatial funguje :d

 

I kdyz si na dovolený? 2 roky? A kolik pak platíš za elektriku? :) . Vždyt to musí být ohromné číslo.. :wtf:

Link to comment
Share on other sites

boban88":c5h58kiw]
Dobrý, ale vážně chceš ten server hostovat na stolním PC? Nechci ti kazit iluze, ale počítač není server ;) Jestli to chceš mít nonstop puštěný třeba i celej rok, tak to je trochu blbost nemyslíš?

moj PC (tento uz bezi asi 2 roky non-stop aj ked som na dovolenke je zapnuty akurat sa restartuje pri aktualizacii ale inac ide non-stop a zatial funguje :d

 

I kdyz si na dovolený? 2 roky? A kolik pak platíš za elektriku? :) . Vždyt to musí být ohromné číslo.. :wtf:

 

 

tak omezí zase tv ono tě to vyjde nastejno

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...