Jump to content

AdminBot Osfald


Marwin37

Recommended Posts

AdminBotOsfald.JPG

neoficialní 3D logo

 

AdminBot

Osfald

 

Tvůrci: Marw37 (Marwin37) & Ze[R]0 (energy610)

Tvorba začla: 22.8.2009

Bude ke stažení: Není uvedeno

Dokončeno: 7%

 

Co to bude?

 

AdminBot Osfald bude AdminBot který bude zastupovat adminy na serveru

 

 

A co bude moct?

 

Bude mít náladu od 0 do 99 na startu serveru ma naladu 50.

Když bude mít náladu 1, tak pokickuje všechny na serveru a nalada mu stoupne o 21 + o tolik kolik hračů vyhodil.

Když 5, tak bude si povídat jen s určitými lidmi.

Když 15 tak se všemi.

Když bude 25 tak bude radit.

Když bude 35 tak bude radit jake věci kde jsou v modě (Potřeba Synchronizace s GM, ale možná to bude přes config).

Když 50 bude moct rozdávat FP (vysvětleno dole).

Když 90 bude moct spawnovat auta.

 

A jak se zvýší nebo sníží nálada?

 

Když se hráč připojí stoupne mu nálada o 3 když odpojí klesne o 3 když bude mít hráč crash tak nic a když je kicknut stoupne o 3.

Taky si s ním budete moct pokecat čímž mu taky budete zvyšovat náladu a budete dostávat FP.

Ale když bude někdo nadávat bude se mu snižovat a když mu někdo sníží náladu o 10 tak ho kickne a dostane +3 takže bude to -7.

 

 

Co jsou ty FP

 

FP (Friend Points)

To jsou přátelské body jestliže bude ABO synchronizovany s GM tak to pude ukládat do loginu jestli ne bude to muset hráč využít v době ve které je připojen.

FP budou 3 typy: (nepočítají se body za Connect)

FP1: Dostanete za to když Osfaldovi zvýšite náladu o 5.

FP2: Když mu zvýšíte náladu o 20 dostanete FP2 a bude vám odebrán FP1 nebo přidány 3x FP1.

FP3: Za zvednutí nálady o 45 dostanete FP 3, ale musíte odevzdat všechny FP2 i FP1

extra: Když mu zvednete náladu o 49 Tak si můžete vybrat jestli k FP3 dostanete FP1 nebo ho změníte za 2x FP2 & 2x FP1

 

A co budu moct dělat s těma FP?

 

s FP1: Můžete jen psát jako Osfald - 3 minuty

s FP2: Můžete spawnovat auta a radit - 5 minut

s FP3: Můžete přidávat FP1 a FP2 - 6 minut

Na všechny příkazy které získte přes FP platí nálada kterou budete moct ovládat na FP2 minimalně a na FP3 středně

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uz je 12% Hotovo i ověřeno

 

A jelikož Ze[R]0 zatím nemá žádný podíl na FS takže AdminBot Osfald bude jen muj

PS: jeho napad je jen vytvořit AdminBota

Link to comment
Share on other sites

Ano a prisel sem i na dalsi napad ze kdyz hrac ziska FP tak to automaticky vytvori jeho ucet ve slozce ktera se nadefinuje v configu

 

EDIT: Zde mate ještě ukazku AdminBota Osfalda v AKCI

 

lh0y6r9agy4hq0egbuf5.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja vim a ted sem dodelal spawnovani aut takze kdyz bude mit Osfald naladu nad 90 tak muzete napsat: Osfalde das mi auto a prileti vam auto jakoby od boha z výšky 100 SA jednotek :d

 

A taky sem stvoril nove logo, pozadí převzato přímo ze scriptu

zu47y93c3z6efeof6f59.jpg

 

EDIT: pred autem musite rychle utikat bo pada moc rychle :d

Link to comment
Share on other sites

Novinky ohledně AdminBota Osfalda

 

Osfald byl specialně upraven jeho jméno v chatu má zelenou barvu a k tomu ještě píše bílým textem dále umí říct kdo ho vytvořil :d (Osfalde kdo te vytvoril) taky umí říct kde je (Osfalde kde jsi) a také na vytvoření auta (Osfalde dej mi auto - kvůli Macha37 protože pořád psal místo das, dej :lol: )

ale ještě budu muset na osfaldovi hodně pracovat

Také jsem ho vybavil AntiDeAMX scriptem

 

PS: v závorkách tučně jsou ukázané ukázky zpráv

Link to comment
Share on other sites

Novinky ohledně AdminBota Osfalda

 

Osfald byl specialně upraven jeho jméno v chatu má zelenou barvu a k tomu ještě píše bílým textem dále umí říct kdo ho vytvořil :d (Osfalde kdo te vytvoril) taky umí říct kde je (Osfalde kde jsi) a také na vytvoření auta (Osfalde dej mi auto - kvůli Macha37 protože pořád psal místo das, dej :lol: )

ale ještě budu muset na osfaldovi hodně pracovat

Také jsem ho vybavil AntiDeAMX scriptem

 

PS: v závorkách tučně jsou ukázané ukázky zpráv

 

 

lol kvůli Macha37?? :d spiš kvuli Machovi37 ? bo ne? jinak ok :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ip servera de prebieha skuska tohto admin botu

IP mam v podpisu 88.101.80.62:7771

 

And dalsi veci muze dát zbraň když bude mít náladu nad 75 (Osfalde das mi zbran)

a taky votekick ale ten funguje jen kdyz je osfald zapnut

EDIT: Přidávám i SCREEN ukázkového rozhovoru

68wdz8jswu13olrpqsqb.png

Link to comment
Share on other sites

Osfald News

 

Takže další novinky na AdminBotovi Osfaldovi je uz uděláno FP1 na 100% a FP2 & FP3 na 60% --> s FP1 už můžete psát jako osfald (/botsay) funkce pro FP2 & FP3 ještě nejsou dokončeny ale můžete je získat a aktvivace FP je na příkaz (/fpXact - X nahrazuje 1-3 podle toho jaky FP cete aktivovat) a už je dokončeno že když mu klesne nálada o 10 vaším otravování tak vás kickne

Link to comment
Share on other sites

Taky dobry rozhovor :lol:

 

Jinak chvalim tvurce Marwa, sam jsem jeste nepochopil jak to udelal ale je to pekny, stavim se na server castejc, pokecat s osfaldem

 

PS: jo a pro vas kdo tam zrovna nebyl:

Na server prisel jeden takovy idiot, nejdriv spamoval kdo je admin, potom jsme mu rekli ze osfald a on: "osfalte des mi admin lvl prevedu sem 2 lidi" a takhle tam spamoval xD lolec :lol:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...