Jump to content

Om3n-moderátor


Psychedelic

Recommended Posts

ja nevim ale neprehanite to s tema moderatorama?

ani nwm k cemu jsou vlastne uzitecny sem tam zamkou vyreseny help jinak sem nevidel ze by delaly neco jinyho osvetlete mi to nekdo :d

Link to comment
Share on other sites

ja nevim ale neprehanite to s tema moderatorama?

ani nwm k cemu jsou vlastne uzitecny sem tam zamkou vyreseny help jinak sem nevidel ze by delaly neco jinyho osvetlete mi to nekdo :d

 

myslím že by to ta tvá hlavička nepochopila 245am2g.gif

 

//EDIT: machu mi dej ICQ tady to řešit nebudu 245am2g.gif

Link to comment
Share on other sites

ja nevim ale neprehanite to s tema moderatorama?

ani nwm k cemu jsou vlastne uzitecny sem tam zamkou vyreseny help jinak sem nevidel ze by delaly neco jinyho osvetlete mi to nekdo :d

 

myslím že by to ta tvá hlavička nepochopila 245am2g.gif

 

 

A teď mi jěště hodlaš diskriminovat mozek podle věku jo?

Link to comment
Share on other sites

Ku*** co tady meleš o věku?Napsal sem snad jediný píšmenko o věku :?: :!: na jeho věk sem se koukl až si mi to napsal :!:

 

omg nekdo tu nechape ani vtip

 

No tak to sry máš asi jinej smysl pro humor protože by mně v životě nenapadlo že je to vtip :boss:

Link to comment
Share on other sites

Sem spíš zvjedavej jestly na to přistoupí chytrák i když bude anketa na ANO no uvidíme

 

 

Poslední dobou nemá čas a sem nechodí skoro nikdy ... dlouho sem ho tu nevidel...

Link to comment
Share on other sites

Za om3nem stoji cely club holcicek, takze je jasne ze anketu vyhraje, jenze zajima me jestly to projde u chytraka sniper.gif

 

j ja nesom v klube ''holcicek'' a hlasoval som za ANO lebo je to spravny clovek ktory vie helpnut v pawne vo vsetkom, hovori otvorene....... PROSTE NIET CO DODAT ZASLUZI SI BIT MODERATOROM :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

tak jelikoz se v celku divim ze tolik lidi hlasovalo pro...tak pokud o tom bude chtrak uvazovat ze se bude ridit podle vysledku ankety tak se toho rad ujmu

Link to comment
Share on other sites

Om3na moc neznám, vrátil sem se sem po dlouhé době, ale každopádně Macha znám, a když říká že ano, já taky, ale chtěl jsem se jen zeptat - lehce ot, za co se dává mod ? Za to že umí scriptit, či podle aktivity, či podle... ehm, už nevím čeho, prosím nějakého vyššího ( xD ) aby mi odpověděl klidně na PM, děkuji :)

Link to comment
Share on other sites

Na kazdem spravnem foru by si moderatory meli urcovat (nebo aspon podle ankety) sami uzivatele... Rozhodovat kdo si to zaslouzi... Samozrejmne ze Chytrak je hl. takze si tu muze delat cokoliv, ale napr. kdyby dal nejakeho spamera moderatorem taky by se vam to nelibilo (nic proti Machovi apd.). Doufam ze Om3n bude moderator protoze jak uz tu píšete: Radí, Pomáhá, Nenadává (snad :) ) atd.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...