Jump to content

[Hosting]Gshosting


killbill

Recommended Posts

podle me dobry hosting nevim VPS ale proste oni nci nedelaji date si registraci pride vam automaticky email vy zaplatite sms a automatickydostanete server.Na to ze je to maly hostin bomba :) (sam sem videl vse(administraci))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podle me dobry hosting nevim VPS ale proste oni nci nedelaji date si registraci pride vam automaticky email vy zaplatite sms a automatickydostanete server.Na to ze je to maly hostin bomba :) (sam sem videl vse(administraci))

 

 

takže je to bez www takže dáte jenom gshosting.tk a jse tam ale nikde administrace :d

Link to comment
Share on other sites

no tak to je ok to se omlouvam uvidite jake vam bude delat jmeno ono takove kradeze sou i na vetsich hostingach ale tam uz si umi udelat kvalitni mod kazdy sam...proste podle par lidi neni dominik moc poctivy clovek a nemel by se k takovemu pristupu dostat..treba dostane na podpore dobre misto kazdopadne preji hodne stesti do budoucna

Link to comment
Share on other sites

lol

3 sloty 4kč/0,15€ SMS: 10kč/0,395€

 

To je asi na test co? :d

 

Jinak tech. podpora je taky k smichu :d

 

 

edit:

3 slotovy server je iba na 1 deň.
XDDDDDDDDDDDDDD
Link to comment
Share on other sites

Sem zvedavej jak dlouho vam to vydrzi. Ale moc se s tim nese*ete: Pridu tam napisu falesny udaje a ono mi to samo napise heslo k serveru - dobry no :)

To nemas rikat, necetl si pravidla?? :d

Link to comment
Share on other sites

Sem zvedavej jak dlouho vam to vydrzi. Ale moc se s tim nese*ete: Pridu tam napisu falesny udaje a ono mi to samo napise heslo k serveru - dobry no :)

To nemas rikat, necetl si pravidla?? :d

To sem nepsal ja ale muj kamarad menem "sklapni" :d

Link to comment
Share on other sites

Sem zvedavej jak dlouho vam to vydrzi. Ale moc se s tim nese*ete: Pridu tam napisu falesny udaje a ono mi to samo napise heslo k serveru - dobry no :)

To nemas rikat, necetl si pravidla?? :d

To sem nepsal ja ale muj kamarad menem "sklapni" :d

 

Radsi se spláchni XD

Link to comment
Share on other sites

Vyzera to hrozně ! Abych byl upřímný to je Bloodmanová administrace která je pomala jak já ! Než zapne server čekáte nebo něz vubec se zapne přejde vás chuť mít u nich server. Takže ja říkám jediné u vás si nic nekoupím..... 1* Nekvalitní 2* Pomalá Administrace 3* Už jen ten team je hrůza

Link to comment
Share on other sites

Administrace tam je nahore v pravo APanel

 

APanel mám vlevo v headru a když na to kliknu mám černo šedou stránku to je ďivný :roll:

 

Tohle je prava technicka podpora :d

 

9KN7.png

 

hej tak to ne :d

 

//EDIT:Už tam jsem de to jen na té ohnivé lišce :thumbdown: j a kdybych žral moc cpu stačí napsat ale já tam ten fake mod dal nechtíc fakt :d "lol"

 

//EDIT:Mích 12 serverů abych se opravil "lol"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...