Jump to content

[Hosting]Gshosting


killbill

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest zikimumik

ale hoovno crazyhost je nejhorsi!!! jenom tahaj prachy mel sem server tyden a pak me nesel a za den sem se nedostal ani do administrace prej "Neexistujici uživatel"

Link to comment
Share on other sites

ale hoovno crazyhost je nejhorsi!!! jenom tahaj prachy mel sem server tyden a pak me nesel a za den sem se nedostal ani do administrace prej "Neexistujici uživatel"

 

Jn takhle jsem nějak dopadl i já ale měl jsem tam server měsíc po hacknutí t-hostu a měl sem zaplacenej ještě jeden měsíc navíc ale chci se přihlásit "neexistujicí uživatel" takže jsem přišel o měsíc

Link to comment
Share on other sites

tak to je pěkná hovadina, jelikož na crazyhostu vám to nikdy nenapíše a nenapsalo neexistující uživatel. v případě ztráty hesla ( že se vám tam někdo dostal vašimi chybami [ jak jinak ] ) máte napsat o nové nebo zkusit vygenerovat nové ...ovšem stalo se že někdo napsal že měl objednané na 2 měsíce, po 1 měsíci mu to zkončilo a potom psal že to měl na 2 měsíce -> Logicky, kdyby ty 2 měsíce zaplatil tak by je měl..zaplatil pouze za jeden :) jinak je na to automat.

Link to comment
Share on other sites

proc asi skoncily protoze je nekdo hackoval bud nejakej curak a nebo nekdo z konkurence i kdyz to nechapu sice meli nizky ceny ale kdyz tady porad par nejmenovanych hostingu prednasi jejich vyhody a kvalitu nevim proc si vsimaj zacinajiciho hostingu ...

Link to comment
Share on other sites

Ja to rikal..

 

1) Nejdriv zajistit bezdernou administraci (najmout nekoho zkuseneho na testy)

2) Pak zkontrolovat jestli hosting utahne ty servery

3) pak si delejte teprve reklamu..

Link to comment
Share on other sites

zalohovac je spraveny takze zalohy sa budu robit kazdu hodinu, a presne preto som spustil hosting na mesiac zadara, vyskosal som vykon servera a zohnal hackerov ktory mi to hackovali a hladali diery. a tym hackovanim mi neskodili ale pomahali, tak dik vsetkych co hackovali :d

Link to comment
Share on other sites

Guest zikimumik
ale hoovno crazyhost je nejhorsi!!! jenom tahaj prachy mel sem server tyden a pak me nesel a za den sem se nedostal ani do administrace prej "Neexistujici uživatel"

 

Jn takhle jsem nějak dopadl i já ale měl jsem tam server měsíc po hacknutí t-hostu a měl sem zaplacenej ještě jeden měsíc navíc ale chci se přihlásit "neexistujicí uživatel" takže jsem přišel o měsíc

 

Jono přesně a eště navíc jak vždycky když byl "neočekáváný výpadek" tak že dostanem 10 dní zdarma a dostal jsem ho*no "lol"

 

tak to je pěkná hovadina, jelikož na crazyhostu vám to nikdy nenapíše a nenapsalo neexistující uživatel. v případě ztráty hesla ( že se vám tam někdo dostal vašimi chybami [ jak jinak ] ) máte napsat o nové nebo zkusit vygenerovat nové ...

No jo to heslo jsem věděl pouze já a měl jsem ho uložený v complu protože sem si to heslo předělal na něco podobnýho co se atomaticky vygeneruje .. takže nezapamatovatelny. A napsalo mi to!!! "Zadaný NICK neexistuje nebo nemá takové heslo !"

Link to comment
Share on other sites

tak to je pěkná hovadina, jelikož na crazyhostu vám to nikdy nenapíše a nenapsalo neexistující uživatel. v případě ztráty hesla ( že se vám tam někdo dostal vašimi chybami [ jak jinak ] ) máte napsat o nové nebo zkusit vygenerovat nové ...ovšem stalo se že někdo napsal že měl objednané na 2 měsíce, po 1 měsíci mu to zkončilo a potom psal že to měl na 2 měsíce -> Logicky, kdyby ty 2 měsíce zaplatil tak by je měl..zaplatil pouze za jeden :) jinak je na to automat.

to jiste me nekdo prisel na heslo a trvalo hafeeec dlouho nez sem te kontaktoval posilal semmaily jak blbej a nic!

Link to comment
Share on other sites

MIKI785 - Ono by stacilo kdyby si me prestal posilat ty svoje spamy, ale napsat jeden smyslny email crazyhostu :))))

 

Btw asi nerozumíte co Vám tu Daffy říká => Neexistující uživatel se Vám objeví pouze když nemáte zaplacený server (Když jste si ho neprodlouzili).

Link to comment
Share on other sites

MIKI785 - Ono by stacilo kdyby si me prestal posilat ty svoje spamy, ale napsat jeden smyslny email crazyhostu :))))

 

Btw asi nerozumíte co Vám tu Daffy říká => Neexistující uživatel se Vám objeví pouze když nemáte zaplacený server (Když jste si ho neprodlouzili).

ja sem to poslal dooost smyslny ale uz sem to vymazal.

Link to comment
Share on other sites

Existuje to jo. Jenže jsou tady ti co ji mají vyjebani tak ti nic nedaj. A nebo jsou jako Frog ze spi ojebujou. Ale to neva Frog dlouho zase žít nebude.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...