Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Jurajvocny

pomoc Google Chrome [ Vyřešeno ]

Recommended Posts

Nazdar. Mám taký problém s Google chrome. Niečo som stiahol a na chrome my pridalo prehliadače (bing, ...) a také blbosti. Tak som dal obnoviť nastavenie ale všetko zostalo tak nastavené ako bolo. Tak som išiel odinštalovať chrome. A teraz keď ho chcem siahnuť tak nič nestiahne, a keď si dám inštalačku na USB a cez to nainštalujem tak sa nič nedeje. Chcem sa spýtať či niekto nevie čo stým  je. Dopredu Ďakujem.

Vyřešeno >>Malware

Edited by Ewwe

Sdílet tento příspěvek

A čo tak si všetko prenastaviť ? v nastaveniach ?

ak dáš chrome://extensions/
tak ti to dá addony, aké máš nainštalované
chrome://settings/

tu máš nastavenia, určite si to vieš nastaviť :)

Sdílet tento příspěvek

Ahoj,

stáhni si ccleaner a zkuš to projet tím. Dále se mrkni do složky tam kde to bylo nainstalované. Mohlo by pomoci mrknout do registrů - %APPDATA% a promazat user_data. 

Když nepůjde instalačka přímo od Google. Většinou to nejsou offline instalačky, tak zkuš najít offline instalačku a spustit jí jako správce.

Sdílet tento příspěvek

Author of the topic Odesláno:

Takže spravil som čo mi poradil killbill a išiel som to inštalovať, už sa to začalo ale vyhodilo error.

Error je v preklade : 

Pri balíčku Inštalátora systému Windows je problém. Časť nastavenia problému nedopadlo podľa očakávania.

Čo s tým môže byť.

Sdílet tento příspěvek

Osobní zkušenost, stáhni si program malwarebytes (je tam 7 dnů zdarma), proskenuj počitač a zkus nainstalovat. Vysvětlím, mému bratrovi se stalo, že někde stáhl nějakej bordel (malware) kterej naklonoval nejakym způsobem známi prohlížeče (firefox, chrome, opera, atd). S tim prohližečem nešlo fungovat, šileně se sekal a dlouho zapinal a krom toho, vytvořili se tam tim malwarem i ikonky ostatnich prohlížečů které ani neměl nainstalované.

Zkus to, snad ti to pomůže.

Sdílet tento příspěvek

Osobní zkušenost, stáhni si program malwarebytes (je tam 7 dnů zdarma), proskenuj počitač a zkus nainstalovat. Vysvětlím, mému bratrovi se stalo, že někde stáhl nějakej bordel (malware) kterej naklonoval nejakym způsobem známi prohlížeče (firefox, chrome, opera, atd). S tim prohližečem nešlo fungovat, šileně se sekal a dlouho zapinal a krom toho, vytvořili se tam tim malwarem i ikonky ostatnich prohlížečů které ani neměl nainstalované.

Zkus to, snad ti to pomůže.

Jak píše mattyarts.. Pokud ale ani MalwareBytes nepomůže, stáhni si Zemana Antimalware...

A pokud by ani to nepomohlo, zkus AdwCleaner a Adware Removal Tools... Všechno jsem zkoušel, určitě doporučuji.

Edited by Daniels

Sdílet tento příspěvek