Jump to content

davidekpc !!


Guest pepco1234

Recommended Posts

Guest pepco1234

dobri den koho vsehcno davidecek podvedl ????? poslal mi mod a ja mu dal love a pak ten mod nesel zapnout!!!! zazalujeme ho za podvod tak kdo s nim ma takovy zkusenosti piste mi pm a dohodneme se na trestnim oznameni! bratr je pravnik tak to bude snadne!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest ●̪•Đ3B!L●̪•
dobri den koho vsehcno davidecek podvedl ????? poslal mi mod a ja mu dal love a pak ten mod nesel zapnout!!!! zazalujeme ho za podvod tak kdo s nim ma takovy zkusenosti piste mi pm a dohodneme se na trestnim oznameni! bratr je pravnik tak to bude snadne!

Omg ti si väčší deb*l ako ja :)

//=>Moderátory sry ale posúďte sami !

Link to comment
Share on other sites

Lol, ty seš dement :d :D tet z tebe fakt nemůžu.

Člověka můžeš zažalovat leda za ukradení penez nebo třeba nadáváním nebo to je trestní oznámení nebo jak, nemam z tim zkušenosti.

Ale když by si dal někoho k soudu že ti poslal soubor kterej nebyl ani pitomej vir to si teda 2letý díte který maminka učí psát když píšeš dobrI den..

Link to comment
Share on other sites

způsobil ti nějakou finanční škodu nad 5000,- Kč? Co když se mód nespustil tvojí chybou? navíc: znáš jeho jméno, jeho bydliště, jeho věk? Co já vím, tak mu není víc jak 15, takže jej nemůžeš žalovat... já si myslím že je davidekpc v pohodě, snad nikdy sem s ním neměl problém...

dal bych tomu tady LOCK :v::boss:

Link to comment
Share on other sites

Guest ●̪•Đ3B!L●̪•
musim jit ven vecer tu budu a dohodneme se na trestnym oznameni na pm

"lol" 10 ročne decko chce podať TO :d Davidku zohraj si právnika :d

Link to comment
Share on other sites

Lol, ty seš dement :d :D tet z tebe fakt nemůžu.

Člověka můžeš zažalovat leda za ukradení penez nebo třeba nadáváním nebo to je trestní oznámení nebo jak, nemam z tim zkušenosti.

Ale když by si dal někoho k soudu že ti poslal soubor kterej nebyl ani pitomej vir to si teda 2letý díte který maminka učí psát když píšeš dobrI den..

 

Neumíš ani číst (ti asi napíše)

 

poslal mi mod a ja mu dal love a pak ten mod nesel zapnout!!!!

 

-- 18 dub 2010, 17:45 --

 

způsobil ti nějakou finanční škodu nad 5000,- Kč? Co když se mód nespustil tvojí chybou? navíc: znáš jeho jméno, jeho bydliště, jeho věk? Co já vím, tak mu není víc jak 15, takže jej nemůžeš žalovat... já si myslím že je davidekpc v pohodě, snad nikdy sem s ním neměl problém...

dal bych tomu tady LOCK :v::boss:

 

Ten to umí zazdit :d

Link to comment
Share on other sites

Lol, ty seš dement :d :D tet z tebe fakt nemůžu.

Člověka můžeš zažalovat leda za ukradení penez nebo třeba nadáváním nebo to je trestní oznámení nebo jak, nemam z tim zkušenosti.

Ale když by si dal někoho k soudu že ti poslal soubor kterej nebyl ani pitomej vir to si teda 2letý díte který maminka učí psát když píšeš dobrI den..

 

Neumíš ani číst (ti asi napíše)

 

poslal mi mod a ja mu dal love a pak ten mod nesel zapnout!!!!

 

-- 18 dub 2010, 17:45 --

 

způsobil ti nějakou finanční škodu nad 5000,- Kč? Co když se mód nespustil tvojí chybou? navíc: znáš jeho jméno, jeho bydliště, jeho věk? Co já vím, tak mu není víc jak 15, takže jej nemůžeš žalovat... já si myslím že je davidekpc v pohodě, snad nikdy sem s ním neměl problém...

dal bych tomu tady LOCK :v::boss:

 

Ten to umí zazdit :d

On ti dal život ? :d

nebo lásku ?

Link to comment
Share on other sites

dobri den koho vsehcno davidecek podvedl ????? poslal mi mod a ja mu dal love a pak ten mod nesel zapnout!!!! zazalujeme ho za podvod tak kdo s nim ma takovy zkusenosti piste mi pm a dohodneme se na trestnim oznameni! bratr je pravnik tak to bude snadne!

 

ty si dobra lama :)

Link to comment
Share on other sites

stejný chyby taky :d takI bych teda nenapsal, klidně napíšu pýča

 

-- ned 18. dub 2010 18:53:21 --

 

Nemluvte sprostě !

Mam u sebe babičku :d

Link to comment
Share on other sites

Drž pec homosexuale !!! naval stopadesat kc nebo te zazalujeme a dostaneme milion od tebe !!!

Hoh..

 

Pls LOCK

 

Řízku pravda xP xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ●̪•Đ3B!L●̪•
Drž pec homosexuale !!! naval stopadesat kc nebo te zazalujeme a dostaneme milion od tebe !!!

 

No lol za jeden blbý mod ? Keby WTLS nepoviem ale toto ? :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...