Jump to content

[Anketa] DON Moderatorem


Guest nVidiaX

Recommended Posts

Napadlo mě že DON Moc nemluví,nebuzeruje atd..hlavně nespamuje..

A Tak mě napadlo udělat tuhle anketu..Jen jak ho máte rádi nebo nemáte..Nic mi nenapsal..prostě to napadlo takto mě..a když Davidekpc má tady anketu tak sem to samé chtěl zkusit i s DONem ..myslím si že by byl dobrý moderátor protože se nebaví jen s těma kdo sou jeho kamarádi ale často dává za pravdu i ostatnim.. Já jsem pro!

 

 

váš DagrCZE

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Ted problemy nedela ale drive je delal.. Moje NE.. :d

 

A stejne je to vsechno na chytrakovi.. Ten se o ankety moc nezajima...

 

BTW: Podle toho jak se obcas (no obcas..) vyjadruje na ICQ by si to ani nezaslouzil...

Link to comment
Share on other sites

E : // Davidek lebo ako ty si hodíš

 

Kazdej by chtel bejt moderator, ja rikam svuj nazor a jestli se ti to nelibi tak je to tvuj problem. A nerikal si v mem topicu ze kdyz chce Chytrak nekoho dat moderatorem tak da a ze nemame zakladat ankety?? Proc to najednou nerikas? :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
A nerikal si v mem topicu ze kdyz chce Chytrak nekoho dat moderatorem tak da a ze nemame zakladat ankety?? Proc to najednou nerikas? :d

 

Tomu se myslim rika diskriminace? :d

Link to comment
Share on other sites

A nerikal si v mem topicu ze kdyz chce Chytrak nekoho dat moderatorem tak da a ze nemame zakladat ankety?? Proc to najednou nerikas? :d

 

Tomu se myslim rika diskriminace? :d

 

Nejak tak..

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
DON":3uq6c0q8]Děkuji vám all :) nečekal jsem že to bude takto..Myslel jsem si že jsem jeden z nejhorších uživatelů Pawno.cz

 

Pro me jim ses no :d

 

Lidi (no lidi...) hrozne rychle zapominaj :d

Link to comment
Share on other sites

Nejsem tady dlouho, ale za DONa davam ANO. A neni to proto ze je to spoluhrac a ACL v klanu, ale ze nema debilni kecy typu ze jsou tady lamy(já :d), ale dze jim proste pomuze kdyz vi(vzdycky vi:)). ANO!

Link to comment
Share on other sites

E : // Davidek lebo ako ty si hodíš

 

Kazdej by chtel bejt moderator, ja rikam svuj nazor a jestli se ti to nelibi tak je to tvuj problem. A nerikal si v mem topicu ze kdyz chce Chytrak nekoho dat moderatorem tak da a ze nemame zakladat ankety?? Proc to najednou nerikas? :d

 

Ja nechcem byť moderátor napríklad..Mne stačí taká hodnosť akú mám...Nechcem byť nič viac

Link to comment
Share on other sites

Rozhodnutie je len na chytrakovi a to je len cisto jeho vec chytrak bude chiet len vediet ci ludia suhlasia aby bol on moderator ja by som dal aj ano nedal som lebo videm som mozno jeho 3 TUTy od pawn ale naopak vie robyt dobre mapy ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...