Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Veškerá aktivita

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Dnes
 3. FiveM tvrdí že budou sloty a gtanet.work že bude AI Otázka je kdo bude první.
 4. Jsem rád že se našel někdo, kdo chce okusit RageMP. gtanetwork je spojené a poskytuje jim mám pocit ten bridge toho c# api. A bohužel dokud nevyjde plánovaná verze 0.4 pro ragemp tak ten sync je stále otřesný, postavy nemají zatím sync lezení po žebříku a pády atd.
 5. Anonimus24

  pomoc Chyba při F5

  To to když chi nainstalovat ukáže se mi tohle.
 6. „Krádež času patří mezi nejhorší zločiny. Přesto je naprosto beztrestná.“

 7. Anonimus24

  pomoc Chyba při F5

  Stále furt nic nefunguje.... já už opravdu nevím co stím od té doby co se mi udělala aktulizace na windows 8 na ten nejnovější tak mi to nejde...
 8. Smexy

  pomoc Chyba při F5

  Zkus toto, mně to pomohlo.
 9. Smexy

  ukázka ochrana

  Nesledoval jsem to video, je možné, že mi něco uniká, ale proč je to video nazvané:
 10. Smexy

  návod Anti Rcon hack

  #include <a_samp> public OnRconLoginAttempt(ip[], password[], success) { if(success) //if login is successfull { new IP[32]; for(new p=0;p<MAX_PLAYERS;p++) //Make loop { GetPlayerIp(p,IP,32); if(!strcmp(ip,IP,true)) //if player's IP matches with IP that logged into RCON { new name[24]; GetPlayerName(p,name,24); if(strcmp(name,"Mexix",false)) BanEx(p,"Breaking RCON Password Or Server Fail"); //Change Mexix to your in-game name, when a player loging in with the right IP and this Script is loaded, then he get automatycally banned. } } return 1; } return 1; } (y), umíš přemístit proměnnou a vymazat jeden return. https://pastebin.com/VKZtdXVz A mimo to nejlepší ochranou je "rcon 0" do server.cfg, protože když si nastavíš normální heslo, tak ti takhle na něj nikdo nepřijde. Toto je zbytečnost.
 11. Včera
 12. Rawy

  pomoc Chyba při F5

  https://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx?id=55170 Zkus nainstalovat toto. Jestli ani to nepomůže, zkus celé pawno přesunout na jiný disk. Mě třeba ta možnost nainstalování toho co jsem ti poslal na starém PC nešla, no po té co jsem si celé pawno zálohoval na flashku a pak to zkusil mi to šlo.
 13. Anonimus24

  pomoc Chyba při F5

  To je můj mód ale jak jsem už nahoře říkal píše mi to při každém módu co tam otevřu
 14. Mivčo

  pomoc Chyba při F5

  to je tvoj mod či niekoho iného možná niekde bude chyba pri veciach "{ }" toto mne napr minulosti robilo
 15. EnTeRs

  návod Anti Rcon hack

  Díky moc ponaučím se a napravím to.
 16. Anonimus24

  pomoc Chyba při F5

  A tohle mi píše když dám opravit
 17. Anonimus24

  pomoc Chyba při F5

  Stále mi to píše error furt ten stejný
 18. Sweet

  pomoc Chyba při F5

  hoši stačí odkliknout v pawnu Options - Associate with *.pwn files
 19. vEnd

  návod Anti Rcon hack

  Na ten "RCON hack" bych byl zvědavý. Nedokážu si představit, že někdo přijde na server a pomocí "hacků" se dostane ke RCON heslu. Pokud samozřejmě nemluvíme o RZE, ale... je rok 2019, nebo se mýlím? Nicméně... Tohle není návod. K tomu, aby to byl návod, tomu chybí dvě věci: správná formální úprava a vysvětlení. Máme tu šablonu pro psaní návodů a budu k tobě upřímný, dokud návod nesplňuje náležitosti, které jsou tam uvedeny, neschválím ho. A teď k tomu vysvětlení – návod slouží k tomu, aby se člověk naučil něco nového. K tomu potřebuje vědět, jak ta nová věc funguje. Není špatně, když poskytneš fragmenty zdrojového kódu, ale pokud k němu chybí vysvětlení, rovnou to můžeš zveřejnit jako skript. Oceňuji, že ses rozhodl sepsat návod, a proto jsem ti výše napsal, jak dosáhnout toho, abych jej schválil a aby jej lidé ocenili i něčím jiným než sarkastickými reakcemi. Doufám, že si rady vezmeš k srdci. Když jo, tak super, když ne, tak ne, život jde dál.
 20. Anonimus24

  pomoc Chyba při F5

  tak furt nefunguje...
 21. The Hidden Face

  pomoc Plugin Streamer

  Napiš, prosím, jak jsi to vyřešil pro ostatní uživatelé, kteří by mohli mít stejný problém. Děkuji.
 22. Anonimus24

  pomoc Chyba při F5

  Já teď zkusím přes regedit a restart a ještě jednou
 23. EnTeRs

  pomoc Chyba při F5

  Aha tak zřejmě budeš mít jiný problém než já. Zkusím najít řešení
 24. Anonimus24

  pomoc Chyba při F5

  Odstranil jsem ho a stáhnul znova ale stále se mi to ukazuje...
 25. EnTeRs

  pomoc Chyba při F5

  Toto se mi dělo také. Odstraň pawno z celého počítače, a stáhni ho znovu pokud nechceš přijít o includy tak si je v klidu zalohuj.
 26. Anonimus24

  pomoc Chyba při F5

  Nevíte někdo co s tím? ukazuje mi to u každého módu i při new.
 27. keďže teraz sa veľká kreativita pri mappingu nedá použiť vzhľadom na obmedzený počet objektov, No vzhledem k tomu ze RageMP ma client side scripting tak te limit objektu moc nezajima. Lze tam napsat krasnej client side object streamer. Sakra tohle mi v SAMPu hodne chybi client side scripting gtanet.work premenované na RageMP No koukam, ja to pamatuju jeste jako gtanet.work
 28. Hraje to dosť ľudí, zvlášť po tom čo to začali hráť par dni dozadu streameri ako Sodapoppin, Lirik, Forsen, XQC, FattyPillow, Agraeulus a podobne... Už tretí deň bola GTA V TOP 1 na twitchi. A ano viem že hrajú FiveM, lenže FiveM sa umňa neuchytil vôbec, množstvo desyncu a bugov, ktoré sú spôsobované clientom, miznúce postavy, miznúce NPC. Zlé vykresľovanie a podobne, to RageMP nemá, aspoň som to nezaregistroval. Plus v novej verzii RageMP sa pripravuje podpora custom objektov do hry, čo sa na roleplay veľmi zíde pre mapping interierov, keďže teraz sa veľká kreativita pri mappingu nedá použiť vzhľadom na obmedzený počet objektov, a takéto mapy su pre roleplay dôležité. Taktiež nebudem robiť server pre limit 32 ľudí, sledujem to už dosť dlho a sľubujú viac slotov už rok, a až teraz vyšla nejaká alpha ich OneSyncu ktorá podporuje 64 hračov, ale ten OneSync je fakt nič moc, viem že je to alpha ale v mojich očiach ma nezaujal. A zasa čakať 2 roky na podporu dajme tomu 256 hračov ma fakt nebaví a brzdí to. A ehm, nechcem nič hovoriť ale už nejaký ten piatok je gtanet.work premenované na RageMP. Resp. sa spojili alebo tak, nepamätám si presnú story, ale aj keď si klikneš na gtanet.work na masterlist, presmeruje ta to na RageMP.
 1. Load more activity
×