Jump to content

Webhosting od 8 Kč, Spolupráce s tvůrci webů,Vhodný pro malé a středně velké weby


Miroslav-Krsek

Recommended Posts

Náš webhosting je založený na tom, aby si každý uživatel mohl vybrat právě to, co on sám potřebuje. Zda chce databázi, nebo zda chce emaily o té nebo té velikosti. 

Neplatí tedy zbytečně za prostor a služby, které ve většině případů nevyužije. Vhodné pro malé a střední weby. 

Náš nejlevnější hosting začíná na 8 Kč a jedná se o plnohodnotný webhosting s podporou PHP 5. 

Zdarma nabízíme certifikát pro HTTPS šifrované spojení. 

Naše podpora je online 24/7

Navíc využíváme platební bránu GoPAY, takže všechny platby jsou téměř okamžité a bezpečné.

V případě zájmu se podívejte na naše stránky:

www.puzzle-host.cz


Nabízíme možnost provizního systému v nabízení našeho hostingu (nabízejte vašim klientům náš hosting), za 20% podíl na zisku. Čím více u nás utratí, tím větší je váš zisk. V případě zájmu mě kontaktujte:

[email protected]

Pro velké weby 1GB + Nabízíme speciální nabídky přímo na míru, díky kterým bude váš hosting Extra výhodný.

Link to comment
Share on other sites

Nevypadá to úplně zle, nějakej smysl to má, ale dost se mi tam nelíběj 2 věci. Omezení na přenos dat 10 GB za měsíc. Takže když někdo bude chtít sestřelit některej web u vás, tak ho stací pomalu DoSnout a vyžrat mu celej limit. Což je otázka pár hodin, aby to bylo nenápadný. A druhá věc jsou ty FTP účty. Jako jo, 3 koruny za FTP účet neni moc, ale proboha PROOOČ?

Link to comment
Share on other sites

Tady nejde o DoS či DDoS útoky. To taky vidim, že jste chráněni, když to běží na OVH.

Spíš jde o to, že neni problém vašemu klientovy vyžrat celej jeho měsíční limit.

A když jste u OVH tak to je na lince 100Mbps. Není to na Webhosting málo?

Je jasné, že když to nebude stačit, tak pořídíte další VPS, ale i tak. Myslím si, že klient radši zvolí konkurenční webhosting s linkou 1Gbps.

Je to větší jistota.

 

 

Jsem toho názoru, že zakládat placený webhosting v dnešní době nemá cenu. Lepsí je začít s freewebhostingem (během toho se dají vychytat mouchy)

a poté teprve rozjíždět placené služby.

 

Každopádně přeji mnoho štěstí a úspěchů.

Edited by Om3n
Link to comment
Share on other sites

Vše je již plně otestováno a běží u nás desítky webů. 100Mbps je naprosto dostačující, v případě že by nestačilo pořídíme další VPS jak říkáte. Díky tomu můžeme zaručit 100% funkčnost a stabilitu. 

 

Každopádně děkuji za názor. Vám také přeji hodně úspěchů.

Link to comment
Share on other sites

Nechci nic říkat ale taková endora nabízí ZDARMA (a to je to důležité slovo) až 2GB místa na disku (25,000 souborů),  přesměrování emailů, 30GB přenos dat a 30MB databáze a jenom za směšnou cenu od 60kč až 30GB místa na disku (100,000 souborů), 3GB místa pro emaily, neomezený přenos dat a 150mb databáze. Celkem by mě zajímalo k čemu si u vás budu platit za 7 GB místa ačkoliv větší databázi a maily když to mohu mít skoro zadarmo a to má https://www.endora.cz/o-nas/zazemi ? A to je jenom endora celkově já bych se bál si rozjíždět podobný projekt ale tak on se vždy najde někdo kdo ačkoliv by mohl dát méně to zaplatí.

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Schválně jsem si zkusil poskládat to co v současné době využívám a cenově by mě to u Vás vyšlo na 4 tisíce za měsíc. U mého současného poskytovatele to mám za 400 ročně... Ale třeba najdete své zákazníky

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Možná jste si ale nepřečetl, že ndora nenabízí obnovu ze zálohy, takže pokud se vám web "zdarma" rozbije tak můžete jen brečet. Podpora na webu zdarma také neexistuje. No a pokud přemýšlíte o PHP tak rovnou můžete přestat.

Link to comment
Share on other sites

Ať jsm hledal jak jsem hledal, tak jsem u Vás hostované našel pouze tyto adresy.


 


 


 


 


coloratus.cz


fubby.info


martinhoracek.info


puzzle-host.cz


radimsu.info


radimsulak.info


www.petrmotl.info


 


 


 


 


 


 


 


 


Takže desítky jich asi nejsou.


  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Opravdu? :-D

Viděl jste někdy administraci endory?

Endora dělá zálohy sám sem je už využil jestli se dobře pamatuji 1 měsíčně.

Také tam je podpora přes tzv. tikety kde vám odpoví na váš problém a pomohou vám s ním.

Také tam je instalátor PHP kde si zvolíte svou verzi.

A to se jedná o FREE verzi :-D

Smutné... Kde jste potom vzal ty vaše informace?

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...