Jump to content

návrh Zvětšit Moderátorský Tým !!!


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

fugas 25% ten vtip je za 0/5 kdyz ja toho umim 3-4x vic jak ty a mozna ani nejsem na tech 25% xD

 

Přesně ani já neumim těch 25% a to si myslim, že něco o tom teda vim...

 

A třeba ani chytrak neví 25% (možna jo třeba ale už nevi 50% atd.)

 

Pawn(o) (ne od CompuPhase, ale to co je použivany pro SA:MP) vědí nejlíp ti co ho udělali (pro SA:MP - SA:MP Developers)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

asi chytrak ..... neni moderator ale admin xD

 

Chytrak to ignoruje, a kdyby dal NE znamenalo by to ze si mysli ze mu dva moderatori stacej, coz si nemyslim...

Link to comment
Share on other sites

asi chytrak ..... neni moderator ale admin xD

 

Chytrak to ignoruje, a kdyby dal NE znamenalo by to ze si mysli ze mu dva moderatori stacej, coz si nemyslim...

 

Podle ěm to neignoruje ...

Link to comment
Share on other sites

Už mě to leze na nervy... Moderatori jsem obcas prijdou a malo kdy smazou prispevky ktere davam NAHLASIT... Chytraku Paneboze delej neco!!

 

Navic se tu musim vykecavat s Mikesem ktery ma mit davno BANán...

Link to comment
Share on other sites

Už mě to leze na nervy... Moderatori jsem obcas prijdou a malo kdy smazou prispevky ktere davam NAHLASIT... Chytraku Paneboze delej neco!!

 

Navic se tu musim vykecavat s Mikesem ktery ma mit davno BANán...

 

no sice furt akorat řika na něco že je to trapny, ale ban bych mu nedaval

Link to comment
Share on other sites

se koukni na ten rozhovor co maj v topicu ohledne banu pro Mikesese...je to maly nevyspely decko(nic proti malejm detem..ale kdyz se neumej chovat do koše s nima)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Jak tady ctu. Prej na to modici se**u.. Jenze ja se snazim chodit na forko jak to jen jde.. Dokonce kuli PC se*u i na skolu :d Takze laskave se zdrz poznamek, ze na to sereme.. Na PC denne stejne h*vno udelam :( Ted jsem se napriklad pustil do video tutorialu jak zacit s pawnem..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...