Jump to content

[Hledám] Čtěte více ...


rEf

Recommended Posts

Řekl bych že tě znám trochu a že by se ten portál časem rosypal no já chci vytvořit portál který pojede roky :)

 

U mě se portály rozsypávají kvůli jedné věci.. Jsem extrémně línej a o moje projekty nikdo nejeví zájem..

 

Sem na tebe zvědavej... Už jen podle názvu se každej zasměje..

 

A proč myslíš že sem založil toto téma je to jen pro lidi co jeví zájem takže nevím co tu pohledáváš :) + k tomu ( Už jen podle názvu se každej zasměje.. ) se divím že se nesměji :) Náhodou lepší název jak dee-dee :d :D :d s toho už mám záchvaty :p

Link to comment
Share on other sites

No já sem se docela zasmál, nemáš vlastně co nabídnout, takže bych tady (obzvlášť tady) s úspěchem moc nepočítal. Kdyby jsi ale možná přišel za někým s nějakým dobrým nápadem (jako třeba Mark Zuckerberg s theFacebookem :-D) tak by o tom někdo přemýšlel... Jinak koukám že tě tu pěkně pokárali :-D No ale abych nepsal OT, tak když už hledáš dobrovolníky, měl bys napsat něco víc aby to někoho zaujalo. Už sem viděl a byl i součástí hoodně projektů a na řeči, že chceš, aby to jelo (úspěšně) několik let nevěřím ;) Tím vším chci říct, že bys měl napsat nějakej svůj plán a upevnit názor všech, že to bude fakt bomba! jinak to nemá cenu :-D

Link to comment
Share on other sites

Ano patrony nemám toho moc nabídnout max ( reklamy ) proto potřebuji sponzory kteří mi jejich sponzoringem pomohou rozjet ten portál :) Ten už časem toho bude moct nabídnou víc :p

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
A proč myslíš že sem založil toto téma je to jen pro lidi co jeví zájem takže nevím co tu pohledáváš :) + k tomu ( Už jen podle názvu se každej zasměje.. ) se divím že se nesměji :) Náhodou lepší název jak dee-dee :d :D :d s toho už mám záchvaty :p

 

DeeDee je název na ho*no to jo uznávám i já.. Ale zase je originální.. Mi řekni kterej herní server má takovýhle jméno.. Vždy je to něco přikazujícího, vyzívajícího, originálního, ale neviděl jsem ještě nikoho kdo by měl v názvu příslovce.. Hratelně.. Co to je.. Tomu se nejde nesmát.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

DeeDee je název na ho*no to jo uznávám i já.. Ale zase je originální.. Mi řekni kterej herní server má takovýhle jméno.. Vždy je to něco přikazujícího, vyzívajícího, originálního, ale neviděl jsem ještě nikoho kdo by měl v názvu příslovce.. Hratelně.. Co to je.. Tomu se nejde nesmát.. :lol:

 

Který herní server? Trochu ti šibe ne? :d Já chci rozjet portál ne server :d :D Ale portál z více serverama ty mozku :d A co je špatného na názvu např samp srvr bude ( Playable | Public ) :) Nemohu zato že se ti to nelíbí :) A ještě jedna věc takový název nemá žádný server ale již brzy už ho mít bude :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

DeeDee je název na ho*no to jo uznávám i já.. Ale zase je originální.. Mi řekni kterej herní server má takovýhle jméno.. Vždy je to něco přikazujícího, vyzívajícího, originálního, ale neviděl jsem ještě nikoho kdo by měl v názvu příslovce.. Hratelně.. Co to je.. Tomu se nejde nesmát.. :lol:

 

Který herní server? Trochu ti šibe ne? :d Já chci rozjet portál ne server :d :D Ale portál z více serverama ty mozku :d A co je špatného na názvu např samp srvr bude ( Playable | Public ) :) Nemohu zato že se ti to nelíbí :) A ještě jedna věc takový název nemá žádný server ale již brzy už ho mít bude :)

 

No ono v týhle hantýrce rozdíl mezi "portál" a "server" je docela zanedbatelný ignorante jeden... Jak říkám... Jméno se mi nelíbí, ty mě tky ne a takovýhle plány nemaj moc šancí.. Už mi neodepisuj nemám chuť psát reakci debilům..

Link to comment
Share on other sites

A pak že kdo je tady ten hnusný jak si pal na stránce číslo 1 :)

 

-- stř 15. pro 2010 17:25:06 --

 

nj do kazdeho nadava :d :D :d

 

Rofl tebe ani neznám k tomu si psal ( Že máš zájem být moderátorem ) a tedkom píšeš že každému nadávám? :d Aspon de videt že to není pravda :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...