Jump to content

davidekpc !!


Guest pepco1234

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest ●̪•Đ3B!L●̪•
sme dva!

Omyl jeden Multy Acc :d

 

dizzler[ to už vieme ;)

 

TVL ten nick je zmazaný Om3nom pokiaľ viem ale ti si na tom horšie ale nebudem to rozoberať lebo to tu raz bolo a nece sa my vypisovať 5 nickou :d

Link to comment
Share on other sites

no looooooool. Nečet jsem všechno ale z jeho prvního příspěvku usuzuju že mu je tak 8-11 :-D no já nemůžu.. "Podáme na něj trestní oznámení", "dobrÍ den" a podobný kecy no já mam dost :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest WestCoast

To je zase topik o hovně... určitě švestky budou vyšetřovat nefunkční SA-MP mod kterej nemá autorský práva ani hodnotu 5K Kč... běž si lehnout a ten chlast omez...

Link to comment
Share on other sites

Už to lockněte, boli me z nej hlava :d

 

-- 18 dub 2010, 18:12 --

 

To je zase topik o hovně... určitě švestky budou vyšetřovat nefunkční SA-MP mod kterej nemá autorský práva ani hodnotu 5K Kč... běž si lehnout a ten chlast omez...

 

RLZ :d

Link to comment
Share on other sites

"lol"

Tak to můžu říct: 7.Hoste, vrať mi mé 3 pětky za balíček medium u cporu, který ti hackli, nebo z tebe vyžaluju 3 tramvaje a zkumavku methanu navrch xDDDD

 

 

hele víš co, souhlasím s tebou, pepco1234... tady jsem našel formulář pro zažalování:

LINK

užívej ve zdraví a vyhraj soud :v::boss:

Link to comment
Share on other sites

Guest WestCoast
Drž pec homosexuale !!! naval stopadesat kc nebo te zazalujeme a dostaneme milion od tebe !!!

 

Četl jsi po sobě cos napsal za sračku? Radši na ty policajty ani nechoď nebo půjdeš ke psychoušovi z podezření na mentalitu. Co by tě ještě tak omluvilo je možná věk mínus pod 15 let.

Link to comment
Share on other sites

"lol"

Tak to můžu říct: 7.Hoste, vrať mi mé 3 pětky za balíček medium u cporu, který ti hackli, nebo z tebe vyžaluju 3 tramvaje a zkumavku methanu navrch xDDDD

 

 

hele víš co, souhlasím s tebou, pepco1234... tady jsem našel formulář pro zažalování:

LINK

užívej ve zdraví a vyhraj soud :v::boss:

 

Blbe xDDD To teď nemůžu vypnout xDDDDD

Link to comment
Share on other sites

"lol"

Tak to můžu říct: 7.Hoste, vrať mi mé 3 pětky za balíček medium u cporu, který ti hackli, nebo z tebe vyžaluju 3 tramvaje a zkumavku methanu navrch xDDDD

 

 

hele víš co, souhlasím s tebou, pepco1234... tady jsem našel formulář pro zažalování:

LINK

užívej ve zdraví a vyhraj soud :v::boss:

 

Vole sem to otevrel :d necham to dva dny puštěný jestli nekecáš :d

Link to comment
Share on other sites

"lol"

Tak to můžu říct: 7.Hoste, vrať mi mé 3 pětky za balíček medium u cporu, který ti hackli, nebo z tebe vyžaluju 3 tramvaje a zkumavku methanu navrch xDDDD

 

 

hele víš co, souhlasím s tebou, pepco1234... tady jsem našel formulář pro zažalování:

LINK

užívej ve zdraví a vyhraj soud :v::boss:

Ty debi*e :d Nič v zlom :d

Tento topic je ještě lepší než ten návrch na moji smrt :d Aspoň nějaká sranda xDD

"lol"

Link to comment
Share on other sites

a Můj bratr je taky Právník..a pochybuju že ti bratr udělá něco zadarmo :d..Protože pokud vím tak se platí za 1.Soud (Palmární Učet) 2.Obhajoba..což pochybuju že ti to dá bratr zadarmo.. 3.Musíš mít důkaz a ty máš co? pwn kod :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...