Jump to content

html/css Kritika webu Vyhraj.com


murphymgk

Recommended Posts

Zdravím všechny odborníky na seo, grafiku, UX, atd... Potřeboval bych vaší radu a také znát váš názor na webovou stránku https://vyhraj.com/ jedná se o magazín o loterijních hrách, největší v České republice. Chodí tam spousta lidí, proto by mě zajímal váš názor na přehlednost webu, jak se vám tam orientuje? Ruší vás něco na webu? Udělali byste něco jinak co se týče rozpoložení webu? 

 

Příjde vám obsah zajímavý, nebo takový nudný a monotóní? Dost si na obsau zakládáme, aby články opravdu měly nějaký informační charakter a aby člověku něco předaly. 

 

Zajímá mě opravdu každý detail, který vám nesedí, nebo byste to prostě jenom udělali jinak. Moc vám všem děkuji cool.png cool.png

Link to comment
Share on other sites

Když se lidi nechají obrat na tzv. loterijních hrách je to jejich problém a to je celý můj názor na tu stránku je pro mně nezáživná protože nejsem hlupák a nehraji tyto primitivní ...

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Držte se prosím tématu

Pro ty, co nepíší k tématu - zdžte se prosím takových příspěvků (jmenovitě StreetGuy a rEf). Svůj názor na hazard si můžete sdělit v chatu, autor žádá jen o zhodnocení webu jako takového. Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Tak to teda zostručním. 

Web vyzerá otrasne, ako keby ho robil 12 ročný začiatočník 2 hodiny. Nič iné tam nieje iba text a strašne prtatí.

Mal som pocit, že si oči vyočím, a že mám -12 dioptrie. Úplný hnus ... radšej ho vymaž lebo ho ešte aj provider vymaže.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Mne sa to taktiež páči(kvôli jednoduchosti), responzivita by sa zišla dotiahnuť, každopádne tiež si myslím že sa tam nachádza až moc veľa textu, hlavne na úvodnej strane.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...