Jump to content

Anti-Demencia Ivan555555


CjKing

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prej nedojebal :d...ty se taky prober chlepce...kdyz ti tam neco nefunguje tak se to da dycky opravit...staci "Označit" a zmacknut "Delete"...ale fakt netusim co by si jako povolanim chtel dojebat :d

Link to comment
Share on other sites

Guest ivan555555
ty si kkt :d šak ja advam povolania do ineho ci pana nedojebem mod povolaniami

Povedz mi ako dojebes mod s povolaniami ? :d:D:D:D:D:D:D:lol:

 

 

ja dokažem všedko:-) ja itak robym na inom liste bo na kkt

Link to comment
Share on other sites

Guest ivan555555
prej nedojebal :d...ty se taky prober chlepce...kdyz ti tam neco nefunguje tak se to da dycky opravit...staci "Označit" a zmacknut "Delete"...ale fakt netusim co by si jako povolanim chtel dojebat :d

 

 

 

Ja dokažem dojebat všedko :d

Link to comment
Share on other sites

prej nedojebal :d...ty se taky prober chlepce...kdyz ti tam neco nefunguje tak se to da dycky opravit...staci "Označit" a zmacknut "Delete"...ale fakt netusim co by si jako povolanim chtel dojebat :d

Presne tak staci to vymazat a je to v poho :d A ked wes povolania tak nic nedojebes :d

Link to comment
Share on other sites

Guest ivan555555
prej nedojebal :d...ty se taky prober chlepce...kdyz ti tam neco nefunguje tak se to da dycky opravit...staci "Označit" a zmacknut "Delete"...ale fakt netusim co by si jako povolanim chtel dojebat :d

Presne tak staci to vymazat a je to v poho :d A ked wes povolania tak nic nedojebes :d

 

 

 

neviem či vuiem na isto dobre ale nie asik bo wipisuje Error

Link to comment
Share on other sites

ja mit jeho ip tak si ho na serveru taky zabanuju...pro jistotu...demence je obcas nakazliva a ja bych nerad videl epidemii.

Link to comment
Share on other sites

1-podpis najvedci :d

2-doble nicks(Gigi228)

3-napisal 2krat topic

4-SPAM

5-KOPIRAK

-reci nanho ako

REVOLUTiON-jj totalny dement

ReMusiCZ-NEW: Druhé kolo soutěže vyhrává ivan555555 alias Gigi228, další dement fora!

atd... demencia sa tažko píše ...

 

 

Boha to ho nemožete nechat jo a jeste jedna vec

 

 

http://www.imagenerd.com/uploads/bez_názvu_01-TbzC3.jpg

 

 

precitaj si to podtrhnute a pak mluv :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...