Jump to content

[DESIGN] GSHost.EU


TWeak

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1) Logo neni spatny, ale slogan ma teda hroznou kvalitu textu..

2) Menu byjsi mel nejak oddelit a zmenit taktez text a dat mu nejaky styl a udelat mu nejaky pekny onmouseover

3) Header neni vubec spatny, ten se tam hodi

4) Zacnu levou stranou, login si tam klidne nech, ale to "Main menu" je takove nevyrazne, na prvni pohled bych ho teda nenasel.

4) Prava strana.. mohu se zeptat proc ma Hosting sponzory ?! na co mu to asi bude ? A nevim jestli tam to "DELL" mas jen 4FUN nebo s nim opravdu pocitas, ale kazdopadne ti vas sponzorovat urcite nebudou.

5) A konecne obsah.. obsah je klasika PHP-Fusion. Oddel samostatne novinky od sebe, jsou na sebe namackane a nejde rozeznat ktera je ktera. Misto kde mas napsano "Napsal: Cashis" nedavej takovou vyraznou barvu... nezalezi kdo to napsal, ale jde o nadpis. A pohraj si s designem tech panelu. Ten vrsek je obycejny prechod a pouzivas ho vsude.. navic kdyz mas hned zezacatku "panel - novinka - panel" tak ti to spline.

Link to comment
Share on other sites

"lol" Ůvod

Dregu to jsou základy,které člověk co vytvoří web musí umět. :)

 

Jseš chytrý jak májová sračka, chyba se vloudí. Ale co bych ti vysvětloval kojenci chápají až v první třídě :)

Link to comment
Share on other sites

"lol" Ůvod

Dregu to jsou základy,které člověk co vytvoří web musí umět. :)

 

Jseš chytrý jak májová sračka, chyba se bloudí. Ale co bych ti vysvětloval kojenci chápají až v první třídě :)

 

Tohle je dost podstatna chyba "lol"

Link to comment
Share on other sites

"lol" Ůvod

Dregu to jsou základy,které člověk co vytvoří web musí umět. :)

 

Jseš chytrý jak májová sračka, chyba se bloudí. Ale co bych ti vysvětloval kojenci chápají až v první třídě :)

 

Tohle je dost podstatna chyba "lol"

 

Mno ty máš co říkat...

Link to comment
Share on other sites

charset je základ. Pokud neumíš základ,pak to podle toho vypadá. A nadávej si doma na rodiče,třeba ti na to jsou zvědaví,já teda ne! :)

 

P.S. jsi nevzdělaný když napíšeš Ůvod. Že tě hanba nefackuje to někde zveřejňovat.

Link to comment
Share on other sites

charset je základ. Pokud neumíš základ,pak to podle toho vypadá. A nadávej si doma na rodiče,třeba ti na to jsou zvědaví,já teda ne! :)

 

P.S. jsi nevzdělaný když napíšeš Ůvod. Že tě hanba nefackuje to někde zveřejňovat.

 

Znas prislovi, i mistr tesar se nekdy utkne

Link to comment
Share on other sites

Vyserte se na ten vodoznak. Říkám to furt a budu to říkat pořád. Je totálně k ničemu a jediné co to dělá, tak to ruší celkový pohled. Nechápu, kdo by to kradl. Kdyby to někdo chtěl okopírovat, udělá to tak či onak a nějaký vodoznak je mu u zadku. Ale k věci.

 

Vesměs to nenič nejhorší. Nemůžu si ale pomoct, prostě mi to připadá jak PHP FUSION. Jako by jsi to stavěl podle tohohle redakčního systému. Prostě hořejšek s nějakým nápadem, ale zbytek prostě odfláklý obyčejnýma panelama a novinkama jako je tomu známo u PHP FUSION. To se mi vážně nelíbí.

 

Logo je opravdu o ničem. Nemá to patu ani hlavu. Zkus si s logem více pohrát, protože je to opravdu o ničem. Menu beru, ačkoliv by se taky dalo vylepšit. Ta modrá čára pod tím je dobrý doplněk. Dokonce se mi i líbí ten obrázek se serverama, líbí se mi i ty "AKCE". Líbí se mi i zajímavě vymyšlené registrace.

 

No ale pak už ten zbytek? Ten je fakt žalostnej. Tam se mi nelíbí absolutně nic. Už se prosím vás vyserte na ty fusionovský hnusy a dejte tam svoji inspiraci a pohrajte si sakra s tou obsahovou částí. Vždyť už je to strašný!

 

Verdikt: 2/1O - I to pozadí se tam relativně hodí...

K tématu Cashis máš to pěkný 9/10 - vždy je co vylepšovat..

 

Pokud jde o komentář Ingnitiona, tak já jsem ho celý nečetl, ale nasrala mě ta první věta.. "Vyserte se na ten vodoznak." Proč by se na to měli vysrat? Jen kvůli tomu, že tobě se to nelíbí? Nebo, že ty si to řekl? Po pravdě já si do designu můžu dát co chci já a co se mě líbí.. Tak příště napiš, že se ti tam nelíbí ten vodoznak a ne, že ho tam nemá dávat..

Link to comment
Share on other sites

Je podle tebe normální reakce mistra toto
Jseš chytrý jak májová sračka, chyba se vloudí. Ale co bych ti vysvětloval kojenci chápají až v první třídě
?????

 

 

Jn, timhle dokazuje, jeho utocne reakce xD

Link to comment
Share on other sites

Dregu nespamuj otázniky :) Forsiku jsi bez komentáře ty by ses neobsadil do reklamy do Hello Coly :) Je asi jasné že budu rád za každý dobrý koment ale Roni aspoň ví co dělám a a něco ví... Za to ty Forsiku a Dredigu nevíte nic :) Ještě vysvětli co co jsi napsal o tom mistrovi Forsiku jelikož nejsem, nebudu, nechci být tak přestaň být naspeedovaný a vymysli něco rozumějišího ke uražlivému komentu pokud to tak dobře chápu :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...