Jump to content

[PLUGIN] GeoIP Plugin v0.1.4 (Country detector)


癌癌癌

Recommended Posts

Autor: Totto8492

http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=49875.0

Plugin, který Vám zjistí z jaké země hráč je (netestoval jsem to)...

 

Takovych to pluginu je spousta a ja tenhle vybral protože sem ho našel jako prvniho ve vyhledávání :d

 

Ukázka použití:

#include 
#include GeoIP_Plugin
...
public OnPlayerConnect(playerid)
{
new name[MAX_PLAYER_NAME], country[MAX_COUNTRY_NAME], gmt;
new string[256];

GetPlayerName(playerid, name, sizeof(name));

country = GetPlayerCountryName(playerid);
gmt = GetPlayerGMT(playerid);

format(string, sizeof(string), "[JOIN] %s (%s, GMT %d:00)", name, country, gmt);

SendClientMessageToAll(0xFFCFCFAA, string);
return 1;
}

››http://www.purple.dti.ne.jp/totto/files/

DOWNLOAD GeoIP.dat [NEW]

 

 

EDIT: Pokud to budete zkoušet na locale tak sem tam četl, že to nemusi fungovat když se připojite protože mate stejnou IP jako server nbo neco takovyho :) (127.0.0.1 a on nevi odkud to je :))

GL & HF

Link to comment
Share on other sites

Plugin, který Vám zjistí z jaké země hráč je (netestoval jsem to)...

 

ja ho uspesne pouzivam ;) a je v pohode...ale doporucuju stahnout si zdrojak toho pluginu a ve Visual Studiu si upravit nazvy zemi jelikoz nejaky sou spatne udelany...a pomoci funkce "GetPlayerCountryName(playerid);" se daj udelat hodniny pro kazdyho hrace jiny narodnosti zvlast...

 

EDIT: Machu? priste si zkontroluj co davas ke stazeni a jestli to funguje ;)

 

a ja tu jeste pridam nejnovejsi databazi GeoIP he stazeni (soubor GeoIP.dat):

DOWNLOAD

kdyby byla zase nejaka nova tak byste ji meli najit na http://www.maxmind.com/app/geoip_country

Link to comment
Share on other sites

tenhle Plugin ti rekne i od kud zhruba hra je...jenoze je problem ze to pouziva databazi stejnou jako WhoIs...takze treba kdo ma pripojeni od UPC (coz je po cely republice) tak mu to napise ze je z Prahy...takze to ani nepouzivejte..

Link to comment
Share on other sites

tenhle Plugin ti rekne i od kud zhruba hra je...jenoze je problem ze to pouziva databazi stejnou jako WhoIs...takze treba kdo ma pripojeni od UPC (coz je po cely republice) tak mu to napise ze je z Prahy...takze to ani nepouzivejte..

 

 

U mě by to napsalo, že jsem z Prahy a ještě v nějakym lese :d

Link to comment
Share on other sites

hele kdyz uz je tu rec o pluginech machu a ty ses programator...nevis jak zkompilovat plugin pro linux? :( potrebuju si predelat tenhle plugin ptz staty co maj 3 a vice slovnej nazev sou spatne napsany...a jeste plugin YSF na pridavani ServerRules mi blokuje nicky ve kterejch sou nove povoleny znaky ( . = () @ $ ) a docela me to stve ptz ten plugin je dobrej...hůavne v nem je v podstate udelanej anti-mega jump...ale potrebuju ho trochu predelat pro linux :( nevis jak?

Link to comment
Share on other sites

hele kdyz uz je tu rec o pluginech machu a ty ses programator...nevis jak zkompilovat plugin pro linux? :( potrebuju si predelat tenhle plugin ptz staty co maj 3 a vice slovnej nazev sou spatne napsany...a jeste plugin YSF na pridavani ServerRules mi blokuje nicky ve kterejch sou nove povoleny znaky ( . = () @ $ ) a docela me to stve ptz ten plugin je dobrej...hůavne v nem je v podstate udelanej anti-mega jump...ale potrebuju ho trochu predelat pro linux :( nevis jak?

 

mno myslim, že pluginy jsou vyrabeny buď v C++ nebo Visual C++ ... a moc ti s tim neporadim, protože s tím žadny zkušenosti nemam zkusnapsat na forum.sa-mp.com třeba do toho topicu kde si to stahl jestli nechce vyrobit novou verzi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Majitel

vytvoris slozku plugins prdnes tam .dll (kdyz mas windows server.. na linuxu tam patri .so) a v configu si udelas radek "plugins nazevpluginu"

Link to comment
Share on other sites

vytvoris slozku plugins prdnes tam .dll (kdyz mas windows server.. na linuxu tam patri .so) a v configu si udelas radek "plugins nazevpluginu"

j, dík

P.S.: good ten Bud Spencer "lol"

Link to comment
Share on other sites

u GeoIP pluginu se nemusi psat ".so"...jenom to co tam mas "GeopIP_Plugin" das do slozky plugins a do configu napises radek:

plugins GeoIP_Plugin

 

samozrejme pouze u Linuxu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Create New...