Jump to content

[Hledám] Čtěte více ...


rEf

Recommended Posts

Zdravím každého kdo si čte tento příspěvek! :) Jak už napovídá název témata tak něco hledám ale co? Více najdete pod tímto textem!

 

a. Hledám sponzora který by mě byl ochotný sponzorovat server ( CSS, CS 1.6, VNT, TS nebo SAMP ).

 

Proč potřebuji sponzora?:

 

Jsem typ člověka co nemá moc peněz. Po pravdě nemám ani na server nebo doménu! Proto potřebuji člověka který je ochotný mě pomoci rozjet ,, portál "! Portál který se jmenuje Playable!

 

b. Také hledám sponzora který by byl ochotný sponzorovat doménu+webhosting!

 

Co nabízím já?:

 

Nemohu vám moc nabídnou ale něco jen ano!

 

1. Přehlednou reklamu ( nemusí být jen jedna! ) na webu+serveru!

2. Šíření dobré jména vaší společnosti ( hostingu atd... )!

3. Časem i V.I.P na webu, serverech + zapsání do vedení jako sponzor portálu!

 

EDIT:

 

Také chci dodat že sám to nerozjedu což je dost jasné :d Že + podporu sponzoru ještě budu potřebovat team :) Proto hledám také >>

 

1. Moderátory ( Neomezeno ) ale musí dobře umět CZ nebo SK :)

2. Grafiky ( 3x max )

3. Kodery ( 2x max )

4. A pokud bude nějaký ten server což doufám časem :) Budu potřebovat server adminy :) ( Podle počtu serveru a lidí na nich! )

 

Portál playable bude o všech hrách který se hrají po internetu (CS 1.6, CSS, SAMP, IVMP, DOD, COD ... ) :) Pokud se to rozjede mám plány zařídit V.I.P! Při velkém množství lidí bude dost peněz pro např zakoupení serveru a různých užitečných věcí pro portál! Aby jsme mohly hráčům zpříjemnit hru!

 

S pozdravem rEf.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Rovnou si to mhol shrnout do jedné věty: "Hledám lidi, co za mě udělají všechnu práci!" a mohl si dodat: "Já slíznu všechnu smetanu".

 

BTW: Ty nepočítej s tím, že tu někdo bude mít chuť ti pomáhat, nebo ti vůbec něco platit.. Ke všem se chováš hnusně, nadáváš nám a děláš si z nás prdel.. HAHA A teď po nás chceš ať ti děláme poskoky.. To víš že jo.. NASRAT!

Link to comment
Share on other sites

ffredyk souhlasím stebou, sem tu sice zhruba 2 měsíce, ale prostě jak se člověk chová k ostatním tak pak musí od ostatních čekat reakci,a pochybuju že tě někdo bude sponzorovat to si radši udělá svůj portal nebo něco podobného :d

Link to comment
Share on other sites

Presne ja som ti raz na chate povedal čau a ty si mi povedal čau k***t takže... ešte aj to čo má napísané v legende je urážka na vyššie postavených ľudí

Link to comment
Share on other sites

to mě poser :d lidi s kterýma jsem si nikdy nepsal píšou že se chovám hnusně pokud mě nikdo nechce pomoct ani se nechce učastnit projektu vydím to akorát jako spam někdo něco napíše a ostatní hned to samí i když je ani neznám :d :D teda až na fretku a killbilla :)

Link to comment
Share on other sites

to mě poser :d lidi s kterýma jsem si nikdy nepsal píšou že se chovám hnusně pokud mě nikdo nechce pomoct ani se nechce učastnit projektu vydím to akorát jako spam někdo něco napíše a ostatní hned to samí i když je ani neznám :d :D teda až na fretku a killbilla :)
Víš já se jim ani na jednu stranu nedivím, každý na tomto foře má právo se vyjádřit, slušně, a vyjádřila se tu většina takže nevím co vidiš jako spam, jinak slovo Vidim se píše s měkkým I. ;)
Link to comment
Share on other sites

to mě poser :d lidi s kterýma jsem si nikdy nepsal píšou že se chovám hnusně pokud mě nikdo nechce pomoct ani se nechce učastnit projektu vydím to akorát jako spam někdo něco napíše a ostatní hned to samí i když je ani neznám :d :D teda až na fretku a killbilla :)
Víš já se jim ani na jednu stranu nedivím, každý na tomto foře má právo se vyjádřit, slušně, a vyjádřila se tu většina takže nevím co vidiš jako spam, jinak slovo Vidim se píše s měkkým I. ;)

 

Co tu vidím jako spam? Co takhle ty lidi co píšou o mě že jsem hnusný a ani je neznám :) Než něco napíšeš přečti si vše pořádně :p

Link to comment
Share on other sites

Lidi tě nepotřebují jenom znát, stačí si přečtíst některé z tutu, helpů a už se dá podle člověka soudit jak se vyjadřuje a chová k ostatním zde na forum.

 

Hele nedělej ze mě debila slovo vidim s tvrdým Y tak to seš pěknej hlupák, končím to nemá smysl.Nemyslím to zle a osobně proti tobě vůbec nic nemám ale určitě se zase chytneš toho co sem napsal tečka. Bye

Link to comment
Share on other sites

Rovnou si to mhol shrnout do jedné věty: "Hledám lidi, co za mě udělají všechnu práci!" a mohl si dodat: "Já slíznu všechnu smetanu".

 

BTW: Ty nepočítej s tím, že tu někdo bude mít chuť ti pomáhat, nebo ti vůbec něco platit.. Ke všem se chováš hnusně, nadáváš nám a děláš si z nás prdel.. HAHA A teď po nás chceš ať ti děláme poskoky.. To víš že jo.. NASRAT!

 

Já slíznu všechnu smetanu? :d Ani nevíš jak těžký je starat se o takový web tak radši nepiš :) Ještě k tomu když máš takové problémy jako já v realu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Co tu vidím jako spam? Co takhle ty lidi co píšou o mě že jsem hnusný a ani je neznám :) Než něco napíšeš přečti si vše pořádně :p

 

Není potřeba abys ty znal ty lidi.. Stačí když oni znají tebe..

 

Já slíznu všechnu smetanu? :d Ani nevíš jak těžký je starat se o takový web tak radši nepiš :) Ještě k tomu když máš takové problémy jako já v realu :)

 

Tvoje problémy bych chtěl mít ;) to jo... A neznáš mě tak dlouho abys soudil zda-li vím čí nevím jak se starat o velkej portál...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Řekl bych že tě znám trochu a že by se ten portál časem rosypal no já chci vytvořit portál který pojede roky :)

 

U mě se portály rozsypávají kvůli jedné věci.. Jsem extrémně línej a o moje projekty nikdo nejeví zájem..

 

Sem na tebe zvědavej... Už jen podle názvu se každej zasměje..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...