Jump to content

AntiMoneyCheat


ATomas

Recommended Posts

Ale zase ti reknu ze si vklidu ;) mel si vhodne vecech pravdu...v HODNE moc vecech pravdu :d Ale tak uz to bejva xD alcapone me dostal :d my zabanoval celej server to sme mel docela dost xD Nesmis nikomu verit :d

Link to comment
Share on other sites

lol on to fakt udelal? on mi psal na icq ze mne este nezradil chtel sem mu napsat ze uz to udelal akorat ze tam mnel tu debilni hlasovku proste posilani sms takze sem mu nemohl odepsat sem si rikal ze tam je sam pritom ti tam vedl lidi :d

ja sem spis cekal ze ste se name dohodly ze bude jakoby proti tobe aby sem mu dal spatky lvl a zase neco provedly mne vim ze ty ses schopnej tohodle ty totiz nehrajes fer nemuzu nato najit spravny vyraz podrazak? ale pravdu mas v tom ze verit se neda opravdu nikomu ani mejm adminum i na vysokych mistes ale par lidi aspon nezradilo :d

Link to comment
Share on other sites

Mno....par lidi nezradilo pamatuji jak mi poprvi psal luke jestli bych o nevzal tak sem se nanej vysral apak po druhe je to z5 asi tyden xD pise jestli bych mu nedal rcon a lvl 5 ze mi privede 30-40 lidi ze ho to tam sere ze si nemuze dat ani zbrane ani penize a takove nesmysli :d ale vysral sem se nanej je mooc namysleny..a ja takove lidi nemusim ;)...A nevim co si tam k***t miri napsal zabanoval sem ho na ip a dal me to nezajima ucet sem mu smazl...takze to je fuk ;) xD Ale psalo mi i vice tvych adminu jestli bych je nevzal nikdo te tam nak nesnasi :d nechapu vcem je duvod...Ale zas etvuj pristup je takovej vcelku dobrej dokazal si z Super parby udelat meno i server je to tim ze RZ nerikam z eje to dobrej mod vcelku mi leze krkem ale je stylove udelana..hodne barev atd...ne jako furt zelena bila zluta..Vzhledove je to dobre udelanej mod je to ale otom ze lidi uz neznaj nic jineho nezli rz a to je jedina skoda ;)

Link to comment
Share on other sites

tak to ze admini utikaly bylo tim ze ten deb*l kierano mi nakecal at reknu ze se bude menit admin team to ti dost nahralo ale vsichni zajemci nebyly uprave pravi par lidi mi i rikalo ze kdyz u tebe ziskaji lvl ze to zneuzijou v prospech superparby :d to byl jejich napad :d

Link to comment
Share on other sites

Njn...proto sem raci Pellsovy nechtel dat lvl + Lukemu + Dalsim ;) Stejne kdyz to vidim tak je to nahovno bud zaplatim jeste Lukassovy naky cash aby mi udelal rl5.6 a nebo xD Prekecam Kieranoo aby mi daů za tich 600 rz7.4 xD ikdyz dominikovy sji nabyzel za 500 :d No ale vse je v oblacich kdybych si asi neodendal rz7.3 A debilek dominik ji nevypustil ven tak by to bylo vse vpohode ;) No co stim nadelas :d

Link to comment
Share on other sites

1 ja ji nenabizel dominikovy on ji pome chtel a ja mu rikal ze neproda mtakze ceka

a za 2 ja ji nepustil ven to ji zase nejakej z dovolenim ko*ot vytahnul a vubec nwm jak se k tobe a dominikovy dostala

Link to comment
Share on other sites

Povim ti to takhle xD Dominik mi napsal ze neco zesmu nabydl pak ze ses najednou zacel cukat xD no a me ji poslal nekdo ze simbianu tam byla ale...nefunkcni locknuta tak sem si ji vzal nebo spise mi ji poslal jeden kamos poslal sem to Rossimu a on mi ji za 300kilka Unlocknul xD a tim to bylo ale jak sem byl z dominikem tak sem ji dal na server...byla tam 2 hodinky a za dve hodky si du dat unban jelikoz mi dominik dal ban a cumim a jiny heslo zejo tak mu pisu co dela ne? a on ze name sere ze sem ho chtel podvist xD no a vtom to pociva a pak asi za 7 dni byla na Pawno.cz jelikoz ji asi nejspise on vypustil ven...coz tim kazdy server co mel rz7.3 stratil cenu pomalu i cela rz ;)

Link to comment
Share on other sites

ATomas hmm fakt skvelej antimoneycheat ne, že bych měl lepší ale i tak kritizovat můžu:

 

 

v s0beitu existujou tak zvane funkce NOP nevim co to přesně znamena ale zakaže to funkce od server třeba NOP SetPlayerPos a admin te getne tak te to neportne...

 

aha!

Když si dam NOP ResetPlayerMoney ... a NOP GivePlayerMoney tak co? ... furt si mužu sobeitem přidavat .... a ani GivePlayerMoney(-castkacomam); ti nepomuže ... ;) ttakže příště na kick to dej :);)

Link to comment
Share on other sites

ATomas hmm fakt skvelej antimoneycheat ne, že bych měl lepší ale i tak kritizovat můžu:

 

 

v s0beitu existujou tak zvane funkce NOP nevim co to přesně znamena ale zakaže to funkce od server třeba NOP SetPlayerPos a admin te getne tak te to neportne...

 

aha!

Když si dam NOP ResetPlayerMoney ... a NOP GivePlayerMoney tak co? ... furt si mužu sobeitem přidavat .... a ani GivePlayerMoney(-castkacomam); ti nepomuže ... ;) ttakže příště na kick to dej :);)

kdyz si das ten takzvanej NOP takze jestl iti to i zablokuje promene tak si tim uplne skazis hru protoze to ti asi vymaze uplne vsechno ale jestli ne tak to mas blby protoze bdues mit porad 0 penez nacheatovat si nemuzes protoze bdue porad aktivni ta promena ale kdyz treba udelas Penize[playerid+1 nebo jinou hodnotu tak si asi tezko vypnes tvoje sloty pro promene protze nebudes vedet kolik se ta pricita takze smula s0beit je dobre udelanej ale pawno je lepsi :d

 

este mimochodem ty funkce giveplayermoney to je jenom aby to spravne ukazovalo to ze vidis kolik mas penez a koli kti kontroluje penez server se na sebe vubec nevaze proste kdyz si nacheatujes 99999999$ jak rikas tim tvim NOP tak nezabranis serveru aby vedet ze mas doopravdy treba texch 200$ takze si nemuzes nic koupit co je drazsich tech 200$ ten timer je vlastne nepotrebny fungovalo by to tak jako tak akorat by si videl jine penize nez by si mnel doopradvdy ale v nejhorsim pripade smuzes k playeridpricist nejakou hodnotu a ses v prdeli :d

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

grunch, prečítaj si prosím môj podpis

"som ochotný ked vidím ochotu aj na druhej strane "

kebyže mi napíše na skype a pošle includ a povie "nefunguje" alebo "hádže errore ktoré neviem opraviť", "alebo niečo pdoobné" rád mu pomôžem

ale ked sa niekto (s prepáčením) vykokotí a povie a includ ? tak čo mu mám na to ? som snad otrok ? prečo mu to nespravíš ty ?

Link to comment
Share on other sites

grunch, prečítaj si prosím môj podpis

"som ochotný ked vidím ochotu aj na druhej strane "

kebyže mi napíše na skype a pošle includ a povie "nefunguje" alebo "hádže errore ktoré neviem opraviť", "alebo niečo pdoobné" rád mu pomôžem

ale ked sa niekto (s prepáčením) vykokotí a povie a includ ? tak čo mu mám na to ? som snad otrok ? prečo mu to nespravíš ty ?

 

neumím (přiznám to ;) )

 

ale jak říkám, nedělat celý kód, ale vodítko, jak to má udělat

 

EDIT: i když s tebou možná budu poprvý souhlasit, kdybys mu dal vodítko, tak ti napíše

a co má udělat dál?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...