Jump to content

[Hosting]Gshosting


killbill

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

viete co? a co ked si si vytvoril 30 uctov co s toho mas? ty si si zabral 3 hod. co si nas asi hackoval a ja som to do 2 min. opravil :d

 

nj co by tu robili bez nas? koho by kritizovali? sami seba? no to by dopadlo :d

 

kazdy hosting sa raz rozbiehal tak nvm co mate proti.

Nj mozno technicka podora neni nijako super dobra vo svojom obore ale apson sa snazia a neignoruju vas jak na synbiante ci jak sa tomu nadava.

Mozno vydrzime iba tizden a mozno celu vecnost co ty vies :d

 

-- ned 07. bře 2010 0:57:49 --

 

Tohle je prava technicka podpora :d

 

9KN7.png

 

 

mymochodom vy sa s patrikom poznate tak ste si mohli len tak nadavat :d

Link to comment
Share on other sites

viete co? a co ked si si vytvoril 30 uctov co s toho mas? ty si si zabral 3 hod. co si nas asi hackoval a ja som to do 2 min. opravil :d

 

nj co by tu robili bez nas? koho by kritizovali? sami seba? no to by dopadlo :d

 

kazdy hosting sa raz rozbiehal tak nvm co mate proti.

Nj mozno technicka podora neni nijako super dobra vo svojom obore ale apson sa snazia a neignoruju vas jak na synbiante ci jak sa tomu nadava.

Mozno vydrzime iba tizden a mozno celu vecnost co ty vies :d

 

-- ned 07. bře 2010 0:57:49 --

 

Tohle je prava technicka podpora :d

 

9KN7.png

 

 

mymochodom vy sa s patrikom poznate tak ste si mohli len tak nadavat :d

 

Myslíš že bych měl náladu hackovat hosting kterej se zachvílu rozpadne sám? :klidek:

Link to comment
Share on other sites

Patrik88 si big l*ma meli jsme to do 30 min opraveny a zabespeceny ;) takze mi polib :prdel: :prdel: a zalez do :zachod: :zachod: :zachod: :zachod:

 

aha to je ban sem myslel že to nede si měl říct hned abych prohoďil IP "lol"

Link to comment
Share on other sites

Guest Airsoft3r

Jn, ako vidíme IQ morského koníka u užívateľa patrik88, ktorý sám nemá ani toľko, ale kritizuje tu :) Patrik, strč sa do :zachod: a nespamuj! Zatažuješ fórum tvojími blbými príspevkami takže :wave::wave:

Link to comment
Share on other sites

Ok je to zabezpecene proti hackingu, ani som si nevsimol ze som nemal zapnuty mod rewrite a nefungovali mi .htaccess. Uz vsetko na 99% funguje a uz by nas nemal nikdo vediet hacknut

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

amatery

Link to comment
Share on other sites

tak ten kdo to dela dokaze hecknout i horsi zabespeceni a on vi ze tydle ti majtele (mladsi) nepujdou to nahlasit.treba synbian,crazyhost.. maji lepsi opatreni ale on vi ze by byl "hacker" v pruseru

Link to comment
Share on other sites

chomik heh si myslis ze synbian je lepsi? vis proc hackovaly crazyhost? protoze je to konkurence tak proto jinak by nehekovaly nejaky blby hosting ale crazyhost je moc dobry! na ne!

Link to comment
Share on other sites

Guest Airsoft3r
chomik heh si myslis ze synbian je lepsi? vis proc hackovaly crazyhost? protoze je to konkurence tak proto jinak by nehekovaly nejaky blby hosting ale crazyhost je moc dobry! na ne!

 

jj presne tak Topina..crazyhost zacaly ahckovat kvoli tomu ze chceli aby synbian nemal konkurenciu!

Link to comment
Share on other sites

Tak a nas hosting skoncil :( mozno sa o par mesiacov vratime este z nizsimi cenami a lepsie zabezpecenou administraciou

Si delate srandu? Ja tam mel server chci vratit penize :d

Ok peníze vráceny :d Těch 0kč xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...