Jump to content

[Anketa]Davidekpc moderatorem


Lokom0tiva (V3nOm)

Recommended Posts

Caute takze zakladam tuto anketu ve ktere si zvolite jestli byste chtely davidekpc jako moderatora. Myslim ze ho vsichn znate je tu uz dost dlouho pawno zna dost dobre kdyz nekdo potrebuje tak pomuze. Sice je nekdy vulgarni ale kazdy nemuze ovladnout svuj vstek a kazdy ma svuj den. Takze ja stim souhlasim a nedavejte ne jen protoze vam jednou napsal ty si demen*.

Link to comment
Share on other sites

A ty soplivý nebuď drzý...Ja to beriem ako zbytočný topic a ešte tak že sa chceš iba zviditelniť...Keby chcel dať niekoho chytrák za Moderátora tak ho dá...Tak láskavo drž hubu

Link to comment
Share on other sites

Proc zbytecny topic a myslis ze chytrak nechce vedet nazory ostatnich ?? Proc bych se mnel jako zviditelnit ty idiote ty tu furt pises ho*na misto toho abys to nechal tak. A huba my nepada nemam duvod ji drzet.

Ty si idiot....Nie raz povedal Chytrák o tom že ankety si môžeme zakladať koľko chceme...Druhý krát dávaj väčší pozor keď sa niečo píše ty debilko

Link to comment
Share on other sites

Proc zbytecny topic a myslis ze chytrak nechce vedet nazory ostatnich ?? Proc bych se mnel jako zviditelnit ty idiote ty tu furt pises ho*na misto toho abys to nechal tak. A huba my nepada nemam duvod ji drzet.

Ty si idiot....Nie raz povedal Chytrák o tom že ankety si môžeme zakladať koľko chceme...Druhý krát dávaj väčší pozor keď sa niečo píše ty debilko

 

Prosim tě nech toho... dostaneš za hádku Var!

Link to comment
Share on other sites

exchanged for Chinesse Soup

 

Tvůj názor, jak jsem již napsat měnit nebudu, ale chci se jen zeptat? Co jsem udělal, že kvuli tomu, mě nenavidíš? :)

 

Proc zbytecny topic a myslis ze chytrak nechce vedet nazory ostatnich ?? Proc bych se mnel jako zviditelnit ty idiote ty tu furt pises ho*na misto toho abys to nechal tak. A huba my nepada nemam duvod ji drzet.

 

Jestli chcete tady diskutovat na téma moderátoři tak slušně ...

Ja to lockovat nebudu, ale slušně!

Link to comment
Share on other sites

spis udelejte anketu kdo nece aby byl om3n moderator ja by som dal hned NE pac je vulgarny a umi u temat jen Lock

A co takhle ban fanda3? Om3n je tu nejlepsi moderator tak zalez

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...