Jump to content
murphymgk

html/css Kritika webu Vyhraj.com

Recommended Posts

Zdravím všechny odborníky na seo, grafiku, UX, atd... Potřeboval bych vaší radu a také znát váš názor na webovou stránku https://vyhraj.com/ jedná se o magazín o loterijních hrách, největší v České republice. Chodí tam spousta lidí, proto by mě zajímal váš názor na přehlednost webu, jak se vám tam orientuje? Ruší vás něco na webu? Udělali byste něco jinak co se týče rozpoložení webu? 

Příjde vám obsah zajímavý, nebo takový nudný a monotóní? Dost si na obsau zakládáme, aby články opravdu měly nějaký informační charakter a aby člověku něco předaly. 

Zajímá mě opravdu každý detail, který vám nesedí, nebo byste to prostě jenom udělali jinak. Moc vám všem děkuji cool.png cool.png

Sdílet tento příspěvek

Držte se prosím tématu

Pro ty, co nepíší k tématu - zdžte se prosím takových příspěvků (jmenovitě StreetGuy a rEf). Svůj názor na hazard si můžete sdělit v chatu, autor žádá jen o zhodnocení webu jako takového. Děkuji.

Sdílet tento příspěvek

Tak to teda zostručním. 

Web vyzerá otrasne, ako keby ho robil 12 ročný začiatočník 2 hodiny. Nič iné tam nieje iba text a strašne prtatí.

Mal som pocit, že si oči vyočím, a že mám -12 dioptrie. Úplný hnus ... radšej ho vymaž lebo ho ešte aj provider vymaže.

Sdílet tento příspěvek