Jump to content

BasketBall v3 (beta)


ATomas

Recommended Posts

Hej caw, kámoš si to dal na server jenže:Když se tam pripojí víc jak jeden hráč , tak mu to buguje.Když zmáčknem mezernik tak jako

by házíme ale všude i v aute a když zmačknem w tak taky.Neví nekdo co s tim

Dík mys CS.

Link to comment
Share on other sites

Me to vubec nevadi, me to prijde vtipny. To je jeho problem ze se snazi vyskocit tam kam nedoskoci. Ale co mi rozhodne vadi, je znevazovani moji prace a ty jeho prihlouply narazky.

Ale fakt good mod, nepochybně českej nejlepší. Jen škoda že to laguje, a na basketbalu sem nedal ani jeden koš ve dvou kolek :-D na tom něco bude, to by dala i ta největší lama(v reálu) :d

Link to comment
Share on other sites

To neopravis, to uz je holt tak odflaknutej script, kterej by se musel celej prekopat, aby byl bez bugu a takovejchhle nesmyslu.

 

Nevim o tom ze by basketbal na WTLS lagoval. Po prechodu na lepsi server uz nejsou zadne problemy s konektivitou, ale muzes bejt samozrejme vyjimka, to zalezi na tvem ISP a na traceroutes.

 

To ze si nedal zadnej kos znamena pouze to, ze sis neprecetl, jak se to ovlada. Po pripojeni se ti otevre infobox, kde mas vse prehledne popsane. Pokud jsi hral basketbal v singleplayeru, je to navic uplne stejne ovladani.

Link to comment
Share on other sites

To neopravis, to uz je holt tak odflaknutej script.

 

Nevim o tom ze by basketbal na WTLS lagoval. Po prechodu na lepsi server uz nejsou zadne problemy s konektivitou, ale muzes bejt samozrejme vyjimka, to zalezi na tvem ISP a na je traceroutes.

 

To ze si nedal zadnej kos znamena pouze to, ze sis neprecetl, jak se to ovlada. Po pripojeni se ti otevre infobox, kde mas vse prehledne popsane. Pokud jsi hral basketbal v singleplayeru, je to navic uplne stejne ovladani.

no veř že jsem si to četl, adamos mi radil ale ani tak, ale to neřeš. A lagy možná jsou u mě, ale proč to řešíme? :-D

Link to comment
Share on other sites

Hracum je jedno jak je script napsanej v pawnu, hraci proste hrajou basketbal, a na prvni pohled vidi rozdil - ackovej basket a beckovej odflaknutej basket. Kapis to? Ten tvuj script sice umi udelat obloucek objectem - micem, ale to je tak vsechno. Pokud tohle povazujes za kompletni basketbalovej script, pak jsi extremne naivni. Udelat poradnej script, tak aby logika game-playe byla na akceptovatelny urovni neni jen tak. A ty jsi proste nedokazal, ze to umis. Tvoje maximum je tahle slatanina, kterou maximalne tak oceni dost uzivatelu na tomto foru, protoze oni by nedokazali naprogramovat ani to.

 

Pro me se nic nemeni, porad je nas server jedinej server, kde se da zahrat poradnej basketbal. To ze nekdo se neuspesne pokusil tenhle script napodobit me je uplne egal. Tvoje mylna predstava ze jsi nas tim strcil do kapsy je fakt infantilni, prober se prosim te.

 

niCe

nikde netvrdim ze je to completni verze viz napis beta v nazvu topicu

ty mi tady porad tvrdis ze mas lepsi script to je mozna lepsi ale proad nevim v cem je lepsi (nemyslim stranku pawna)

a navic nikde sem nerekl ze se te snazim strcit do kapsy porad se mne tady snazis presvedcit ze si tady neco vymyslim ale koukam ze ses natom tak, jak obvinujes mne

Link to comment
Share on other sites

To neopravis, to uz je holt tak odflaknutej script, kterej by se musel celej prekopat, aby byl bez bugu a takovejchhle nesmyslu.

 

Nevim o tom ze by basketbal na WTLS lagoval. Po prechodu na lepsi server uz nejsou zadne problemy s konektivitou, ale muzes bejt samozrejme vyjimka, to zalezi na tvem ISP a na traceroutes.

 

To ze si nedal zadnej kos znamena pouze to, ze sis neprecetl, jak se to ovlada. Po pripojeni se ti otevre infobox, kde mas vse prehledne popsane. Pokud jsi hral basketbal v singleplayeru, je to navic uplne stejne ovladani.

viem niCe ze si najlepsi pawner z celeho fora aj z SK/CZ ale aspon sa ATomas snazil ;)

Link to comment
Share on other sites

nikde netvrdim ze je to completni verze viz napis beta v nazvu topicu

ty mi tady porad tvrdis ze mas lepsi script to je mozna lepsi ale proad nevim v cem je lepsi (nemyslim stranku pawna)

a navic nikde sem nerekl ze se te snazim strcit do kapsy porad se mne tady snazis presvedcit ze si tady neco vymyslim ale koukam ze ses natom tak, jak obvinujes mne

 

Prosim te, mohl bys psat trochu srozumitelneji a treba i psat ve vetach, aby to davalo smysl? Dela mi cim dal vetsi problem zjistit, cos mel vlastne tim postem na mysli.

 

Nice se vytahoval ze basketball ma prej jenom on tak uz mu zbyl jenom kulecnik (zatim)

 

Me je jedno ze to neni kompletni, ty tu neprimo ty scripty srovnavas, takze to je pro me klicovy. A srovnavas to navic tak nesmyslnym zpusobem, ze by si nekdo kdo nevi vo co go, mohl lehko myslet, ze tvuj script je na ty samy urovni, pricemz proste neni. Tvoje omezenost mozna nedovoluje si uvedomit rozdil mezi Ackovym scriptem a Bckovym scriptem, ale existujou i takovi, kteri si toho vsimnou na prvni pohled.

 

Navic jsi zrejme natolik nerozumnej, ze nepoznas rozdil mezi "vytahovanim se" a tim, kdyz se nekdo, uplne logicky, snazi upoutat pozornost hracu tim, ze zminuje, jake exkluzivni featury mod obsahuje. Ja nikde nemachruju, machrujes maximalne tak ty na tomhle foru, ze jsi "lepsi nez niCe", coz je vzhledem k situaci dost smesny. Procti si svoje posty a hned zjistis o cem mluvim, stejne tak si muzou posty projit i ostatni.

 

Me je jedno co si kde placas za nesmysly, ale vadi mi kdyz do toho zatahujes me. Me neni 15, abych se musel neustale s nekym porovnavat. Muzu byt nejlepsi programator v PAWN, ale taky nemusim. Je me to uprimne uplne egal. Ja vim co jsem udelal, muj mod vytvarim pro hrace (a to je muj jedinej cil), a ne proto abych pak prolejzal fora a musel si vynucovat pozornost tim koho jsem kde strcil do kapsy. Navic jsi evidentne jenom maly uslintany pako, ktery nadsazuje toho ceho dosahl a zavidi mnohem lepe provedenou praci ostatnich.

 

Jeste necemu nerozumis?

Link to comment
Share on other sites

J musím povedať že mod Welcome to Los Santos je dokonca lepši ako VG, VG ma preto velku navštevnost lebo ho podporuje portal gta.cz , nehadajte sa tu za bassketball omg niCe ma pravdu :) čiže sa vam tu neoplati hadať, kulečnik 4Ever :d

Link to comment
Share on other sites

nikde netvrdim ze je to completni verze viz napis beta v nazvu topicu

ty mi tady porad tvrdis ze mas lepsi script to je mozna lepsi ale proad nevim v cem je lepsi (nemyslim stranku pawna)

a navic nikde sem nerekl ze se te snazim strcit do kapsy porad se mne tady snazis presvedcit ze si tady neco vymyslim ale koukam ze ses natom tak, jak obvinujes mne

 

Prosim te, mohl bys psat trochu srozumitelneji a treba i psat ve vetach, aby to davalo smysl? Dela mi cim dal vetsi problem zjistit, cos mel vlastne tim postem na mysli.

 

mnel sem tim namysli ze mi porad tvrdis ze sem namyslenej a nwm co este pritom to co tu pises vypada ze ses natom tak, jako si myslis ze sem natom ja

Navic jsi zrejme natolik nerozumnej, ze nepoznas rozdil mezi "vytahovanim se" a tim, kdyz se nekdo, uplne logicky, snazi upoutat pozornost hracu tim, ze zminuje, jake exkluzivni featury mod obsahuje. Ja nikde nemachruju, machrujes maximalne tak ty na tomhle foru, ze jsi "lepsi nez niCe", coz je vzhledem k situaci dost smesny. Procti si svoje posty a hned zjistis o cem mluvim, stejne tak si muzou posty projit i ostatni.

Jeste necemu nerozumis?

a zase nevim kde si vzal ze se o sobe rikam ze sem lepsi nez ty to je blbost to sis vymyslel jenom sem chtel udelat basketball duvod proc sem tu uz psal.

 

ale prorad si mi este nerekl ty rozdily jak ty rikas pro lidi kteri nevedi o co go by si jim mohl treba rozepsat vyhody tveho scryptu nad mym ale ne ty proad rikas "mam lepsi scritp nez ty" ale ze by si to rozvedl to ne..

mimochodem ta moje veta:

"nice se vytahoval ze jenom na jeho serveru si lze zahrat basketball a tet uz mu zbyl jenom kulecnik (zatim)" byl tak z vetsi casti vtipek nwm proc jste si to tak vzaly k srdci :)

uz vidim ja kse vymluvis na to ze to je banalni vec ze to ani nemusis rozepisovat :)

 

Jžš takový vlez prdelky. Neříkám že WTLS není nejlepší ani nejhorší, ale určitě jsou lepší.

tjn kdyz prijde nekdo kdo neco umi a udelal si mod ktery je celkem uspesny muzou se hned po... a urcite ho akorat budou skemrat o admin prava :) tak to chodi :)

Link to comment
Share on other sites

Fakt nehcapu proc se tu hadate. niCe udelal do svyho WtLS basket a mozna se trochu nekde vytahoval. Proc by se nemel vytahovat? Basket je jen na par serverech (jestli vubec) a jeden je ten jeho. ATomas ted udelal taky basket a co? Ze jeho script neni tak propracovany jako niCe? Mozna proto je tam to "beta" ne? Hadate se tu protoze ani jeden nedokazete neco priznat. ATomas neprizna ze jeho basket neni tak dobrej jako niCe a niCe zas nesnese ze by moh byt i nekdo jiny kdo by mel tuhle vecicku na serveru. Nepripadate si trochu ubohy? Jak maly deti? (a to teda urcite nejste :)) Uz se uklidnete a prestante tu spamovat tim, ze pisete furt to sami dokola...

 

PS: Neda se rict ze WtLS je nejlepsi, ale urcite je nejvic propracovany.

Link to comment
Share on other sites

Fakt nehcapu proc se tu hadate. niCe udelal do svyho WtLS basket a mozna se trochu nekde vytahoval. Proc by se nemel vytahovat? Basket je jen na par serverech (jestli vubec) a jeden je ten jeho. ATomas ted udelal taky basket a co? Ze jeho script neni tak propracovany jako niCe? Mozna proto je tam to "beta" ne? Hadate se tu protoze ani jeden nedokazete neco priznat. ATomas neprizna ze jeho basket neni tak dobrej jako niCe a niCe zas nesnese ze by moh byt i nekdo jiny kdo by mel tuhle vecicku na serveru. Nepripadate si trochu ubohy? Jak maly deti? (a to teda urcite nejste :)) Uz se uklidnete a prestante tu spamovat tim, ze pisete furt to sami dokola...

 

PS: Neda se rict ze WtLS je nejlepsi, ale urcite je nejvic propracovany.

taq to si pis ze je prepracovany podla mna je to najlepsi mod

Link to comment
Share on other sites

Fakt nehcapu proc se tu hadate. niCe udelal do svyho WtLS basket a mozna se trochu nekde vytahoval. Proc by se nemel vytahovat? Basket je jen na par serverech (jestli vubec) a jeden je ten jeho. ATomas ted udelal taky basket a co? Ze jeho script neni tak propracovany jako niCe? Mozna proto je tam to "beta" ne? Hadate se tu protoze ani jeden nedokazete neco priznat. ATomas neprizna ze jeho basket neni tak dobrej jako niCe a niCe zas nesnese ze by moh byt i nekdo jiny kdo by mel tuhle vecicku na serveru. Nepripadate si trochu ubohy? Jak maly deti? (a to teda urcite nejste :)) Uz se uklidnete a prestante tu spamovat tim, ze pisete furt to sami dokola...

 

PS: Neda se rict ze WtLS je nejlepsi, ale urcite je nejvic propracovany.

to mas pravdu ze si nemuzu priznat ze muj basket neni tak dobrej jako niceho a byl bych rad kdyby mi nice vyjmenovat rozdily mezi jeho scriptem a mojim

Link to comment
Share on other sites

Úprimne chlapci ? Ja som sa tu tak smial keď som to čítal, že až xD... Toto nemyslíte vážne, koľko máte rokov aby ste sa tu hádali o úplných nezmysloch.

niCe aj ty, nwm koľko máš rokov ale tu sa rozbaluješ nad deťmi (česť výnimkám!). Máš vlastný rozum a už aj dospelý tak nwm čo tu strácaš čas. Ja by som sa tu s nimi nehádal, vem sere ťa hlavne to, že sa porovnávajú s tebou a FAKT tu ide o súťaženie, že nejaký pawner spraví niečo čo niCe a potom sa budete každému vychvalovať, že ste porazili niCeho, lenže vám poviem, ak chcete poraziť niCeho, tak vám asi nestačí vedieť len pwn!

Link to comment
Share on other sites

me by taky zajimalo proc tady niCemu akorat lezete do rite...no jo ma basket...a ma kulecnik...to je vsechno krasny...ale prece jenom samp neni jenom o kulecniku a o basketu...prohlasujete tady ze wtls je nejlepsi mod...kdyby byl nejlepsi tak ma neustale plno...vy proste zapominate napsat takovejch par slov jako treba "wtls je nejlepsi mod PRO ME"...jelikoz ne vsechny hrace porad bavi hrat RP, nekdo si zahraje stunt, DM, TDM, drift a podobne...a tyhle mody sou pro ne treba daleko lepsi nez nejaky wtls...a to ze se kulecnik libi programatorum sampu? aby se z toho niCe pychou nepodelal...to ze udela neco co se libi dulezitejm lidem neni vsechno...a stejne si myslim ze se jendnou nekdo nastve a udela taky kulecnik...pomoci pluginu...takze to nebude tolik zalagovany a bude to daleko lepsi...a celkem by ti srazilo hrebinek kdyby to jeste zverejnil volne ke stazeni i se zdrojakem ;)

Link to comment
Share on other sites

Fakt nehcapu proc se tu hadate. niCe udelal do svyho WtLS basket a mozna se trochu nekde vytahoval. Proc by se nemel vytahovat? Basket je jen na par serverech (jestli vubec) a jeden je ten jeho. ATomas ted udelal taky basket a co? Ze jeho script neni tak propracovany jako niCe? Mozna proto je tam to "beta" ne? Hadate se tu protoze ani jeden nedokazete neco priznat. ATomas neprizna ze jeho basket neni tak dobrej jako niCe a niCe zas nesnese ze by moh byt i nekdo jiny kdo by mel tuhle vecicku na serveru. Nepripadate si trochu ubohy? Jak maly deti? (a to teda urcite nejste :)) Uz se uklidnete a prestante tu spamovat tim, ze pisete furt to sami dokola...

 

PS: Neda se rict ze WtLS je nejlepsi, ale urcite je nejvic propracovany.

to mas pravdu ze si nemuzu priznat ze muj basket neni tak dobrej jako niceho a byl bych rad kdyby mi nice vyjmenovat rozdily mezi jeho scriptem a mojim

 

se scriptem souhlasim s niCem, hodně timerů a zvlášť na tak krátký čas může dělat serveru problémy, je lepší jak už říkal niCe udělat to přes public OnObjectMoved, protože i když se ti "lagne" server tak tomu scriptu to nemůže nějak hodně uškodit. Včera jsem si zkusil vytvořit basketball také a můžu potvrdit že přes public OnObjectMoved je to lepší, stačí akorát trochu zapřemýšlet, teď akorát dokončuju detaily ...

Link to comment
Share on other sites

Basket neni nějákej těškej, ale musíš umět matiku, jinak se ti to nepovede, já sem to taky zkoušel, ale nakonec mi ten míč letel do vzduchu :d takže to bylo na *** :d

Ale nakonec se mi to povedlo ... ale celkem posra** tak to zkoušim opravit ...

Link to comment
Share on other sites

fuuu len nech uz je novsia verzia :) j firewall pisal ze robi basket :) len dufam ze ho i on tu da.proste nech uz tu nieco je :d sa vsetci tesime na novsiu verziu :)

Basketball už skoro mam ale dělam si ho jen pro sebe, zveřejňovat ho nebudu

Basket neni nějákej těškej, ale musíš umět matiku, jinak se ti to nepovede
škej neni, možná jen ze začátku než přijdeš na to, jak by se to mohlo udělat (PS: z matematiky mam za 4 ale to bude asi tim, že jsem línej :d )
Link to comment
Share on other sites

FreeWall":2qdcwgin]
Basket neni nějákej těškej, ale musíš umět matiku, jinak se ti to nepovede
škej neni, možná jen ze začátku než přijdeš na to, jak by se to mohlo udělat (PS: z matematiky mam za 4 ale to bude asi tim, že jsem línej :d )

 

Tak se snaž OMG :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...