Jump to content

gamemode Skutočný Svet


Guest [BJ]boban88

Recommended Posts

Guest [BJ]boban88

Ako prvé vám chcem povedať že viem že je to ďalší skutočný niečo ale stunt atd ma robit nebavi takže tieto reči si odpustite

Ako druhé nechcem tu vidieť žiadny SPAM ani OT a podobné porušovanie pravidiel

Tak a teraz prejdem k popisu. Na móde pracujem už dlhšiu dobu ale zatiaľ som ho nikde verejne nepublikoval na móde pracujem sám takže preto to aj chvíľu trvá.

INFO

V tomto móde nájdete vyše 130 reálnych zamestnaní ku každému sú aj minimisie a výplaty k zamestnaniam sú úplne totožné ako na území SR čísla týchto výplat som získal zo štatistického úradu SR. Mód je po celom SA + je vytvorené úplne nové mesto s približnou veľkosťou ako je LS. Ďalej tu nájdete viac ako 800 domov rôznych kategórií na bývanie. Potom je tu možnosť zakúpiť si mobilný telefón na výber sú traja operátory a to T-Mobile Orange a O2 aj ceny za SMS sú upravené podľa toho do akej siete tú SMS posielate. Ďalej v každom jednom meste môže byť 1 prezident ktorý ma zvláštne príkazy a má aj ochranku. Potom sú v mobile ešte java hry ktorých je cca 50 sú rôzne napríklad Dakar rally,NHL,NBA,Pro billiard,Matt hoffman PRO BMX a mnoho ďalších. Ďalej sú po celom SA umiestnené radary aj na dialnici samozrejme tam je nanich upravená aj rýchlosť. Vo vašich domoch si budete môcť ukladať skiny,zbrane,peniaze, drogy,autá proste všetko čo sa dá. Nájdete tu aj viac ako 30 rôznych NPC ako MHD,taxi,polícia a podobné. Môžete vykradat obchody banky atd. Je tu aj moznost rodiny a mnoho dalsieho.

 

Pozor video je starsie a IP nieje platna na videu su ukazky z povolani a z dvoch java hier a to dakar rally a paintball

 

TEST

prvý test pre verejnosť bude niekedy vo februári.

INFO o dokončení

momentálne mám hotové mesto LV a SF no celkovo by mal byt mod hotový v marci alebo zaciatkom apríla

Tak to je všetko hodnodte a este raz upozornujem ze ziadny SPAM a OT a prosim k svojmu hodnoteniu napiste aj dovod mozno sa bude dat zlepsit zatial je to sice len kratky popis no vsetko co som napisal tam uz spolovice je alebo tam uz je uplne no hodnotenie sa stoho da spravit prispevky typu x/10 ani nemusite davat to povazujem za spam takze aj odovodnit ;)

Mód patrí clanu BJ clanova stránka je

www.bj-clan.eu.

107.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hm to bude haluz ked to dokončíš ;) čítal som o tom aj na vašej clan stránke ale toto je fakt niečo... toto bude určite lepšie jak realna zeme a určite neprídem pozrieť ale budem stály hráč GL ;) ;) 10/10 !!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
Vyzerá to krásne podľa popisu len som zvedavý ako spravíš tie Java hry :) Držím palce

vecsina tych java hier tam uz je hlavne tie co som napisal ;)

a dik obom za hodnotenie

Link to comment
Share on other sites

kebyže nenabúraš v aute, nezlomíš si nohu a niesi PN :d tak si tak v jednej osmine :d

gl

 

-- ned 09. led 2011 19:19:26 --

 

kebyže nenabúraš v aute, nezlomíš si nohu a niesi PN :d tak si tak v jednej osmine :d

gl

Link to comment
Share on other sites

nechápem ťa :d nevieš ako to urobil ? (ak myslíš tie hry, tak normal premena, spawny, vehicle/zbrane, score, niaky timer, niaky dialog na spúšťanie cez mobil :d )

Link to comment
Share on other sites

mod je super 1000000/10 :thumbup: :thumbup: :thumbup: uz sem byl drive s bobanem nekolikrat na testech....a ten mobil je super - s tema java hrama :d napr. NHL je vyborny... :) tesim se az to bude finish :)

Link to comment
Share on other sites

Teda vypadá to fakt dobře, ale jsem zvědavej na zátěž serveru :d Nebude to asi pro server procházka růžovym sadem...

Link to comment
Share on other sites

Pěkné.. uvidíme co z toho ve vísledku vzejde.. (tesim se tez na ty java hry) :clap:

Ps jaky planujes hosting? Jestli se muzu ptat .. jen kvůli těm NPC

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
Teda vypadá to fakt dobře, ale jsem zvědavej na zátěž serveru :d Nebude to asi pro server procházka růžovym sadem...

no optimalizujem najviac jak sa da tak uvidime ;)

Pěkné.. uvidíme co z toho ve vísledku vzejde.. (tesim se tez na ty java hry) :clap:

Ps jaky planujes hosting? Jestli se muzu ptat .. jen kvůli těm NPC

planujem svoju verejnu IP bude to spustane zo samostatneho PC vysokovykonneho na ktorom bude bezat iba ten server nic viac ;)

Link to comment
Share on other sites

no, ten popis nic moc, plácáš tam jedno přes druhý, možná by to chtělo trošku upravit.

K módu: mohlo by to být dobré, uvidíme. Z toho, co jsem vyčetl by to mohl být zajímavý mód, akorát nechápu proč tolik povolání, podle mě stačí udělat tak maximálně 20 pořádně promakaných povolání. Zajímavá je ta možnost rodiny, to bys mohl trošku víc rozepsat co tím myslíš. :oboci::d Ty java hry by taky nemusely být špatný. A ten prezident, co s ním plánuješ?

 

To je tak zhruba můj souhrn hodnocení + dotazů

 

Na závěr ti přeju hodně trpělivosti a chuti do pawnění a doufám, že dokončíš.

Link to comment
Share on other sites

":2m1hv622]no, ten popis nic moc, plácáš tam jedno přes druhý, možná by to chtělo trošku upravit.

K módu: mohlo by to být dobré, uvidíme. Z toho, co jsem vyčetl by to mohl být zajímavý mód, akorát nechápu proč tolik povolání, podle mě stačí udělat tak maximálně 20 pořádně promakaných povolání. Zajímavá je ta možnost rodiny, to bys mohl trošku víc rozepsat co tím myslíš. :oboci::d Ty java hry by taky nemusely být špatný. A ten prezident, co s ním plánuješ?

 

To je tak zhruba můj souhrn hodnocení + dotazů

 

Na závěr ti přeju hodně trpělivosti a chuti do pawnění a doufám, že dokončíš.

 

 

Moje řeč. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
":28mk3jnz]no, ten popis nic moc, plácáš tam jedno přes druhý, možná by to chtělo trošku upravit.

K módu: mohlo by to být dobré, uvidíme. Z toho, co jsem vyčetl by to mohl být zajímavý mód, akorát nechápu proč tolik povolání, podle mě stačí udělat tak maximálně 20 pořádně promakaných povolání. Zajímavá je ta možnost rodiny, to bys mohl trošku víc rozepsat co tím myslíš. :oboci::d Ty java hry by taky nemusely být špatný. A ten prezident, co s ním plánuješ?

 

To je tak zhruba můj souhrn hodnocení + dotazů

 

Na závěr ti přeju hodně trpělivosti a chuti do pawnění a doufám, že dokončíš.

1.20 na cele SA je malo 130 je akurat a tiez su premakane

2.co sa tyka rodiny mozes mat zenu alebo frajerku samozrejme tam bude progresbar nalady kedy sa da poziadat o ruku kedy nie

3. prezident bude mat dost prikazov co by sa skor hodili adminom potom bude mat svoju ochranku a aj palac

To vypadá good 100/10 držžim palce ;)

thx :v:

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
Chcem byt prezident :d VIP :d

david na prezidenta su volby ;)

a aby si sa mohol zapisat na kandidaturu tak potrebujes vela roznych skusenosti a tie by si ziskal kebyze hras minimalne mesiac 24 hodin denne :d

Link to comment
Share on other sites

To vypadá suppeeeer!!! 10/10 :d Doteď jsem byl fanda Reálné Země, ale teĎ jsem se přesměroval na Skutočný Svet a RZE vzkážu :prdel: :prdel: :prdel: :d Fakt se mi to líbí :):clap:

Link to comment
Share on other sites

Njn už jsem byl s bobanem na testu a zatím nádhera :). Nejlepší jsou ty životní zkušenosti a jak se postupem času posunujete kupředu. Už se těším na februar a v.2. Myslím že to předčí všechny zatím realne zivoty 10/10!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...