Jump to content

gamemode Zombies Era


Om3n

Recommended Posts

Zdravim. Nedavno sem se nechal inspirovat ne jednom zahranicnim serveru, meli tam mod ktery byl o apokalypse. Jelikoz sem nikde nenasel podobny mod ktery by mi vyhovoval , tak sem se rozhodl udelat vlastni. V modu bude nekolik skupin hracu. Vice se dozvite v popisu modu.
___________________________________________________________________________________________________
Popis:

Mesto: San Fierro

Skupiny:
Civilisti (pouzivaji zbrane pouze ktere najdou apouze civilni vozidla)
Policisti (mohou nakupovat v ammu a ridit civilni i policejni vozidla)
Vojaci (moho nakupovat v ammu a ridit vsechna vozidla)
Hloupi Zombie (je tak blbej ze neumi ridit auto a pouzivat zbrane)
Chytrejsi Zombie (umi pouzivat zbrane, ale pouze ty co najde,ale nemuze je koupit)
Genialni Zombie (umi vse co lidi ale do amma ho nepustej)
___________________________________________________________________________________________________

Dalsi popis:
Vyber postav bude omezen poctem budu, ty se budou pridelovat za zabiti protivnika. Jelikoz se vsichni pohybuji v zamorene oblasti tak kdyz civilista umre tak se automaticky meni v zombie(v hloupe zombie, policisti v chytrejsi a vojaci v genialni). Pri pripojeni na server si bude hrac moct vybrat jestli chce byt zombie nebo clovek, pokud se nekomu nebude libit to ze je treba zombie tak muze samozrejme dat F4 a potom co zemre si zase vybere co chce byt. Do modu udelam i jednoduchy Adminscript.


Pokud mate nejake napady tak piste, budu jedine rad... :)

Edited by Om3n
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bude to rozdeleny na body...a kdyz umre vivilista tak bude blbej zombik...ale kdyz umre fizl tak bude chytrejsi...a kdyz zase vojak tak bude genialni....

Link to comment
Share on other sites

no ja doufam ze se mi to povede a ze to bude good mod...zatim co sem udelal malej beta test tak tam behem asi 2 minut byli 4 lidi a meli tam bejt 2...zatim ma mod cca 1000 radku a kamaradi rikaj ze bude hodne good:)

Link to comment
Share on other sites

tak v modu mam hotovy registrace, login, ukladani, pres 300 objektu v SF (aby to vypadalo co nejvic autenticky), zatim jsou hotovy 3 skupiny hracu (civilista, policajt, zombie), uz je hotova i promena v Zombie. Pokud mate dalsi napady tak se na mod muzete podivat na IP: 89.185.235.190:7852 a pokud mate nejake napady, tak je rad uvitam :)...Dekuji za pozornost:)

Link to comment
Share on other sites

uznavam ze ty polaci me tam taky zacinaj vadit....a hlavne ta jejich polstina...asi si stahnu polskej slovnik a udelam na nej cenzuru...a ohledne cheateru to je pravda...zatim tam sou 2 admini...ale bude to casem urcite chtit dalsi...ale prekvapuje me ze i kdyz mod neni hotovej tak ze tam chodi celkem dost lidi...asi uz lidi pomalu prestava bavit RP :)

Link to comment
Share on other sites

sry za double ale mam pre teba niečo s polakmi na tomto serveri 78.159.121.88:3170

si zistia podla ip ze skade je a nwm ako ale mohol by sa spitat niekoho admina na serveri jak to urobil a mozes zablkovat vstup polakom

Link to comment
Share on other sites

Guest Script_er

Komentuju_

Mode:Velmi dobrej tesím se na konec

CJKING:Chceš ojebat vid ako všetcki

Om3n Good Work :)

Adminnteam:Vybírej jen ty kteří nebudou hledet nato že to je jeho kamarád tak mu dá 1000 bodov

pawno.cz:Stává se zněj díky tobe Om3n zajímavější forko :d

Link to comment
Share on other sites

pokud myslis [M]ISHEELOO tak ten mi rikal ze je CjKing

 

[16] [chat] [[M]ISHEELOO]: ja som cjking
[16] [chat] [[CSL]Om3n]: LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Link to comment
Share on other sites

pokud myslis [M]ISHEELOO tak ten mi rikal ze je CjKing

 

[16] [chat] [[M]ISHEELOO]: ja som cjking
[16] [chat] [[CSL]Om3n]: LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 

 

IN YOUR FACE CJKING!!! ... JA TO ŘIKAL HNED KDYŽ SI ZAČAL BEJT KKT ... JA TO ŘIKAL!!

Link to comment
Share on other sites

[GM] - Dost dobrý a doufám že se nezačnou tvořit další kopírky...

[Om3n] Ty víš co :)

 

btw ale chtelo by to aby si vsichni nedali team vojaka a pak byly super zombie nebo jak si to psal ;) Uvedu priklad: Registrace - Civilista - zabije 3 zombie - Policista - zabihe 10 zombie - Vojak apod.

Link to comment
Share on other sites

neboj...makam na tom...tedka sem videl celou serii Resident Evil...takze mam haldu napadu :) a pokud pujde alespon 3/4 z toho realizovat tak to bude mazec :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...