Jump to content
  • 0

pomoc RZE 7.3 na SA:MP 0.3a


djejsy

Dotaz

Nemate dakto .pwn od rze 7.3 prerobene na 0.3a?? lebo mne neukazuje pickupy napr. na vykradnutie... treba tam kazdy pickup upravit na 2 lebo v 0.3 je novy funkcia WirtualWorld ci tak nejako :d

Link to comment
Share on other sites

  • Answers 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

rze73.pwn ma jedna jedina osoba na svete...a ta ti ho neda ani neproda....mozna tak za 10 000...ale myslim ze Atomas si toho modu ceni natolik ze pwn neproda.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest Smaženy Syr

Hele tak taková malá rada...objekty tam chybi protoze to nemas prekompilovano na 0.3 ja sem napr. 2 dni premyslel proc ze mi vipina server a pak sem si rek du do pawna 0.3 a tam sem to zjistil xD bila tam jen polovica bigtunelu a ostrovu chybela zem xD

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dá se sehnat od ATomase ale myslím že není blbej aby to dal ven v .pwn

 

Jako ta práce co na tom musel mít a vy ho nikdo nedokážete ocenit a všichni jen chcete cizí dílo tak si udělej svůj mód podle RZEv7.3

 

Jako ikdyž RZE v7.3 je dobrej mód ale když je všude tak už bývá ohranej

 

Nejlepší je mít svůj mód kterej tě bude bavit..!

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest Smaženy Syr
no jj a to sa NEDA zohnat nikde...

Mala poznamka "Ja som ten ostrov robil v pwn ale nie rze tak rze pwn sa mi nak nepodarilo hacknut xD ale WTLK mam i pwn xD a okolo los santos je asi 18 ostrovu xDxD"

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Avest-X nemuze ani RZE vystat se mu nedivim kdyz ji pouziva 80 ceskych serveru na 02X fakt ten kdo ji zverejnil byl padlej nahlavu ne ze musel ale byl protoze si tim sam natropil konkurenci a to ne malou..

konecne sem sehnal MTA ktery rzochodim na viste takze az se to naucim ovladat udelam nejaky mestecko.. :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...