Jump to content

BasketBall v3 (beta)


ATomas

Recommended Posts

FreeWall":3f5m8cyj]
Basket neni nějákej těškej, ale musíš umět matiku, jinak se ti to nepovede
škej neni, možná jen ze začátku než přijdeš na to, jak by se to mohlo udělat (PS: z matematiky mam za 4 ale to bude asi tim, že jsem línej :d )

 

Tak se snaž OMG :d

když mě ta matika nebaví ... :d

Link to comment
Share on other sites

LoL děláme OT :d ale musim taky ještě něco napsat :d

Nebaví mě Nic :d z matiky propadam :d z češtiny taky :d takže se mi nedivte když uvidíte pravopisný chyby :d

Link to comment
Share on other sites

atomas tak toto je fajne super snazis sa ..pre mna si good chlapce :) vies pomoct vzdy ..len atomas strasen tazke je sa trafit :d skus to spravit trosku lahsie :) tak aby som sa obcas trafil :) a bude to pecka bomba :)

napovim tu klavesu musis drzet tak dlouho dokud v ty animaci jakoby netukne do toho mice potom se trefis :)

chtel sem udelat ze podle toho jak dlouho bude drzet alt tak daleko dohodi a smer hodu podle natoceni postacivky kdyz opomenu to ze mi to chvili fungovalo a chvili tak tam sem to zamitnul bylo skoro nemozne se trefit :)

Link to comment
Share on other sites

nj ..heh a nechces predsa len to spravit tak ze ako dlho budes drzat tak tak daleko hodis ???..alebo este mozno aj tak by bolo dopre ze ked je v maximalnom vyskoku a pustis tak zeby v tedy dal kos ...heh a ta odchylka od kosa je dost velka :d :D skus dat trosku mensiu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Ja bychsi teda udelal sit 10 x 10 kde bych v kazdy kosticce na hristi mel ulozenej balon.. zjistoval bych pozici hrace a podle toho nastavoval pozici balonu a vejsku balonu podle faze hodu... Sice by ten skript mel radku jak hovado, ale dalo by se s tim poradne hrat i tak, ze s driblingme a kradnutim micem xP

Link to comment
Share on other sites

videl sem na jednom zahranicnim modu hodne propracovany basket byl tam dribling , strilet na kos si mohl odkamkud , kdyz si strilel tak metr od kose tak se si tam vyskocil a zavesil ses jenze nwm na kterem serveru to bylo "scratch"

Link to comment
Share on other sites

můj beta basketball můžete vyzkoušet zde, ještě není kompletně dodělaný ale už něco mam, hod závisí na rotaci hráče, takže pokud chcete dát koš tak musíte svou rotaci nastavit přesně na koš, vyzkoušejte sami: 88.86.118.177:8888

PS: na smeči už taky pracuju

Link to comment
Share on other sites

kua no ked som to dal na server ako plateny tak mi to totalne zblblo :( som hodil a lopta letela uplne niekde mimo ....mozno asi aj preto lebo jedna skusala hadzat a druhy hrac stal uzv pickupe ze aj on chce ist a totalne cely server zblbol :(

Link to comment
Share on other sites

kua no ked som to dal na server ako plateny tak mi to totalne zblblo :( som hodil a lopta letela uplne niekde mimo ....mozno asi aj preto lebo jedna skusala hadzat a druhy hrac stal uzv pickupe ze aj on chce ist a totalne cely server zblbol :(
njn, přes timer se ten script nevyplatí, kdyby to bylo přes OnObjectMoved tak ti to neblbne
Link to comment
Share on other sites

klasika, samozřejmě sem lama a hází mi to error

C:\Documents and Settings\Lukáš\Dokumenty\basketball.pwn(214) : error 021: symbol already defined: "OnObjectMoved"

řádek 214:

{

celej public

 

public OnObjectMoved(objectid)

{

if(objectid == Basket[mic])

{

if(Basket[let] == 1)//kdyz hazi nakos

{

Basket[hazel]--;//odecteme hod

KillTimer(Basket[timer]);//zastavime timer

if(Basket[uspech] == 1)

{

MoveObject(Basket[mic],V_KOSI_X,V_KOSI_Y,24.4,4);//tady trefi mic projede kosem az na zem

Basket[skore] ++;//pristeme skore

GameTextForPlayer(Basket[hraje],"Skore~n~~w~+1",2000,1);

new string[256];

format(string,256,"Dal jste kos ze vzdalenosti %.1fm",Basket[dalka]);

textdraw(Basket[hraje],string);

Basket[let] = 2;//nastavime pro pad dolu

}

else

{

//vybereme si pozici u kose

Basket[XM] = OBLAST_U_KOSE_X + random(OBLAST_U_KOSE_RAND_X);

Basket[YM] = OBLAST_U_KOSE_Y + random(OBLAST_U_KOSE_RAND_Y);

MoveObject(Basket[mic],Basket[XM],Basket[YM],VYSKA_ZEME,3);//a mic tam namirime

SetTimer("Odrazka",100,0);//pustime timer na odraz

Basket[Vyska] = 29;//nastavime vysku pro odraz ze ktere zase budeme odecitat

textdraw(Basket[hraje],"Nedal jste kos");

Basket[let] = 0;

}

Basket[uspech] = false;

}

else if(Basket[let] == 2)//kdyz trefil

{

SetPlayerCheckpoint(Basket[hraje],STARTOVNI_POZICE,1);

Basket[let] = 0;

}

else if(Basket[let] == 3)//kdyz netrefil

{

MoveObject(Basket[mic],Basket[XM],Basket[YM],VYSKA_ZEME+0.5,2);

Basket[let] = 4;

}

else if(Basket[let] == 4)//setrvacny dribling

{

MoveObject(Basket[mic],Basket[XM],Basket[YM],VYSKA_ZEME,1);

Basket[let] = 5;

}

else if(Basket[let] == 5)//zase dribling

{

SetPlayerCheckpoint(Basket[hraje],Basket[XM],Basket[YM],VYSKA_ZEME,1);

Basket[let] = 0;

}

}

return 1;

}

 

 

 

pak to házelo ještě tohle, chtěl sem zkusit new Basket[MAX_PLAYERS];

ale radši sem si řek, že to sem napíšu

C:\Documents and Settings\Lukáš\Dokumenty\basketball.pwn(30) : error 017: undefined symbol "Basket"
C:\Documents and Settings\Lukáš\Dokumenty\basketball.pwn(31) : error 017: undefined symbol "Basket"
C:\Documents and Settings\Lukáš\Dokumenty\basketball.pwn(32) : error 017: undefined symbol "Basket"
C:\Documents and Settings\Lukáš\Dokumenty\basketball.pwn(33) : error 017: undefined symbol "Basket"
C:\Documents and Settings\Lukáš\Dokumenty\basketball.pwn(34) : error 017: undefined symbol "Basket"

 

a tady jsou řádky

 

stock textdraw(playerid,text[])

{

if(IsPlayerConnected(playerid))

{

new string[256];

format(string,sizeof(string),"%s",text);

TextDrawHideForPlayer(playerid,Basket[TextInfo]);

TextDrawSetString(Basket[TextInfo],string);

TextDrawShowForPlayer(playerid,Basket[TextInfo]);

KillTimer(Basket[schovat]);

Basket[schovat] = SetTimer("Hide",5000,0);

}

return 1;

}

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...