Jump to content

[DESIGN] GSHost.EU


TWeak

Recommended Posts

Dregu nespamuj otázniky :) Forsiku jsi bez komentáře ty by ses neobsadil do reklamy do Hello Coly :) Je asi jasné že budu rád za každý dobrý koment ale Roni aspoň ví co dělám a a něco ví... Za to ty Forsiku a Dredigu nevíte nic :) Ještě vysvětli co co jsi napsal o tom mistrovi Forsiku jelikož nejsem, nebudu, nechci být tak přestaň být naspeedovaný a vymysli něco rozumějišího ke uražlivému komentu pokud to tak dobře chápu :d

 

Dredigu ??? Spise Dregsicku xD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To forsiku je jasný projev toho že jsi nasraný jen se tváříš že je ti to jedno. To že nic neumíme je tvoje myšlenka neberu ti jí,ale podle toho co vidím vím co umíš ty ... :)

Link to comment
Share on other sites

Dredigu ??? Spise Dregsicku xD

 

Né takového debila z tebe neudělám :d

 

Jinak Forse co ? Já, já tě ztrácím, né Forsíku ti píšu proto, protože má takové krásné dětské komentáře... Jelikož chválíš lamy aby lamy mohli říkat že jsi pán ale ty víš že já ti to nesežeru tak nevíš jak komentovat já tě chápu tohle dělá 95% lidí na pawn.cz :d

Link to comment
Share on other sites

Kdybych chválil lamy,máš u mě 150/100 :) Konec diskuze,nemám na tebe ani náladu ani čas.

 

Vdyť píšu že já bych ti to nesežral tak proto. Tak zpomal a přečti si to ještě jednou protože tomuhle říkám speedodpověd :d Made by Forsík :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...