Jump to content

gamemode Skutočný Svet


Guest [BJ]boban88

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bobe,bobku,bobane...co já ti na to mám říct.Fakt nevim jak to napsat bez použití sprostých slov tak se omlouvám za některé hrubé výrazy.Ale jinak to vážne nešlo...

 

YESSS !!!! kurwa to je mazec.. super ja mě miluju muck mock muck :d fakt super ... ty jsi šikovnej !! :d

 

Link to comment
Share on other sites

Bobe,bobku,bobane...co já ti na to mám říct.Fakt nevim jak to napsat bez použití sprostých slov tak se omlouvám za některé hrubé výrazy.Ale jinak to vážne nešlo...

 

YESSS !!!! kurwa to je mazec.. super ja mě miluju muck mock muck :d fakt super ... ty jsi šikovnej !! :d

Já mě miluju? :d kravinu si řekl

 

Bobane ty víš že ti v tomhle věřím, a gratuluju ti už k výkonu víš že sme se spolu o tvém modu na skype mnohokrát bavili ;) a říkal si mě že až vydáš verzi že se příjdu podívat, začátek tvého modu sem viděl před měsícem a půl tuším nebo možna už 2 měsíce přeji ti hodně štěstí a dej mi vědět pak na Skype, brouku :-* těším se na dceru :d

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

Hladam pomocnych awnerov na tento mod leb nemam moc casu ide oto ze by ste pomahali pomocou side skriptov to je ze ja vam oviem co treba spravit vy to spravite do prazdneho pwn a poslete mi to odmena zatial neviem zaujemci piste mi SZ sem nepiste tu piste iba hodnotenie na mod ;)

Link to comment
Share on other sites

Otazka to co tu pises uz mas hotove nebo se chystas nascriptit ?

jinak 30 npc to HODNE zere a ne jen ram navic na tom videu sotva 10 lidi a uz byly patrne lagy tak asi hodne utratis na provozu

jinak 130 povolani a ke kazdemu mas nejake ukoly tak to sem sam zvedav :d

Link to comment
Share on other sites

Otazka to co tu pises uz mas hotove nebo se chystas nascriptit ?

jinak 30 npc to HODNE zere a ne jen ram navic na tom videu sotva 10 lidi a uz byly patrne lagy tak asi hodne utratis na provozu

jinak 130 povolani a ke kazdemu mas nejake ukoly tak to sem sam zvedav :d

Ja tky to bude delat 10 let :d

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

1.to co tu pisem je uz hotove

2.tie lagy neboli na serveri ale u kameramana :d

3.j tie NPC zeru ale mam samostatny PC z verejnou IP iba nato a ten PC ma 8GB RAM 4 jadrovy procesor na jedno jadro 2.5GHZ a 2gb grafika a internet je tiez vysokorychlostny takze toho sa moc nebojim ;)

Link to comment
Share on other sites

boban88":12506udb]1.to co tu pisem je uz hotove

2.tie lagy neboli na serveri ale u kameramana :d

3.j tie NPC zeru ale mam samostatny PC z verejnou IP iba nato a ten PC ma 8GB RAM 4 jadrovy procesor na jedno jadro 2.5GHZ a 2gb grafika a internet je tiez vysokorychlostny takze toho sa moc nebojim ;)

To by mělo uplně krásně utáhnout server ;) s tímhle modem.

Link to comment
Share on other sites

Hlavně že jsi tu psal

Ako druhé nechcem tu vidieť žiadny SPAM ani OT a podobné porušovanie pravidiel
a je tu 5 stran spamu :d

 

BTW Já si počkám na test :)

Link to comment
Share on other sites

boban88":1wvltjms]1.to co tu pisem je uz hotove

2.tie lagy neboli na serveri ale u kameramana :d

3.j tie NPC zeru ale mam samostatny PC z verejnou IP iba nato a ten PC ma 8GB RAM 4 jadrovy procesor na jedno jadro 2.5GHZ a 2gb grafika a internet je tiez vysokorychlostny takze toho sa moc nebojim ;)

 

to nemam ani já na vlastním a ty na tom chceš nechat běžet jeden mod ? já budu brečet :(

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

ok stop OT

 

chcem vam este povedat ze na serveri bude global custom skin plugin takze pre hranie budete potrebovat aspon 1GB vlneho priestoru na HDD z dovodu zalohovania gta3.img

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...