Jump to content

[ANKETA] Máme rádi Pomocníka?


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

"Proste Anketa".

 

1. Nepíše vulgárně

2. Snaží se zlepšit forum, dávám ANO ;)

 

// Jsem tu jen na krátko pres proxy tak si nemyslete ze sem dostal unban xD

Link to comment
Share on other sites

1.) Nevím jaký má smysl tato anketa

2.) Dal sem ANO

3.) Ty máš ban?

 

2) Děkuji

3) Také se divím, i když ho moc neznám. Asi kvůli "2. Varování".

 

Jinak také nevím co má za smysl tahle anketa, ale myslím že moc lidí mě rádo nemá, že jím ničím "systém". Někdo už byl zvyklý nadávat pořád dokola a ted příjde nějaký "pomocnik" a začne rozkazovat. No výsledek zajímá i mě.

 

No když už jste to založili...

Davam ANO, protože je to fakt super uživatel

 

I když, proč si to myslíš? Pomohl jsem ti někdy? Ne. Poradil jsem ti někdy? Ne, jenom jsem napsal 1 článek o vulgarismu.

Link to comment
Share on other sites

Je good ale nechapu proc se zaklada dalsi nesmislna anketa nic proti pomocnikovi je good

 

tady nikdo neříkal že je proti pomocníkovi.. založil ho davidek s tím, že chce zlepšit fórum...

Link to comment
Share on other sites

me uz se jen libi ze pomocnik pise normalni cestinou takze hacky carky atd :d

tecky na konci vet a velke pismena

 

to je sila no .:-D sem nechápal :-D ale má to něco do sebe.. a za 3 dny má 57 příspěvků takže je to buď dobrej spammer nebo fakt pomáhá ;) ja myslím že je vklidu...

Link to comment
Share on other sites

K mé češtině - Háčky a čárky nepíšu všude, protože moje klávesnice je opotřebovaná a zatím nemám čas dojít pro novou.

 

K anketě - Děkuju všem co hlasují ANO.

 

Mimochodem - Pokud by někdo chtěl napsat anketu na post moderátora pro mě, prosím nedělejte to. Zkušenosti mám, tento typ phpbb znám, ale myslím si že by bylo nespravedlivé dávat někoho moderátorem když je tu jak někdo psal - 3 dny. To bylo jen tak pro informaci když už na mě píšete ankety :)

 

Jj dal jsem ano ale nejsem gay XD

 

Myslíš že když řeknu že někdo je dobrej tak jsem gay? Resp. Homosexuál.

Link to comment
Share on other sites

podle me je to nidko kdo je na pawnu znamy ale znova se regl a del a dulezityho at si splhne :d

 

Myslíš že jsem tu dávno zaregistrovaný ale pod jiným uživatelským jménem? Proč tak uvažuješ, čistě otázka?

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
podle me je to nidko kdo je na pawnu znamy ale znova se regl a del a dulezityho at si splhne :d

 

Myslíš že jsem tu dávno zaregistrovaný ale pod jiným uživatelským jménem? Proč tak uvažuješ, čistě otázka?

 

I ja si to myslim... Kdyz mi ukazes jeden prispevek s tvoji normalni IP muzeme se presvedcit xP (klidne ten prispevek ptom smazu xP)

Link to comment
Share on other sites

podle me je to nidko kdo je na pawnu znamy ale znova se regl a del a dulezityho at si splhne :d

 

Myslíš že jsem tu dávno zaregistrovaný ale pod jiným uživatelským jménem? Proč tak uvažuješ, čistě otázka?

 

I ja si to myslim... Kdyz mi ukazes jeden prispevek s tvoji normalni IP muzeme se presvedcit xP (klidne ten prispevek ptom smazu xP)

I já tak bohužel musím uvažovat :-D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...