Jump to content

AdminBot Osfald


Marwin37

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to co je hotove nemam cas vypisovat ale pribyli botovi dalsi 4 textdrawy - statusy (O kolik jste botovi zvysili/snizili naladu - bude barevne, pak jestli mate aktivni nejaky FP ale to neni dokonceno) pak zpravy kdyz nekdo znici auto naucil se i odpovidat na pozdravy (cau,caw.....) jinak to je zatim vse jestli mate nejake napady na otazky a odpovedi muzete napsat.

 

EDIT: jeste mi chybi mod na server kdyby nekdo dal budu rad (moje jsou nedokoncene a maji trochu bugu)

Link to comment
Share on other sites

f7jmhaek1of1g5o86j9l.jpg

Udelal jsem screen statusu

1. radek je osfaldova nalada

2. kolik jste mu pridali/ubrali nalady (nepocita se za pozdravy a pripojeni)

3. jestli mate aktivovane nejake FP

Link to comment
Share on other sites

Osfald je nervak...

 

Ale Marwe, mas tam mensi chybicku, protoze kdyz nekdo nadava, tak mu(osfaldovi) ubira naladu, ale ten si tam spamuje az do te doby dokud nema osfald minus a pokickuje vsechny, takze to chce napr pri druhem sprostem slove kick jen tomu kdo to napsal, aby to pak neschytali vsichni...

Link to comment
Share on other sites

ale to je nastavene po druhem sprostem slove kick protoze kdyz Statut klesne na -10 tak da kick

A co rikate na nove statusy mozna tam je bug kdyz se vypne a zapne osfald ale to doresim

 

EDIT: Prave sem to testoval a jede to

Link to comment
Share on other sites

naco to su vam boti, npc , umele inteligenie a vselijake kktiny nic s toho sa nevirovna ludskej inteligencii napr som pocul niekde jeden bot napisete nieco o lvli a hned vas to kikne aj ked ste ho nechceli! su to totalne kktiny :(:eh: :sick:

Link to comment
Share on other sites

naco to su vam boti, npc , umele inteligenie a vselijake kktiny nic s toho sa nevirovna ludskej inteligencii napr som pocul niekde jeden bot napisete nieco o lvli a hned vas to kikne aj ked ste ho nechceli! su to totalne kktiny :(:eh: :sick:

 

 

Hmm řikaš to protože to neumši udělat co? ... Vyjadřuj se slušně a neporušuj tím pravidla ... ano pravda každy si zanadaval ale jestli budeš do každeho topicu s 0.3 / botama / UI atd. psat koko*ina velka toto je atd. tak poruěuješ pravidla

Link to comment
Share on other sites

no ok ale bot sa nevirovna clovekovi !

najlepsie je tam mat admina 24 H

 

 

Omg odkdy je admin na kecani ? ... tohle je fun FS aby ses pobavil na serveru s kamošema a s osfaldem tohle neni Anti - Cheat...

Link to comment
Share on other sites

Osfald News

 

 

Version 1.0

Aktualniho Osfalda oznacuji verzí 0.9 protoze u Osfalda mi jeste zbyva 50% odpovedi na zpravy a 50% z Configu takze jiz brzy bude AdminBot Osfald 1.0 dokoncen

 

 

Version 1.1

Verze s oznacenim 1.1 bude testovaci verze 1.2 (1.2 bude kompletni bez bugu)

 

 

Version 1.2

do verze 1.2 planuju predelat asi 3/8 scriptu --> nebude to vyhledavat 5 slov zasebou "osfalde das mi auto prosim" ale bude to vyhledavat slova v ruznych poradich

 

 

Version 1.3

Verze s oznacenim 1.3 bude opet testovaci verze 1.5 ve verzi 1.3 chci udelat vase napady ktere budete mit k tomu co pridat do Osfalda

 

 

Version 1.4

Toto bude druha ßeta verze s vasimi napady k Osfaldovi

 

 

Version 1.5

Prozatimni planovana poslední verze pred vydáním SA:MP 0.3 bude mit vetsinu realizovatelnych napadu k osfaldovi a bez BUGu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Create New...