Jump to content

RCON Protection by Om3n


Om3n

Recommended Posts

zapisujou se pouze IP neuspesnejch prihlaseni...uspesny prihlaseni ti napise pouze "RCON admin connected to server." (myslim kdyz se prihlasujes pomoci konzole)...a kdyz to udelas pres web tak to neudela vubec nic....jenom to napise jaka zmena byla provedena...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapisujou se pouze IP neuspesnejch prihlaseni...uspesny prihlaseni ti napise pouze "RCON admin connected to server." (myslim kdyz se prihlasujes pomoci konzole)...a kdyz to udelas pres web tak to neudela vubec nic....jenom to napise jaka zmena byla provedena...

 

To sem myslel, ale i se zapisovanim uspesnejch pokusu...

Link to comment
Share on other sites

asi si neuvedomujes ze to funguje pouze na hrace ktery sou pripojeny na serveru....zapnu RCON Flooder a ten tvuj FS si ani neskrtne ;)

Link to comment
Share on other sites

pri externim pokusu o pripojeni se pouze zapise bud neuspesny pokus + IP a nebo uspesne pripojeno + NIC.....a zadnej pilterscript to neovlivno....dej mi IP tvyho serveru a predvedu ti to....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Fakt good ochrana videl sem ji na par serverech a zkousel sem to hacknout je to nemozny.Nwm ale snad se to neda hacknout i pres consoli :kun:

 

davam 9/10b

Link to comment
Share on other sites

Fakt good ochrana videl sem ji na par serverech a zkousel sem to hacknout je to nemozny.Nwm ale snad se to neda hacknout i pres consoli :kun:

 

davam 9/10b

 

Co jsme se s Om3nem bavili o tom jak mu hackovali server, tak myslim ze tohle mu taky prej moc nepomahalo ale to byl nejakej mega hacker :d Pak stacilo si vypnout prihlasovani na rcon pres konzoli a prestalo to.

Link to comment
Share on other sites

hele v tom scriptu je chyba...ja to zkusim opravit...je tam chyba v tom specialnim hesle...da se to totiz odemknout i bez hesla

Link to comment
Share on other sites

Proč píšete do topiku, který je starý 5 měsíců?...
Nepsat do starších témat. To znamená, že nepište do témat ve kterých se něco vyřešilo a nepotřebuje žádný komentář.

 

Tady se nic nevyřešilo :)

Link to comment
Share on other sites

Jaké to má využití?. Složitější heslo neuhadne ani přes cracker (počet možných kombinací při 12-místné kombinaci čísel/malých velkých písmen se mi nechce počítat). A ip jde následně vidět v logu takže není problém dotyčného zabanovat. A pokud se ti nějak dostal do rconu napoprvé (možná nějaký exploit v samp, ale o tom dost pochybuju to by bylo známé) tak ti ani to že ten rcon budeš co chvilku měnit nepomůže

Link to comment
Share on other sites

tohle je ochrana proti tomu trapnymu prikazu na zjisteni RCONu...tome se kazdou sekundu meni RCON, a nez ho stihne opsat tak uz je tam neco uplne jinyho

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Anode teba vôbec nezaujíma že toto je starý topic? hned prvý príspevok porušuje pravidlá sorry že sem píšem tým porušujem pravidlá aj ja ale nemohol som

Link to comment
Share on other sites

Anode teba vôbec nezaujíma že toto je starý topic? hned prvý príspevok porušuje pravidlá sorry že sem píšem tým porušujem pravidlá aj ja ale nemohol som

 

Anode pravidla neporusil to ten TheMark147

Link to comment
Share on other sites

mas tam bug jak prase mel sem to na serveru a kdyz to das /unlockrcon tak ani nemusis zadat heslo staci jen dat enter kdyz tam nemas nic napsanyho a ono se to odemkne :thumbdown: :thumbdown: takze je to k nicemu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...