Jump to content

Anti-Demencia Ivan555555


CjKing

Recommended Posts

1-podpis najvedci :d

2-doble nicks(Gigi228)

3-napisal 2krat topic

4-SPAM

5-KOPIRAK

-reci nanho ako

REVOLUTiON-jj totalny dement

ReMusiCZ-NEW: Druhé kolo soutěže vyhrává ivan555555 alias Gigi228, další dement fora!

atd... demencia sa tažko píše ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chytrak zabanuj ho na 10 dni ked to ide nadavky na forum. a toto forum je najlepsie 100% lepsie ako PB

 

 

 

 

DPC nenadaval by som na forum keby tu boli normalny ludia ale sak toto su jebnuty ludia do jedneho a ty janik drz piču len si okopiroval polku MTV 2 este jak si mal Dobry zivot 1 okopirovane MTV2 tak drz piču

Sa zbadaj ty k***t !!! Ja som z Mtv2 KOPCIL ESTE KED SOM NEMAL DOBRY ZIVOT TAK CO DRISTAS PICOVINY. v dobrom zivote su moje pokusy atd a nic z MTV2

Link to comment
Share on other sites

jsi deb*l co neumí ani dávat normálně příspěvky tak co by jsme nenadávali. jakých 10 dní?? NA FURT!

ÁNo na furt takyto ludia ma seru . zakopat 20m pod zem a zaliat betonom :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

jsi deb*l co neumí ani dávat normálně příspěvky tak co by jsme nenadávali. jakých 10 dní?? NA FURT!

 

 

chod do piče JAnik ty buerant Kopiracky kkte

Ja som kopirak alebo ty do pice. vyhul si

Link to comment
Share on other sites

do PC si jdi ty, jsi tu velmi oblíben :d

a ty ***** drž piču

 

rozkazuj si svojí mamince co takovýho debila přivedla na svět

Tipujem ze mas tak 8-10 rokov... hlavne to tvoje viadrovanie

Link to comment
Share on other sites

1-podpis najvedci :d

2-doble nicks(Gigi228)

3-napisal 2krat topic

4-SPAM

5-KOPIRAK

 

atd... demencia sa tažko píše ...

 

no ty nejsi o moc lepsi ! toto pasuje i na tebe jestli by se melo zabanovat jeho tak i tebe ! JanikMan ty si moc nevyskakuj si tu chvili a hned nadavas na ostatni.

Link to comment
Share on other sites

Guest ivan555555
1-podpis najvedci :d

2-doble nicks(Gigi228)

3-napisal 2krat topic

4-SPAM

5-KOPIRAK

 

atd... demencia sa tažko píše ...

 

no ty nejsi o moc lepsi ! toto pasuje i na tebe jestli by se melo zabanovat jeho tak i tebe ! JanikMan ty si moc nevyskakuj si tu chvili a hned nadavas na ostatni.

 

 

diki jeden normalny

Link to comment
Share on other sites

hh zajimalo by me proc nezabanujete cjkinga...na kazdeho haze jeen samou spinu...tu stejnou co dela on...vse co napise o nekom jinem sedim trikrat toolik na nej...copak to nikddo nevidi? dyt je to totalni deement ani nic poradneho neudela jen by donasel a ostaatni banoval...tohle je demence... :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...