Jump to content

AdminBot Osfald (v2.0)


Marwin37

Recommended Posts

AdminBot Osfald

 

 

 

Info:

 

Tvůrce: Marw(in)37

Download: Nejspíše bude

Dokončeno: 32%

 

Popis:

 

Takže první základní vylepšení bude v tom že správy budou na sebe navazovat jakože třeba když ho oslovíte "Osfalde?" odpoví "Ano, chceš něco??" jestliže ho neoslovíte napíše "A to se ptáš mě??" nebo něco podobného.

Další úpravy budou v tom že místo menu budou použity dialogy a také osfaldova ovládací konzole.

Proměné TextDrawy a ostatní se budou vypočítávat přes public OnPlayerUpdate (ne přes 5 publuců jako v první verzi).

Dále chystám vytvořit osfaldův AFK Systém kdy třeba může různě odejít (třeba na imaginární oběd xD) tak pokud to budete mít v configu tak ho může zastupovat Fredy - druhý AdminBot který bude méně vyspělý než Osfald.

 

 

To je zatím asi vše jestiže by jste měly nějaké nápady napište....

 

PS: Jestli by mi někdo poskytl svr na Osfalda byl bych rád xD

Link to comment
Share on other sites

jestliže ho neoslovíte napíše "A to se ptáš mě??"

 

to jako po kazde otazce co nekdo napise ze zepta? to bych ho radsi vypnul...zaspamuje chat jako krava

Link to comment
Share on other sites

Ehm... No comment xD Ja ti dam mene vyspely... xD

 

SRY.......... nechtel sem tě urazit xD

 

jestliže ho neoslovíte napíše "A to se ptáš mě??"

 

to jako po kazde otazce co nekdo napise ze zepta? to bych ho radsi vypnul...zaspamuje chat jako krava

 

Ale když někdo bude něco po osfaldovi chtít a neodpoví mu tak tam bude spamovat sám hráč xD

 

-- čtv 31. pro 2009 22:08:36 --

 

frede tak jsem myslel a domyslel jsem že Fredy bude odpovídat např: "Nemám čas chci otrávit Osfaldovi oběd." nebo "Snažím se zabít Osfalda tak neotravujte." a takové podobné chujoviny xD

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...