Jump to content

[ANTI-STYL3R] Kampaň boje proti demenci!


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel
myslim ze toto tema bylo zalozeno jen kuli urazkam proti blbosti lidi bojovalo hodne lidi napada mne werich mnel obrovskou "propgacni moc" (pomoci televize pomoci jeho filmu) a nepomohlo to

Myslite ze timto dokazete demenci usmernit nebo vyhubit kdyz se to ani nepovedlo tak slavnemu herci ?

Jinak jak muzete bojovat proti blbosti kdyz mezi sebou mate lidi kteri nejsou zrovna inteligenci naplneni (nebudu jmenovat nechci se nekoho dotknout jen muj nazor)

 

Mne pise dene hromada lidi 90% z nich jsou uplne blby nezkuseny vetsina chce admin prava. Na demenci jsem si zvykl a obrnil sem se trpelivosti ale jak dojde na nadavky konverzaci koncim - kdyz se dojde tak daleko je konverzace bezpredmetna a nesmyslna spravny cas na ukonceni. Pokud se budete tohoto pravidla drzet urcite to s demenci budete mit lehci.

 

Skupinová agrese bez úmyslu je silný psychotikum.. Čtvrt hodiny a na project-blue hláška o pozastavní fóra...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Neříkej nám co máme dělat a lockuj si na SP vlastní témata.

Nejsi nejakej drzej?

Jinak nerikam co mate delat jen sem projevil svuj nazor a dal radu at uz si to kazdy probere podle sveho ja si take o kazdem myslim sve

Jinak ja nelockuju temata z toho duvodu ze mi nejaky uzivatel rekne ze to mam locknout

Locknu to az prispevky budou nevhodne a prehanejici nebo vypukne hadka s prestrelkou sprostych nadavek

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
chcem byt fanusim nick killerQQ:D

 

Tebe sem u nich v chatu viděl tky.. Vůbec tě neznám takže tě připíšu leda jako fanouška..

Link to comment
Share on other sites

ffredyk lol :d:D:D: dlho si ma tak nepobavil :d:D:D

 

To víš.. Zas nějakej chvilkovej zápal z extrémní nudy...

a ja som tam bol regnuty ja som nevdel že Jakubes je styl3r teraz to ľutujem :DD:D::d nedaj ma k tím dementom prosím :d
Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Jako bych se o něco takového neprosazoval od mého počátku zde.

 

Jenže tohle je spíš mířno na stylera aka jakubesa.. Ozkoušel jsem si mé znalosti a vím jak nasrat člověka.. :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
božee jak mohl udělat stejnej design to nejde přece nebo to stahl a nebo skopči zdroják :d

 

Ona je ta téma free ke stažení.. A když ji našel tak si myslel jakej je king, že když založí nový fórum s tou témou že mu tam přejdou všichni lidi...

EDIT: Aspoň takovým způsobem nám vyhrožoval :)

Link to comment
Share on other sites

božee jak mohl udělat stejnej design to nejde přece nebo to stahl a nebo skopči zdroják :d

 

Ten style je volně ke stažení. Ale to fakt mi přijde ubohost dát si stejnej styl kterej je tady. To dělaj hold kopíráci a nepřemýšlej, že dát stejný styl je neoriginální a trapný. "silent". Každej (skoro) kdo si založí forum (třeba jen o modu apod.) tady z pawno.cz si dá stejnej style (minule jsem nadával na killera, přijde mi to prostě trošku blbý).

Link to comment
Share on other sites

V podstatě s váma souhlasím.. bojovat proti lamkám se musí od rána do večera všemi prostředky.. :), ale souhlasím též s Atomasem v tom že vám sem píšou MIMO JINÉ lamky jako: ("můžu být s váma plsky", "chci být fanušik! mocinky plsky" :d atd..) jen proto aby jste je neoznačily za debílky a lamky. Ale jak chcete bojovat proti lamkám s lamkama ??

 

// viz další zpráva dannyho :d

Link to comment
Share on other sites

aj ja bi som sa chcel pripojiť ako Zabiják :d a btw anketa kdo je horsi ja alebo styler alebo koho mate radsej :d

Kdybych si měl vybrat mezi stylerem a tebou tak vyhodím stylera a tebe nechám, ještě se dáš občas když už ti někdo prmluví do duše přestaneš psát což děláš i dobře.

Link to comment
Share on other sites

Neříkej nám co máme dělat a lockuj si na SP vlastní témata.

Nejsi nejakej drzej?

Jinak nerikam co mate delat jen sem projevil svuj nazor a dal radu at uz si to kazdy probere podle sveho ja si take o kazdem myslim sve

Jinak ja nelockuju temata z toho duvodu ze mi nejaky uzivatel rekne ze to mam locknout

Locknu to az prispevky budou nevhodne a prehanejici nebo vypukne hadka s prestrelkou sprostych nadavek

Promin to bylo na Wojtu.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
V podstatě s váma souhlasím.. bojovat proti lamkám se musí od rána do večera všemi prostředky.. :), ale souhlasím též s Atomasem v tom že vám sem píšou MIMO JINÉ lamky jako: ("můžu být s váma plsky", "chci být fanušik! mocinky plsky" :d atd..) jen proto aby jste je neoznačily za debílky a lamky. Ale jak chcete bojovat proti lamkám s lamkama ??

 

// viz další zpráva dannyho :d

 

Jedná se o psychický experiment z mojí strany... Tím, že založím anti-dementní topic a dementíky nechávám jako fanoušky a malé hodnosti.. Je to podnět mozku začít se chovat trochu normálně z obavy získání skupinového označení jako lama..

Link to comment
Share on other sites

A hlavně že jste na jeho fóru všichni zaregistrovaní a tady tohle, dělate tam jakoby nic. Nebylo třeba tohle zakládat.

Link to comment
Share on other sites

mxco[":3kdcme6e]A hlavně že jste na jeho fóru všichni zaregistrovaní a tady tohle, dělate tam jakoby nic. Nebylo třeba tohle zakládat.

 

já jsem tam registrovanej abych spamoval ! :d

 

-- úte 04. led 2011 22:02:14 --

 

mxco[":3kdcme6e]A hlavně že jste na jeho fóru všichni zaregistrovaní a tady tohle, dělate tam jakoby nic. Nebylo třeba tohle zakládat.

 

já jsem tam registrovanej abych spamoval ! :d

Link to comment
Share on other sites

mxco[":3nqm9pcy]A hlavně že jste na jeho fóru všichni zaregistrovaní a tady tohle, dělate tam jakoby nic. Nebylo třeba tohle zakládat.

 

já jsem tam registrovanej abych spamoval ! :d

 

-- úte 04. led 2011 22:02:14 --

 

mxco[":3nqm9pcy]A hlavně že jste na jeho fóru všichni zaregistrovaní a tady tohle, dělate tam jakoby nic. Nebylo třeba tohle zakládat.

 

já jsem tam registrovanej abych spamoval ! :d

 

rakvička ja tiež :d pozrite si tam návody :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...