Jump to content

AntiMoneyCheat


ATomas

Recommended Posts

tak muj antimoneycheat kontroluje po 2 sekundach :d mozna si byl rychly ale i kdyby ti nezmizely tak si stejne za ty nacheatovany prachy nemuzes nic koupit

este sel dal na zacatek ukazku pwn jak by to mnelo asi vypadat

Link to comment
Share on other sites

tak muj antimoneycheat kontroluje po 2 sekundach :d

 

a proč to neuděláš třeba na 100 ms ? byla by větší pravděpodobnost že to najde cheatera :) , jak tak na to koukam tak by to podle mě nevadilo ...

Link to comment
Share on other sites

ono je to prakticky jedno po kolika to bude muze to byt i bez kontroly a za ty nacheatovane penize si stejnak nic nekoupi ale jak tak koukam tak sem z celeho fora sem asi jediny kdo vi tak to funguje :d

cheatra by to naslo i kdyby to kontrolovalo po 24 hodinach(za predpokladu ze by nejdrive neodesel :d )

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":1gdnwnu7]
tak muj antimoneycheat kontroluje po 2 sekundach :d

 

a proč to neuděláš třeba na 100 ms ? byla by větší pravděpodobnost že to najde cheatera :) , jak tak na to koukam tak by to podle mě nevadilo ...

podle tohoto prispevku si myslim ze asi nevys jak to funguje :d

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ehm ... tenhle AntiCheat se mi vubec nelibi ....... CO když mam FS! ktery dava prachy přes GivePlayerMoney .. pak tj v píp ... atd. :lol: nehodlam každej FS přepisovat a od některejch nemam ani pwn .... ... 4/10 ,.. možna už jsem to hodnotil ... nevim :lol:

Link to comment
Share on other sites

-8/+10

Podleme blbost kazdy ma uz Anti money cheat zabudouvany ja osobne mam pomalu nejlemspi anti cheat na serveru :-D protoze sem uz cheatery znechucen sou to akorat hovada kteri timto nici puvod gta a sami si mysli jak nejsou dobry a navic ty sam vis ze kdyz si nekdo da Cash hned mu zmizi ;) takze si naky svuj anti muzes strcit asi vis kam treba vedle vocasa jak sis ho mel dat do kanalalu ;) Prijemny den vam vsem preje DoLLaR ;) = CriSpe ×D

Link to comment
Share on other sites

existovat muze akorat ho nidko nezverejnil antimoneycheat sou 2 typy jeden ze te kcikne az kdyz mas treba miliardu -> nefunkcni a potom je druhy coz je tento kterej to kontroluje pres promenou navit toto mnel jenom VG a potom sem si stejnym spusobem udelal i ja do RZE a tim ze se mto zverejnil si to dalo i par lidi so modu a dostal ose to k tobe mimochodem toto je starsi nez pul roku toto je stary asi jako VG a porad uciny a

To ze mate neco a nekdo to mnel driv nez vy neznamena ze to mate odneho

takze kdyz tomu nerozumis nekomentuj

Link to comment
Share on other sites

Njn...Ja se tu ale bavim ocelkovem Anti cheatu nevim presne tedy jestli ja tam mam anti cheat...ne skousim cheaty...kdyz chci napisu /god id a mam Krasnej god mod ¤D No ale nak me tvuj anti cheat nezajima abych pravdu rekl pro me je to nesmysl a myslim ze i ostatni ti nato neco rekli....a kazdej si mysli svoje anti cheat co tam ma da + - po chvilince kick za detekovany cheaty zalezi na poctu hracu jak rychle to samozdrejme projede no...ale sam vis ze kdyz sam ja sam jeste vyuzival cheaty tak sme tam obcas hrat take na universalu a kicklo me asi tak za 2 min xD a to tam bylo 30 hracu :d Njn...Ale ted uz sem na cheaty nesahl asi 4 mesice xD coz je uspech a sam sem si cheaterstvy znechutil natolik ze ihned davam bany kdyby existovali i black listy na obycejne servery ne jen na offic bylo by to lepsi hned by se to od naucili ;)

Link to comment
Share on other sites

asi si nepochopil smysl tutorialu tutorial je pro ty hrace co se chteji naucit pawno coz ty nejsi a hodnoti tutorialy ty co pawno umeji a rozumi tomu zato ty nesplnujes ani jednou a este kdyz te to nezajima nechapu proc se zapojejuch do konverzace :d

ja vim proc ti to pripada jako nesmysl protoze uz nejakej mas a nevis jak funguje ale pokud rikas ze te kickne za chacheatovani tak funguje tak jak sem to sem napsal akorat to ty nemuzes vedet kdyz se oto nezajimas

mimochodem st ema cheateme na univerzalu sem si nacheatoval prachy zbrane zivoty a dal nesmrtelnost a nic mi to neudelalo aspon na ofiku real life ale pokud mas dobry anticheat musi byt zabudovany v mode jinak to nejde

Link to comment
Share on other sites

A sere te to Kamo :d Me ne je tu nahodou prdel ;) docela se mi tu liby co ze sis me dal do bloku kamo sem odtebe necekal :problem: xD Njn...asi mas sve duvody ;) hele jen sem nepochopil jednu vec tos byl uz tak zoufalej zes mi predtim jeste u Crazy Floodoval no myslel sem si ze mas nakou svou uctu kterou dodrzujes ;) Rikal mi to kamos xD Docela sem cumel kdyz sem se to dozvedel :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...