Jump to content

[Design] The Game FAN PAGE


tyran

Recommended Posts

Co je na tom? Vždyt je to pouze brush. Ta stránka nevypadá špatně v rámci možností. Hodnotit nebudu.. Je to lepší ale nelíbí se mi to. Zabrazuj hlavně na logotypu, kterej je fakt na ho*no..

Link to comment
Share on other sites

No tak není to nejhorší, ačkoliv jsou některé prvky divné, moc naflákané (ten youtube je fakt děs). Třeba ty obrázky borců, co zasahují i do obsahu sice vypadá impozantně, ale chci vidět jak to budeš kodovat :d

 

Ani se mi nelíbí jak je tam ta jedna postava uřízlá ale ta druhá zase pro změnu ne. Vypadá to fakt divně.

 

Je to dobrý, ale zdá se mi to takové přeplácané, takové prostě divné. Nevím jak to vidíš ty.

Link to comment
Share on other sites

No tak to nové logo je teda příšerné. To už bylo lepší to předchozí. Tohle je moc tmavé, ztrácí se to tam a prostě to nesedí k celému konceptu. Jednoduše řečeno hnus.

 

Mimo jiné je to tam až přesraný všelijakýma brushema, že už se mi to každou úpravou víc a víc znechucuje.

Link to comment
Share on other sites

No tak to nové logo je teda příšerné. To už bylo lepší to předchozí. Tohle je moc tmavé, ztrácí se to tam a prostě to nesedí k celému konceptu. Jednoduše řečeno hnus.

 

Mimo jiné je to tam až přesraný všelijakýma brushema, že už se mi to každou úpravou víc a víc znechucuje.

Souhlas,ale ta postava jak přechází do obsahu to není moc dobré :problem:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...