Jump to content

(Nápad)---PAWN-RADIO


mircoo-69

Recommended Posts

Caute mám nápad... :d najprv vam chcem povedat aby ste mi hned nezacali nadavat alebo nieco podobne...Ide len o nápad... a ide mi o to aby ste si sem napisali svoj nazor... nie nazor namna ale nazor na to co by sa dalo zrealizovat... Takze napadlo ma ze by som nasiel nejaky team ludi ktory by boli ochotny somnou zaviest internetove radio. Islo by o radio ktore by bolo spravene pre toto forum a vlastne aj pre cele Pawno ako take... v radiu by sa hrali pesnicky modernee ale aj tie co su v San Andreas... Kazdy by si mohol do toho radia spravit reklamu ... myslim nadabovanu... bezala by tam reklama taktiez aj na toto forum... Radio by mohli pocuvat ludia, ktory su tu na fore ale aj iny... ide o to ze by to bolo viac menej o reklame a je uz na uzivateloch a pawneroch ako to radio roznesu po svete... Je to napad dufam ze budete komentovat diky... v pripade ze by sa vam to pacilo moj skype je : sbs-trade

Link to comment
Share on other sites

s tebou se namá cenu hádat prostě musíš platit poplatky za pouštění a ještě poplatky OSA ......... mě to je jedno ale až k tobě příjdou muži v černých kuklách a na zádech budou mít napsáno policie je to tvuj problem

Link to comment
Share on other sites

Za prvé ta nečitelná barva za druhé hight size fontu. Jinak internetové rádio může mít každý ale na vysílání na FM Frekvenci je už měsíční poplatek ale myslím že se to pohybuje okolo 500 - 1000 Kč měšíčně.

Link to comment
Share on other sites

OSA stojí pokud vím 5000,-/měs. :)

 

PS// Slyšel jsem že jakmile máš 30+ posluchaču tk tě maj ae nwm co je na tom pravdy. S tímhle by jsem si radši nezahrával abych byl já zodpovědná osoba :d

Link to comment
Share on other sites

1.) Cez radioo.cz je to dost na pi mam svoje skusenosti

2.) Musis mat VPS na to aby ti fakalo v pohode radio ;-)

3.) Musíš mat licenciu k nových hitov

Link to comment
Share on other sites

Ked uděláte rádio na radio.ipip.cz tk tje v poho nic to nestoji pro málo chytré je to celý free neplatíš ani za vlastní bobek :)

Link to comment
Share on other sites

Mne sa tak zdá ze nejak moc saskujete stym platenim... "joker" na radioo.cz je strasne vela radii a nemyslim ze by ich OSA nejak nahanala.... podla mna vas len sere ze vas to nenapadlo skorej... a ktomu moderovaniu velmi rad by som bol moderator.... neviem ci je to nejaky benefit ale ucim sa herectvo... a mame tam aj odbor verejna komunikacia :d takze tak :d hahaha :kun:

Link to comment
Share on other sites

LOL nekdo bude podpořovat stupidni napad ... takovejhle napad už mam velicéé dlouooo a určitě ho ma každej a neni to ani pawno radio ... protože když tam neřekneš ani slovo o spookiem kerej pawno.exe vyrobil tak prd ... a ani o pawn ... lock klidně si to radi ovytvoř .... papa užij si kousek sveho raje ... jdi si pro vajičko z velikonoc :-)

 

-- pon 05. dub 2010 17:57:29 --

 

Jestli chceš sdělit svuj nazor sděl ho pomoci minichatu nebo přes SZ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...