Jump to content

[DESIGN] GSHost.EU


TWeak

Recommended Posts

Zdravím,

Po delší době kdy jsem nebyl aktivní jsem chtěl zase něco udělat, zapojit se do nějakého projektu nebo se jen tak s chutí přidat mezi lidi kteří umožňuji hráčům nemožné. To nemožné je to že GSHost.eu je FREE hosting který lidem neboli spíše hráčům kteří na to nemají, dají možnost si vyzkoušet vlastnit server, vyzkoušet být adminem a podobně....

 

Proto jsem udělal nový design, který není nic extra. Kombinoval jsem bílou a modrou barvu. A musím říct že jsem nikdy nad tímto web nestrávil takovou dobu...

 

GSHost.eu:.

http://img811.imageshack.us/img811/3760/webgshost.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/1520/webgshost1.jpg

 

Takže kometujte, hodnoťte, buzerujte cokoliv ale žádné urážky a blbé a trapné komenty... Díky

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ohraničil bych nějak panely, aby to vypadalo, -1

Zvětšil rámeček u novinek kde je "Napsal Cashis_cz, 12.12.2012". -1

Líbí se mi kombinace modré a bílé :d +1

 

9/10 :)

Link to comment
Share on other sites

Pěkné na pohled, ale více bych si pohrál s vrchní částí stránky a dále pak s panely, mám na mysli to spninutí 1. panelu. Trochu by to oddědil. Dále bych vylepšil logotyp a zároveň bych trochu vystyloval písmo, jak panelu tak i obsahu. (tučné - panely). Jak říkám je to pěkné na pohled, liší se to od ostatních designu co zde přidávájí ostatní takže můj koneční verdikt je 4,5/10. :) Jen tak dál, ale pořád je ještě co zlepšit. :)

Link to comment
Share on other sites

Vyserte se na ten vodoznak. Říkám to furt a budu to říkat pořád. Je totálně k ničemu a jediné co to dělá, tak to ruší celkový pohled. Nechápu, kdo by to kradl. Kdyby to někdo chtěl okopírovat, udělá to tak či onak a nějaký vodoznak je mu u zadku. Ale k věci.

 

Vesměs to nenič nejhorší. Nemůžu si ale pomoct, prostě mi to připadá jak PHP FUSION. Jako by jsi to stavěl podle tohohle redakčního systému. Prostě hořejšek s nějakým nápadem, ale zbytek prostě odfláklý obyčejnýma panelama a novinkama jako je tomu známo u PHP FUSION. To se mi vážně nelíbí.

 

Logo je opravdu o ničem. Nemá to patu ani hlavu. Zkus si s logem více pohrát, protože je to opravdu o ničem. Menu beru, ačkoliv by se taky dalo vylepšit. Ta modrá čára pod tím je dobrý doplněk. Dokonce se mi i líbí ten obrázek se serverama, líbí se mi i ty "AKCE". Líbí se mi i zajímavě vymyšlené registrace.

 

No ale pak už ten zbytek? Ten je fakt žalostnej. Tam se mi nelíbí absolutně nic. Už se prosím vás vyserte na ty fusionovský hnusy a dejte tam svoji inspiraci a pohrajte si sakra s tou obsahovou částí. Vždyť už je to strašný!

 

Verdikt: 2/1O - I to pozadí se tam relativně hodí...

Link to comment
Share on other sites

Dík hoši od vás jsem to čekal, Dawe kdybych mě dat koment k other.cz tak jsi taky pěkně zkazil zamlžením ten header a ty Ingnitione nekomentuju ale jak říkám dik hošani vašich komentu si nejvíc cením protože jsou nejméně brány vážně... :)

Link to comment
Share on other sites

vlastně všechno už bylo řečeno ... 7/10 nice ale ten vodotisk mě buší do očí.... snad ho tam nehodláš nechat ;)

 

Jo zůstane tam ať všichni vidí že jsem do dělal já zkus se nad sebou zamyslet co jsi napsal Ultimo...

Link to comment
Share on other sites

No tak verdikt 2/10 hodne se mi to libi ALE! to made by cashis to je prehnane po nejake dobe co bych byl na webu lezlo by me to na nervy plete se to celkem s textem [Muj nazor]

Link to comment
Share on other sites

No tak verdikt 2/10 hodne se mi to libi ALE! to made by cashis to je prehnane po nejake dobe co bych byl na webu lezlo by me to na nervy plete se to celkem s textem [Muj nazor]

 

Tobě asi nic neříká význam Vodoznak, jelikož je vodoznak obrana proti kopírování tak asi těžko bude v hotovém webu. Takže až budeš mít nějakou představu, zkušenost a za sebou to co já tak se dávej komenty. Díky

Link to comment
Share on other sites

No tak verdikt 2/10 hodne se mi to libi ALE! to made by cashis to je prehnane po nejake dobe co bych byl na webu lezlo by me to na nervy plete se to celkem s textem [Muj nazor]

 

Tobě asi nic neříká význam Vodoznak, jelikož je vodoznak obrana proti kopírování tak asi těžko bude v hotovém webu. Takže až budeš mít nějakou představu, zkušenost a za sebou to co já tak se dávej komenty. Díky

 

Rikal jsem muj nazor tak me nepoucuj ;) Jinak header nic moc dal by se vylepsit

Link to comment
Share on other sites

Vodoznak je k ničemu. Jakej význam to má? Až ten web nakoduješ, a vyfotíš si ho tak budeš mít totožnej obrázek, jako teď. Akorád bez vodotisku. Takže, ptám se. Má to smysl? Nemá, protože takováhle blbost se dělala maximálně před 10 lety, než zjistili že to opravdu nemá význam. Nikdo ti to kopírovat nebude a kdyby to někdo kopírovat chtěl, udělá to tak či onak. Obzvlášť při takto primitivním webu by to žádnej problém i s vodotiskem nebyl...

 

Ale dělejte si co chcete...

Link to comment
Share on other sites

Takže:

1) vypadá to jako každý jiný tuctový design pro php fusion - pohrál sis s headerem a zbytek je klasický křečovitý fusion design...

2) header - vlevo není odsazený, vpravo odsazený je. vůbec bych se nezlobil kdybys to opravil ;)

3) pod tou šednou(asfaltovou?) barvou s textem "Napsal Cartis" nech aspoň trochu volného místa, aby člověk pochopil ke které novince to patří

4) celkově je design kromě headeru a pozadí hodně slabý. Je to asi tak 50x lepší než od většiny lidí co tady posílají svoje výtvory, ale pořád to není ono... Zkus na tom máknout ještě aspoň půl hoďky a doladit to

 

 

Ze soudku Rýpni si do Cartise:

1) to jsi dneska objevil vodoznak že ho musíš cpát na každý centimetr obrázku? jak kdyby ti zrovna todle chtěl někdo krást... "lol"

2) nepříjde ti demence mít v hlavičce nápis "hosting budoucnosti", když jde o hosting postavený na pipni?

3) s těmi sponzory si nějak moc věříte když máte pro loga sponzorů vyhrazený celý jeden panel

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...