Jump to content

[Anketa]Davidekpc moderatorem


Lokom0tiva (V3nOm)

Recommended Posts

spis udelejte anketu kdo nece aby byl om3n moderator ja by som dal hned NE pac je vulgarny a umi u temat jen Lock

 

 

 

Aha! Nekomu vypršel ban, tak nás opět přišel navštívit? :)

Link to comment
Share on other sites

Ze vas to este bavy, na kazdeho da vetsina nie lebo oni sami chcu byt moderatormy a myslia si ze ked bude menej moderatorov tak maju vetsiu sancu stat sa moderatormy jak keby ich tu bolo viac :d

 

-- pát 21. kvě 2010 22:10:25 --

 

A chcem sa spitat, teba sameho napadlo ho nominovat moderatorom alebo on ti to povedal? :d

Link to comment
Share on other sites

A chcem sa spitat, teba sameho napadlo ho nominovat moderatorom alebo on ti to povedal? :d

 

Ja mu nic nerikal.. on mi jen napsal na ICQ jestli to muze zalozit, jestli mi to nevadi.

 

Hlasování dopadlo, jako to předchozí.

Ted uz mi to ani nevadi, po vcerejsku co udelal Cinan..

Link to comment
Share on other sites

 

Hlasování dopadlo, jako to předchozí.

Ted uz mi to ani nevadi, po vcerejsku co udelal Cinan..

 

 

Asi se mam posrat, že dostane permaban za nadavky? ..... Nejdřive se prosim Vás koukejte na sebe. Dostal varování a ban na 6hodin za ty nadavky. A ted už nenadava ... stačí ti to kua? ... a Omen mu ted chce dat ban za to že ma v podpise "kokoti" jeho věc ja fandu upozornoval přes PM ae ještě si to nepřečet ... ae Omenova věc at si banuje nekoho kdo to nemuže napravit když třeba nema čas se dostavit na PC? ....

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

 

Hlasování dopadlo, jako to předchozí.

Ted uz mi to ani nevadi, po vcerejsku co udelal Cinan..

 

 

Asi se mam posrat, že dostane permaban za nadavky? ..... Nejdřive se prosim Vás koukejte na sebe. Dostal varování a ban na 6hodin za ty nadavky. A ted už nenadava ... stačí ti to kua? ... a Omen mu ted chce dat ban za to že ma v podpise "kokoti" jeho věc ja fandu upozornoval přes PM ae ještě si to nepřečet ... ae Omenova věc at si banuje nekoho kdo to nemuže napravit když třeba nema čas se dostavit na PC? ....

 

A ty proc to kua resis tady? Mu to napis pres PMko ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...