Jump to content

[BAN] Fikkki


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chcete důvod ? :)

 

njn samozrejme nejvetsi koko*i pawno.cz musi odpovedet naprostymi nesmysly ty adveste nepomahas lamkam?dyt ty si naprostzy kok*t v pawnu umis min nez ja a to ze ja toho moc enumim zes proste uplna l*ma jen si z par lidma na pawno.czu na neco hrajete fdurt nevim naco ale vetsiona z vas dela ze sebe to co nejste a machry machry jen nejakejma blbejma postama nedokazes vubec nic a hitman taky dobry kre*en fut neco kritizujes ale umis taky velkou pi*u

 

Napsal

Link to comment
Share on other sites

Dal sem BAN.

Fikkkiho proste nemusim. Podle me spamuje, urazi lidi a je desne vstahovacnej a vybusnej. Kritizuje vsechno kolem jen ne sebe.

To Fikkki: Pokud nak dokazes ze si BAN nezaslouzis, zmenim hlas...ale pochybuju

Link to comment
Share on other sites

Chcete důvod ? :)

 

njn samozrejme nejvetsi koko*i pawno.cz musi odpovedet naprostymi nesmysly ty adveste nepomahas lamkam?dyt ty si naprostzy kok*t v pawnu umis min nez ja a to ze ja toho moc enumim zes proste uplna l*ma jen si z par lidma na pawno.czu na neco hrajete fdurt nevim naco ale vetsiona z vas dela ze sebe to co nejste a machry machry jen nejakejma blbejma postama nedokazes vubec nic a hitman taky dobry kre*en fut neco kritizujes ale umis taky velkou pi*u

 

Napsal

Link to comment
Share on other sites

to si piš draku že mě je to volný ban od kret*na je mě volný at lidi rozsoudej sami nebudu prosit na kolenach nejaky ........ aby to nehlasovali hlavně že sami se řídí pravidly at rozsoudej sami

Link to comment
Share on other sites

to si piš draku že mě je to volný ban od kret*na je mě volný at lidi rozsoudej sami

ku*va já se směju xD rofl ku*va xD a ani nwm proč xD žeby nato že si mi řikal kkte ? :d ale fakt roflll mega lol a mega rofl :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...